Я шукаю...

Топ книжок про Стіва Джобса

Книга Стіва Джобса

Стів Джобс - дане ім'я не чув хіба що лінивий, саме він стояв біля першоджерела створення найвідоміших компаній Apple і Pixar. Багато хто може подумати, що в цьому немає нічого надприродного, оскільки не тільки Стів Джобс придумав щось геніальне, а й багато інших відомих людей. У чому ж відмінність саме цієї людину від інших підприємців? Чому саме про нього написано безліч книг? Що такого він зробив, що не змогли інші?

Також рекомендуємо почитати наші останні статті про Apple.

Стів Джобс - хто це?

Стів Пол Джобс - це повне ім'я одного з найвідоміших винахідників, підприємців і промислових дизайнерів. Головною відмінністю Стіва від інших є те, що широку популярність він отримав ще за життя. Він зміг втілити в життя свої найсміливіші й нестандартні мрії, здійснив справжню революцію у світі комп'ютерних технологій.

Жив Стів в приймальній сім'ї, так і не зміг закінчити коледж, а свою справу починав в найпростішому гаражі. Тільки через деякий час його компанія стане найдорожчою у світі, акції якої злетять просто до небувалих висот. Все своє життя він вважав, що головне не бояться мріяти й вірити в себе і свої сили, саме тоді можна досягти всіх своїх цілей.

Компанія Apple

Свою трудову діяльність Стів Джобс почав в компанії Atari, куди його взяли простим техніком. Він розробив і запустив комп'ютерні ігри. В цей час приятель Джобса - Стів Возняк займався розробкою і вдосконаленням плати для власного комп'ютера. Коли він уже закінчував свої розробки, Стів запропонував йому відкрити власну фірму, яка займатиметься виробництвом комп'ютерів. Саме так і народилася всім відома компанія Apple.

Перелік книг:

  • Стів Джобс і Я.
  • Стів Джобс. Уроки лідерства.
  • Ікона.
  • Стів Джобс від першої особи.
  • Стів Джобс.
  • Правила Джобса.

Стів Джобс і я.

Книга допомагає читачеві потрапити саме у світ Apple про який звичайний любитель гаджетів, що випускаються компанією, навіть не підозрював. В основу твору закладено величезну кількість різноманітних історій та інтерв'ю, які розповідає співзасновник Apple Стів Возняк. Людина віддає перевагу мовчати протягом двадцяти п'яти років з моменту створення величезної та потужної компанії у світі комп'ютерних технологій. Промахи, підйоми й падіння, успіхи та програші, палкі суперечки та розходження, дитинство і самий початковий досвід роботи - про все це буде розказано воістину легендарним підприємцем.

Якщо цікава тема інновацій, то можете прочитати статтю про окуляри віртуальної реальності.

Стів Джобс. Уроки лідерства.

Сорок років тому почалася історія легендарної фірми, успіх якої просто не потрапляє ні під які стандартні правила бізнесу. Відоме ім'я - Apple, завжди сприймають як величезну цілісну індустрію, яка змогла назавжди змінити світ комп'ютерних технологій, ноутбуків, смартфонів і плеєрів. За всіма змінами стояло безліч дизайнерів та інженерів. За працездатність даного величезного колективу стояла людина, яка змогла правильно побудувати всі етапи виготовлення і випуску товарів, абсолютно не схожою на інші, що випускаються конкурентними компаніями. Він - справжній лідер.

Він - це легенда Стів Джобс. Автор Джей Елліот - це не просто письменник, а колишній віцепрезидент компанії Apple. Він випробував особисто на собі гнів і похвалу Джобса. Другий автор книги - це Вільям Саймон, який є автором цілого ряду книг про відомих особистостей Кремнієвої долини. У даній книзі автори змогли детально сформулювати основні етапи терміна «і - лідерство».

іКона

З самого початку ця книга повинна була дуже докладно розповісти про життя Джобса, в який би будь-який читач зміг знайти факти. Але коли починаєш читати цей твір, приходить розуміння, що її потрібно сприймати як детальний путівник по бізнесу, показаний на прикладі Стіва Джобса. В результаті іКона є симбіозом декількох етапів життя Джобса, які розбавлені детальними поясненнями роботи бізнесу в США.

Стів Джобс від першої особи

Що відбувалося в голові у легенди? Про що він думав, коли перебував на сцені? Книга є цілим зібранням різноманітних інтерв'ю, цитат Джобса, які він завжди розказував під час презентації товарів компанії. Дана книга просто розповідає історію фірми виразами її засновника. Величезна кількість цитат, які допомагають зрозуміти, а головне прийняти світогляд підприємця.

Стів Джобс

Книга змогла в найкоротший термін стати самим справжнім бестселером на світовому книжковому ринку. Коли Стів Джобс був тяжко хворий, він прийняв рішення розкрити всі свої почуття і життєві пригоди. Майже всі сторінки написані виключно зі слів Стіва або найближчих його людей. Автор намагався, щоб все життя легенди було розкрито саме так, як хотів того сам Джобс, і це у нього вийшло чудово.

Правила Джобса

За кожною людиною, яка змогла домогтися великого успіху, стоїть цілий ряд життєвих принципів і правил, необхідних для дотримання на шляху до успіху. Книга допомагає читачеві ознайомитися з сімома головними правилами, які змогли допомогти Стіву створити справжнісіньку революцію в непростому світі комп'ютерних технологій. Правила Джобса - книга, яка буде в першу чергу цікава підприємцям, що шукають мотивацію для свого подальшого розвитку.

Стів Джобс - це дійсно, не просто особистість, а легенда у світі комп'ютерних технологій і інновацій. Після прочитання хоча б однієї книги про Стіва Джобса можна отримати потужний заряд мотивації, який допоможе в розвитку власного бізнесу.

На прикладі Стіва Джобса зрозуміло, що немає нічого неможливого і найголовніше йти тільки вперед і ніколи не опускати руки. Після прочитаних книг про таку легендарну особистість, як Стів Джобс стає зрозуміло, що для досягнення успіху не обов'язково мати багатих батьків, найважливіше бути працьовитим і наполегливим на шляху до своїх цілей.

Ваша оцінка: