Я шукаю...

З 2024 року стануть можливі туристичні польоти в космос

Космічні польоти для туристів

Компанією Space Perspective був запущений аеростат Neptune One, який піднявся на висоту близько 30 км, після чого вдало приводнився в Мексиканській затоці. Цей апарат ні що інше, як попередник так званої «космічного кулі», яка вже у 2024 році розпочне здійснювати перевезення туристів на стратосферу.

Даний вид польотів в космос має ряд відмінностей від інших сьогодні наявних пропозицій. В першу чергу відрізняється своєю доступністю, а також тривалістю вояжу.

Космічний туризм

На відміну від інших пропозицій апарат від Space Perspective Neptune One не потрапить в космос. Це пов'язано тим, що організатори проєкту впевнені в тому, що людям потрібні враження, а не факт покидання кордонів земного тяжіння. Подібний політ триватиме 6 годин, з яких цілих 2 години буде проходити на висоті 30 км від Землі. На даній відстані мандрівники зможуть насолодитися красою сходу сонця над горизонтом, майже так само, як його бачать космонавти.

Всією красою даного виду пасажири можуть насолоджуватися за допомогою панорамних вікон з оглядом близько 700 км у всіх напрямках. На кулі також буде присутній бар з закусками, інтернет, а також повноцінний туалет.

Політ буде здійснено за земної гравітації, це дозволить з легкістю переміщатися по кулі, спілкуватися, вести репортажі й насолоджуватися красою. На борту зможуть поміститися одночасно до 9 осіб.

Ця подорож буде повністю безпечною через відсутність реактивних двигунів і наявності запасних парашутів. Квиток обійдеться вартістю всього лише 125 тис. Доларів. А от пропозиції від найближчих конкурентів обійдеться не менше ніж у 200-300 тис. доларів.

А ви знали, що ICOOLA - це найкращий сайт з айфонами в Україні, позаяк ми маємо власний сервіс та надаємо безкоштовну гарантію на 1 рік.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Подорож в космос за допомогою повітряної кулі

Чутки про задум Space Perspective вже давно почали поширюватися в мережі. Реалізація ідеї про космічні подорожі стала можливою завдяки інвестиціям, які компанія отримала в розмірі 7 млн ​​доларів. Саме це дозволяє вже у 2021 році провести перші випробування.

Відомо, що на кораблі зможе поміститися, як вже було раніше сказано 9 пасажирів, при цьому один з них - пілот.

Близько 2-х годин куля буде підійматися на висоту 30 км. Потім тих же 2 години пасажири зможуть насолоджуватися красою планети й стільки ж знадобитися на спуск. Загалом, подорож триватиме цілих 6 годин.

Подорож в космос за допомогою повітряної кулі

Щоб піднятися, буде використана величезна повітряна куля, діаметром як футбольне поле. А ось розмір в поперечнику складе не більше 5 м.

Також цікаво буде прочитати про шпалери на телефон - як підібрати заставку на Айфон.

Відомо, що подібна конструкція буде злітати тільки раз в тиждень. У разі несправності замінити можна буде тільки повітряну кулю, а ось сам корабель будуть просто прибирати й проварювати. Після цього можна буде відправляти в подорож нову групу туристів.

Чому космічний туризм стає все більш популярним?

Попри грандіозність подібного проєкту від Space Perspective, все ж космічним його можна назвати лише з натяжкою. Як відомо, Neptune зможе підійматися на висоту не більше 30 км, а це значить, що він не зможе потрапити в космос.

На даній висоті зазвичай літають метеозонди, а ось межі справжнього космосу починаються тільки на відстані 100 км від землі, за межами так званої «лінії Кармана».

Пасажири космічного корабля зможуть побачити прекрасний вид з панорамних вікон, але ось побувати в невагомості все ж не вийде.

Космічний туризм набуває популярності

З огляду на все це, залишається тільки єдине питання, як саме Neptune відправитися на висоту 30 км? Експерти стверджують, що Space Perspective має все необхідне і подібне не стане проблемою для компанії.

Річ у тому, що компанія не буде використовувати для подорожей прості кулі, які можуть злітати на висоту до 18 км. Корабель буде підійматися на спеціальному стратостаті, пристрої призначеному для польотів на стратосферу.

Не знаєте як очистити кеш вайбер на айфоні? Реальні поради від сервісу ICOOLA.

Чи стануть космічні польоти доступними для всіх?

Відомо, що вже з 2021 року почнеться старт продажів квитків на Neptune. А ось початок польотів почнеться тільки з 2024 року.

Все ще невідомо, в яку точно суму обійдеться один квиток на подібну подорож. Але, співзасновник компанії Джейн Пойнтер стверджує, що необхідно орієнтуватися на ціну не менше 125 тис. доларів. Звичайно, подібна сума є меншою ніж пропозиції від інших компаній. Однак не варто забувати про головний недолік - космос побачити не вдасться. До того ж як для 6 годинної подорожі - ціна досить велика. Однозначно можна стверджувати, що для звичайних людей подібні поїздки залишаться недоступними.

Чи стануть космічні польоти доступними для всіх

До речі, якщо вас цікавить співпраця в напрямку iPhone оптом, компанія ICOOLA з радістю запропонує вам вигідні умови!

Сьогодні відомо відразу дві компанії, які займаються туризмом в космос, а саме Virgin Galactic і Blue Origin. На цей час все ще не здійснюються туристичні польоти в космос, але в найближчі роки все зміниться. Відомо, що компанії вже створили космічні кораблі, за допомогою яких і буде здійснюватися подорож. Так, наприклад, Virgin Galactic вже має літак, який зможе підійматися на висоту до 90 км. А ось в Blue Origin тільки працюють над створенням ракети, яка зуміє піднятися на висоту 105 км.

Попри те, що компанії все ще не готові оголосити про дату перших подорожей, вже є інформація про ціну. Ціна буде починатися від 300 тис. доларів. З огляду на це, можна зробити висновок, що квиток в Space Perspective коштує явно дешевше.

Space Perspective розпочне продаж квитків у 2021 році

Варто нагадати, що Space Perspective компанія, яка була створена, для того, щоб зробити польоти в космос дешевими. З 2019 року, почалася розробка корабля Нептун, який забезпечить максимальну безпеку з нульовою часткою викидів.

Під час останніх випробувальних польотів було транспортовано в космос корисне навантаження, а саме датчик озону Університету Північної Флориди. Все це довело, що компанія Space Perspective може створити умови не тільки для транспортування туристів, а й стане корисною для різних досліджень.

Комерційні перельоти почнуться тільки в кінці 2024 року. А кілька тижнів тому почалися перші дослідження і політ першої випробувальної капсули.

Ваша оцінка: