Я шукаю...

У Bloomberg повідомили, що AirPods Pro 2 з'являться в продажі у 2024 році, а AirPods 3 вже у 2021

AirPods Pro 2 і AirPods 3

За даними Марка Гурмана компанія Apple вже у 2021 році готова презентувати AirPods 3. Багато користувачів очікували, що навушники з'являться в продажі цієї весни, але серед новинок презентованих 20 квітня їх не виявилося.

У мережі з'явилася інформація про те, що Про-версія з'явиться вже в наступному 2024 році. Новинка буде оснащений датчиком, який зможе відстежувати рухи під час занять спортом.

Відомо, що в Apple планували показати AirPods Pro 2 вже в цьому році. Але, залишається невідомим, що вплинуло на рішення відкласти презентацію. Можливо, гаджет має серйозні недоробки, які були виявлені в ході тестування. У компанії все ще не ведуться роботи зі створення AirPods Max, але як стверджує інсайдер, гаджет буде створений в абсолютно нових яскравих кольорах.

Нові навушники від Apple

На цей час розробники активно працюють над створенням HomePod. Новий гаджет отримає вбудований екран і камеру, яка дозволить здійснювати дзвінки в FaceTime. З огляду на серйозні недоробки в оновлення Apple TV, можна стверджувати, що розробка перебуває на ранній стадії.

Прочитайте також: Як індустріалізація вплинула на зміну клімату.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Якими будуть навушники AirPods 3?

В першу чергу варто відзначити, що багато хто розраховує на те, що Apple покаже більш компактний пристрій. А кейс буде виглядати як щось середнє між першим і другим поколінням.

Який вигляд будуть мати нові бездротові навушники

Швидше за все, в Купертіно повністю оновлять внутрішню частину процесора новинки, але це ще не точно. Можливо, оновлення процесора не торкнеться. Якщо кейс збільшать в розмірах, а не зроблять більш компактним, то можна розраховувати на збільшення часу автономної роботи.

З огляду на тенденції останніх років, цілком ймовірно, що кейс може отримати бездротову зарядку. Але, ось що новомодного шумодава навушники не отримають це однозначно. Адже дана функція - головна особливість версії Про.

Що стосується ціни AirPods 3, то вже сьогодні можна зробити припущення про те, що новий гаджет буде коштувати менш як 249 доларів. Саме стільки сьогодні доведеться віддати за Про версію. А базові версії гаджетів від «яблучної» компанії завжди коштують дешевше. Компанія Apple стосовно вартості новинки може піти по одному з 4 сценаріїв:

  • AirPods третього покоління можна буде купити за 199 доларів. Дана ситуація можлива якщо компанія припинить виробництво однієї версії базових бездротових навушників. Звичайні AirPods подешевшають на доларів 10, а кейс з бездротовою зарядкою все ще можна буде придбати окремо.
  • Якщо Про-версія подорожчає до 299 доларів, то категорію 249 доларів зможе зайняти третє покоління AirPods. Але, подібний сценарій малоймовірний.
  • Можливо, компанія Apple вирішити зупинити виробництво другого покоління бездротових навушників. У такому випадку ціна на третє покоління буде на рівні 199 доларів.
  • Неможливий сценарій: бездротові навушники від Apple різко подешевшають і їх ціна складе 149 доларів. І в такому випадку ціна на третє покоління не перевищить 200 доларів.

Ймовірно, що компанія вибере перший сценарій, при якому AirPods 3 коштуватимуть 199 доларів. Але, все це не відомо. Якщо новинка отримає абсолютно нові функції, процесор і дизайн, то ціна перевищить 200 доларів.

Все ще немає детального огляду AirPods 3, тому важко розмірковувати на тему вартості нових навушників.

Що очікувати від AirPods Pro 2?

Згідно з чутками, компанія Apple вирішила повністю змінити дизайн AirPods Pro 2. Повідомляється, що новий пристрій отримає більш компактний округлений дизайн без фірмових ніжок.

Дата виходу та що очікувати від AirPods Pro 2

Крім цього, є дані про те, що в Apple готують до презентації Про версію відразу у двох розмірах.

У новинці, яка може з'явитися вже у 2024 році все ще буде використана однокристальна система Apple H1. Пристрій буде підтримувати управління за допомогою голосового помічника і Bluetooth 5.0, а також навушники будуть відрізнятися низькою затримкою в порівнянні з SoC Apple W1, який присутній в першому поколінні.

Якщо вірити даним, які повідомили в Bloomberg ймовірно, що нова версія отримає практично такий же дизайн, як і Samsung. Прагнення Apple до здорового способу життя відомо всім, тому є інформація, що новинка отримає ряд оновлень в даній області. Відомо, що «яблучна» компанія зареєструвала ряд патентів кілька років тому, які цілком можливо будуть впроваджені в новинку 2024 року.

Ціна нових AirPods Pro 2

Поточна роздрібна ціна на AirPods Pro становить 249 доларів і ймовірно з появою новинки нічого не зміниться.

Мінг-Чі Куо стверджував, що Про-версія повинна з'явитися вже у 2021 році, але як сьогодні відомо цього не станеться. Адже в Bloomberg повідомили, що очікувати оновленої версії варто не раніше 2024 року.

Що буде в AirPods 3 й AirPods Pro 2 і коли очікувати їх появи у продажу?

Інсайдери стверджують, що сьогодні в Купертіно не ведеться роботи над створенням нових AirPods Max. А ось інші навушники, ймовірно, з'являться вже найближчим часом:

  • AirPods Pro 2 дата виходу якого, за останніми чутками запланована на наступний рік отримає датчик руху для відстеження активності під час тренувань.
  • Третє покоління базових навушників, які можуть з'явитися в продажі вже восени 2021 року отримають укорочену ніжку через що зовні пристрій буде схожим на Про версію.
  • Спочатку AirPods Pro повинні були показати у 2021 році, але через певні обставини дане рішення змінили.
  • Згідно з чутками AirPods Pro другого покоління і зовсім позбавлять ніжки, і пристрій отримає дизайн, який буде подібним до навушників від інших відомих виробників.
  • Кейс третього покоління змінять через зменшення розміру самих навушників.

Раніше в Купертіно повідомили про скорочення виробництва бездротових навушників на 20-30%. Це пов'язано з конкуренцією з Samsung і Xiaomi. Адже, як відомо, інші виробники пропонують користувачам більш доступні варіанти вартості. За даними джерел, сьогодні на складах компанії знаходиться велика кількість продукції, яку необхідно реалізувати, але через відсутність попиту це не вдається зробити.

Що відомо про розробку нових бездротових навушників

Читайте також: Samsung почала виробництво дисплеїв 120 Гц для iPhone 13 Pro.

Ваша оцінка: