Я шукаю...

HomePods - огляд розумної колонки від Apple

Переносна колонка HomePods від Apple

Сьогодні настає ера «розумної» техніки. Після того, як виробники вдосконалили велику побутову техніку, настала черга оновлюватися переносним гаджетам.

Компанія Apple вирішила залишити в стороні свій основний «коник» - телефони і зайнятися мініатюрними переносними колонками, які так любить молодь у всіх країнах світу. Давайте дізнаємося, чи вдалося їм це.

Переносна колонка від Apple - HomePods. Це одна з кращих мініатюрних колонок. Вона забезпечить приголомшливий звук. Можна почути тембри, найдрібніші подробиці звучання. Такого результату вдається досягти завдяки процесору і програмному забезпеченню. Колонка унікалізує особливості кожного твору.

Apple розробила особливий динамік. У ньому знаходяться два пасивних випромінювача для придушення резонансу. Також тут є неодимовий магніт. В результаті ми маємо глибокі баси і високі, ясні частоти.

Давайте подивимося, що нам пропонує «яблучна» компанія.

Портатинві колонки HomePods від Apple

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Комплект HomePod

До колонки додаткові пристрої в комплекті не йдуть. Крім самого гаджету ми бачимо наклейку з фірмовим логотипом. Щоб активувати колонку, знадобиться Айфон з актуальною версією операційної системи.

Телефон підноситься до колонки, після чого на екрані Айфону з'явиться віконце з налаштуваннями.

Початкове налаштування займе до 5 хвилин. Також власнику буде запропоновано підписатися на Apple Music. Після налаштування, колонка через AirPlay буде готова до використання і пов'язана з іншими пристроями.

Зовнішній вигляд HomePod

Колонка від Apple відрізняється від аналогічних пристроїв. За формою вона нагадує маленький бочонок. Її вага 2,5 кг. Розміри 172х142. Кольорову гаму теж не можна назвати великою. Всього 2 кольори: сірий і білий. Корпус обтягнутий тканиною. Зроблено це для того, щоб захистити гаджет від пилу. У верхній частині відкрита невелика пластикова панель з сенсорною системою управління. Кабель живлення вмонтований в корпус. На жаль, довгим його назвати не можна. Ми вважаємо це недоліком. У разі його виходу з ладу, в ремонт доведеться нести всю колонку. Гаджет спирається на невелику ніжку з силікону.

HomePods працюють через iPhone

Верхня частина колонки відливає глянцем. На ній добре помітні відбитки пальців, з часом можуть з'явитися подряпини, потертості. Та й ніжка на деяких поверхнях може залишати відбиток. Обережніше її використовуйте на лакованому дереві.

Незважаючи на невеликі недоліки, колонка справляє приємне враження. Вона виглядає стильно, ефектно, займає мінімум місця. Тут є Wi-Fi, так що користуватися колонкою можна де завгодно.

Управління HomePod

Система управління тут приємно відрізняється від звичних музичних систем. Вона вимагає мінімум контакту. Колонка весь час включена. Щоб її відключити, доведеться висмикнути шнур з розетки. Поки вона включена, усіма своїми сенсорами вона буде чекати команди «Hey Siri». Віртуальний асистент знайде композицію, включить або призупинить роботу програвача. Як пошуку можна вибрати як офіційний музичний сайт Apple Music, або особистий список композицій користувача. Можна вибрати радіо.

Колонка, це не єдиний пристрій, яким може керувати помічник. Через HomePod Siri зможе керувати всіма іншими пристроями, підключеними до сервісу HomeKit, наприклад «розумними» освітлювальними приладами. Крім цього можна прочитати повідомлення, включити будильник, продиктувати нагадування, увімкнути таймер. Звичайно, в порівнянні з Айфон, можливості віртуального помічника на колонці більш скромні. Якщо він зрозуміє, що будь-яка функція, йому недоступна, він запропонує скористатися телефоном.

Управління HomePod за допомогою Siri

Під час прослуховування запису, у верхній частині колонки з'являються символи управління звуком. Якщо натиснути на центральну частину, пристрій ставиться на паузу. Тут же можна перемикатися між композиціями, а також активувати голосового помічника.

Якщо ви включаєте музику з Макбука, Айфону або іншого пристрою, регулювання можна проводити як зі смартфона, так і з колонки. А ось якщо ви надумали переглядати відео по Макбуку, а для звучання використовувати колонку, ми змушені розчарувати. При підключенні по AirPlay, звучання буде відставати від зображення.

Звучання HomePod

Звучання тут відмінна, попри невеликі габарити пристрою. Досить потужності, добре звучать баси. Усередині колонки захований сабвуфер і 7 твитеров. За допомогою мікрофонів, HomePod регулює звучання, в залежності від навколишнього оточення. Якщо колонку переставити в інше місце, вона це помітить і змінить настройки.

Ще раз відзначимо потужне звучання для такого компактного пристрою. Для порівняння, якщо включити її у звичайній квартирі, рівень сили звуку можна порівняти з музичним центром. Звичайно, великі колонки будуть потужнішими, але чи потрібна велика міць у квартирі?

Щодо чистоти звуку, тут теж немає проблем. Природно, що коштовні музичні системи забезпечать більш якісний звук, але серед компактних пристроїв гідних конкурентів буде знайти важко.

Якісний звук HomePod від Apple

Щоб домогтися об'ємного звучання, можна за допомогою сервісу AirPlay об'єднати два пристрої.

HomePod прекрасно підходить для прослуховування будь-якої музики. Звук відрізняється глибиною, хорошою деталізацією. Колонка витягує всі частоти, високі тони не перекриваються басами.

Враження про HomePod

Підкуповує що за допомогою колонки можна під'єднатися до розумного помічника.

Попит на HomePod трохи зупиняє те, що необхідно буде купувати iPhone. Доведеться оформити підписку і на Apple Music, а вона не безкоштовна.

Колонка не розрізняє голоси. Включити її може не тільки господар. Це може бути, як плюс, так і мінус. Вирішувати вам. Якщо колонкою користується ще хто-небудь крім вас, доступ до повідомлень краще закрити.

Гучність будильника або таймера не регулюється. Це незручно, адже у кожного свої бачення гучності.

HomePod почує свого господаря, навіть якщо в цей час грає музика. Він може крикнути назву композиції із сусідньої кімнати. Якщо ж він знаходиться в тій же кімнаті де і колонка, озвучувати найменування твору можна спокійно, не підвищуючи голосу.

Через колонку можна отримувати різноманітну інформацію. Ви зможете відправити повідомлення, дізнатися прогноз погоди, подзвонити другу, включити світло. Такий функціонал дуже зручний. Ви можете управляти «розумним будинком», не встаючи з крісла.

Звичайно, Siri іноді не з першого разу розуміє все команди, але з кожною новою версією, голосовий помічник стає все більш розумнішим.

HomePod інтелектуальна колонка нового покоління

Як бачите, колонка річ вельми корисна і зручна. Незважаючи на свої компактні розміри, вона забезпечує цілком прийнятний рівень і якість звуку. Звичайно, повноцінні музичні центри вона не замінить, але для цього вона і не призначена. Зі своїми функціями вона справляється повністю.

Можливості голосового підключення до інтелектуальної системи управління, вище всяких похвал. За допомогою HomePod можна управляти всіма пристроями Apple. Звичайно, не весь функціонал інших гаджетів буде доступний, але це не суттєво. Щоб керувати колонкою, вам навіть не доведеться кричати.

Серед недоліків відзначимо - інтеграцію тільки в систему Apple Music, підписка на яку платна. Про Google Play Music і інші подібні мережі доведеться забути. Та й стрімити музику не вийде.

HomePod - це інтелектуальна колонка, яка з кожним поколінням стає все краще і краще. Якщо не брати невеликі недоробки, річ ідеальна.

Ваша оцінка: