Що робити, якщо камера не зберігає фотографії у телефоні?

Що робити, якщо камера не зберігає фотографії у телефоні? - icoola.ua - фото

Зміст

Ви хотіли сфотографувати особливий момент життя, але в результаті з подивом виявили, що телефон не зберіг фото? Чим важливішою була ця ситуація, тим сильнішим було ваше розчарування. У наступних рядках ми поговоримо про те, як упоратися з цією проблемою якнайшвидше. Насамперед нам потрібно з'ясувати, чому камера не зберігає фотографії у телефоні.

Чому камера не зберігає фотографії у телефоні?

Може бути багато причин, через які камера не зберігає зняті фотографії на вашому телефоні. До найпоширеніших відносяться:

 • Вірусне зараження вашого смартфона;
 • Застаріла версія операційної системи;
 • Пошкодження програми;
 • Проблеми із карткою пам'яті;
 • Занадто багато активних програм, що обмежують продуктивність телефону;
 • Проблеми із внутрішньою пам'яттю смартфона;
 • Додаток камери або фоторедактора отримано від постачальника, який відрізняється від виробника смартфона.

Що робити, якщо камера не зберігає фотографії у телефоні? - icoola.ua - фото1

Радимо також дізнатися все про програму Garageband на айфон!

Як відновити збереження фотографій у галереї телефону?

У більшості випадків камеру, яка не зберігає зображення в телефоні, можна відремонтувати. Найкраще почати з найпростіших способів. Додаємо список можливих рішень від найпростішого до найскладнішого:

 • Звільніть місце в пам'яті телефону – найбільш очевидною причиною такої неприємної ситуації може бути переповнення пам'яті телефону. Ви можете перевірити його стан у налаштуваннях пам'яті. Якщо кеш заповнений, ви можете отримати карту пам'яті. Однак, якщо у вас немає цієї опції, ми рекомендуємо скопіювати старі фотографії на окремий носій або зберегти їх у хмарі. Це також допоможе стерти інші непотрібні дані, такі як програми, що давно не використовуються, або старі повідомлення.
 • Перезавантажте смартфон - це найпростіше, що ви повинні спробувати. Спробуйте вимкнути та увімкнути телефон, якщо камера не зберігає фотографії, хоча пам'яті ще достатньо. Неможливість збереження фотографій може призвести до зависання програмного забезпечення. Перезавантаження смартфона допоможе відновити його.
 • Очистіть дані з кешу. Іноді неможливість збереження фотографій може бути викликана тим, що дані, які ви зберегли в попередні місяці або навіть роки, займають багато пам'яті. Це особливо актуально для телефонів, якими ви користуєтесь довгий час. Власнику такого смартфона слід зайти в налаштування програми «Камера», знайти опцію «Очистити дані з кеша» та вибрати її.
 • Перезапустіть картку пам'яті. Якщо ви розширюєте пам'ять свого смартфона за допомогою зовнішньої картки пам'яті та зберігаєте на ній фотографії, проблема може бути пов'язана з карткою пам'яті. У цьому випадку рекомендуємо на якийсь час вийняти картку з пристрою і вставити її знову. Зачекайте кілька секунд, доки система повторно синхронізується.
 • Оновіть операційну систему. Переконайтеся, що на вашому смартфоні встановлена ​​остання версія операційної системи. Ви можете легко перевірити це, зайшовши в «Налаштування» та здійснивши пошук підкатегорії «Система та оновлення».
 • Видалення шкідливих програм — якщо камера перестала працювати незабаром після завантаження підозрілої програми, краще відразу видалити її. У той же час ми рекомендуємо вам завантажити гарну антивірусну програму, бажано з надійного джерела, такого як Google Play Store або App Store. Антивірус буде контролювати всю пам'ять вашого телефону і допоможе вам позбавитися будь-яких можливих шкідливих програм.
 • Відновити заводські установки. Відновлення вихідного вмісту — найрадикальніший варіант, який можна зробити, якщо ваша камера не зберігає фотографії в галерею. Якщо ви скинете телефон до заводських налаштувань, ви втратите всі дані в пам'яті телефону. Якщо ви не бажаєте їх втратити, заздалегідь зробіть резервну копію свого телефону.

Якщо жодна з цих порад не допомогла вирішити проблему, радимо звернутися до професійного сервісного центру, де кваліфіковані майстри усунуть неполадки вашого гаджета.

Рекомендуємо також дізнатись, як скачати відео на айфон!

Ваша оцінка: