Я шукаю...

Купуйте кращий компактний смартфон від Apple у 2024 році

Компактні смартфони 2024 року

Восени 2020 року компанія Apple представила чотири флагманських гаджетів одним, з яких став і iPhone 12 mini. Даний гаджет сподобається далеко не кожному користувачеві і ймовірно, що «яблучна» компанія розуміла це, створюючи міні версію смартфона. Гаджет має 5,4 дюймовий дисплей і є по-справжньому компактним у порівнянні практично з усіма сучасними смартфонами.

Айфона 12 міні

Як відомо, у 2020 році компанія Apple припинила обслуговування Айфон 5. Але, з огляду на популярність даного смартфона, в Купертіно вирішили створити для любителів невеликих телефонів iPhone 12 mini.

На превеликий жаль, гаджет не користується популярністю. Він має точно такі ж функції, як і в інших телефонів з флагманської лінійки 2020 року, але ось маленький дисплей, як виявилося, сподобався далеко не всім.

Сьогодні Айфон 12 міні порівнюють з іншими пристроями від Apple, особливо з iPhone 7 і iPhone SE.

iPhone 12 Mini бу (Відновлений) - заходь та купуй найкомпактніший смартфон Apple.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

iPhone 12 mini проти iPhone 7 і SE

Перед презентацією 2020 року далеко не кожен користувач вірив в те, що все ж в Apple наважаться показати функціональний мініатюрний Айфон. Складно уявити яких зусиль інженерам склало вмістити в невеликий корпус настільки потужний смартфон. Добре, що все ж їм це вдалося.

Який компактний смартфон кращий

Сьогодні перед користувачами, які планують придбати компактний телефон стоїть нелегке завдання. Який зі смартфонів придбати Айфон 7, SE або може 12 міні. Розв'язувати дане питання, можливо тільки порівнявши всі характеристики кожного з гаджетів.

Який дисплей краще?

  • iPhone 12 міні: OLED 5,4-дюймовий дисплей.
  • iPhone SE другого покоління: 4,7 дюймовий дисплей з IPS.
  • iPhone 7: 4,7 РК-дисплей з наявністю IPS і технологією 3D Touch.

Який з них кращий? Ймовірно, що в Айфон 12 міні. Даний смартфон зумів об'єднати в собі всі сучасні технології, і не дивлячись на маленький розмір має картинку на рівні з усіма іншими флагманськими смартфонами 2020 року.

OLED-дисплей перевершує ЖК-екран iPhone 7, і Афона СЄ. Водночас не можна не відзначити, що порівнюючи iPhone 12 mini й 7 - це ніщо інше як зустріч минулого і майбутнього. Однозначно, що останній, сьогодні не годиться порівнювати з сучасним дванадцятим поколінням, чого не можна сказати про Айфон СЄ. Він об'єднує в собі далеко не найновіші розробки, але має все необхідне для сучасного користувача.

Як щодо дизайну?

В першу чергу дані смартфони можна порівнювати завдяки їм невеликому розміру і схожим габаритам. Покупець, який прагнув отримати невеликий пристрій буде вибирати саме між даними телефонами, інших варіантів просто не існує.

Всі пристрої будуть практично однаково відчуватися в руці. При цьому купуючи Айфон 12 міні, або СЄ користувач зможе зануритися в минуле. Перший дуже часто порівнюють з Айфон 5, а другий дозволить повернутися в часи Face ID.

Варто зазначити, що тільки iPhone 12 має повноцінний захист від води й пилу. Він має показник IP68 і може занурюватися під воду на рівні 6 метрів до 30 хвилин. А ось Айфон СЄ має IP67, а це до 1 метра занурення на 30 хвилин. Що стосується сьомого покоління, має також захист на рівні IP67.

iPhone безкоштовно! А ви знали, що існує безліч способів отримати бажаний смартфон задарма?

На якому рівні продуктивність

Дванадцяте покоління має потужний чипсет A14 Bionic. Айфон СЄ працює під управлінням Apple A13 Bionic. В iPhone 7 - A10 Bionic Fusion.

Однозначно, що Айфон дванадцятого покоління по продуктивності випереджає сьоме покоління, і в цьому немає нічого дивного. Що стосується iPhone SE 2020 року, то попри хороший сучасний чипсет, назвати його ігровим смартфоном все ж складно. Це пов'язано з акумулятором.

Кращі компактні смартфони від Apple

Показник реальної місткості батареї в Apple не розголошують, але відомо, що Айфон 12 міні в автономному режимі здатний працювати на 2 години більше, ніж Айфон СЄ. Такий же показник в порівнянні й з сьомим поколінням.

Вагомою перевагою дванадцятого покоління є можливість бездротової зарядки. Дана технологія відсутня у двох інших смартфонах.

Яка камера здатна робити якісні знімки?

Звичайно для того, щоб зрозуміти яка камера здатна фотографувати краще, необхідно провести реальні тести. Але, однозначно можна стверджувати, що всі смартфони від Apple здатні показати відмінний результат.

Якщо вірити технічним характеристикам, то однозначно переможцем у цій категорії буде iPhone 12 міні. По-перше, він має подвійну камеру, а по-друге,  має більшу апертуру.

Камера на компактних смартфонах Apple

А ось якщо порівнювати Айфон СЄ і 7, то вони мають практично однакові камери:

  • основну ширококутну на 12 МП;
  • фронтальну камеру - 7 МП з підтримкою HD.

Але, версія 2020 року оснащена новим модулем на 12 МП, який може похвалитися наявністю портретного режиму. У сьомому поколінні, версія Плюс стала першою, яка отримала цю функцію. SE здатний записувати відео 4К зі швидкістю 60 кадрів в секунду, а ось сьоме покоління 4К тільки 30 кадрів в секунду.

Яка комплектація смартфонів?

Комплектація смартфонів

Посилаючись на екологічні проблеми після презентації 2020 року в коробці до Айфона, користувач більше не побачить зарядний адаптер, його доведеться придбати окремо. Немає в коробці й навушників.

А ось у 2016 році до Айфона 7 можна було побачити в коробці кабель Lightning, зарядний пристрій і навіть навушники. Сьогодні компанія Apple не виробляє сьоме покоління смартфонів, але його все ще можна знайти на вторинному ринку з повною комплектацією.

До речі, якщо ви задумались над купівлею відновленого iPhone, радимо звернутись у наш магазин Apple.

Який гаджет можна вигідно придбати у 2024 році?

Ні для кого не секрет, що Айфон 7 сьогодні можна купити недорого і тільки в б/у стані або в відновленої версії. Залежно від обсягу сховища обійдеться даний гаджет в середньому 200 доларів.

iPhone SE 2 можна придбати від 400 доларів. А ось iPhone 12 mini від 700 доларів. Після презентації 2024 року компактна версія смартфонів може впасти в ціні. До того ж після появи чергових новинок на вторинному ринку придбати смартфони можна буде значно дешевше.

Який компактний смартфон варто придбати у 2021 році?

Якщо бюджет обмежений, то краще купити iPhone 7. Але чи вартий даний гаджет уваги у 2024 році, якщо можна придбати більш сучасний варіант. Варто врахувати, що сьоме покоління стане відмінним варіантом для користувачів, яким необхідний смартфон на один рік. Вся річ у тому, що вже в наступному 2024 році, компанія Apple може припинити обслуговування даного гаджета і на нього перестане виходити оновлення. Тому, Айфон 7 відмінний варіант компактного пристрою на нетривалий період.

Все ж у 2024 році краще звернути увагу на більш сучасні гаджети, а саме iPhone SE 2 і 12 mini. Вибираючи серед даних смартфонів потрібно визначитися з бюджетом і функціональністю.

Який компактний смартфон варто придбати у 2021

Якщо необхідний недорогий компактний гаджет, то краще звернути увагу на Айфон СЄ. Більшою функціональністю і потужністю володіє 12 міні. Але, обійдеться даний гаджет дорожче.

Важливо пам'ятати, що 12 mini це не спрощена версія, а повноцінний флагманський смартфон в компактному вигляді, тому він заслуговує на увагу. Якщо користувач збирається оновити свій Айфон 7, то кращого варіанту, ніж iPhone 12 mini не існує.

До речі, якщо вас цікавить співпраця в напрямку iPhone оптом, компанія ICOOLA з радістю запропонує вам вигідні умови!

Ваша оцінка: