Перелік найкращих ігор для iPhone за червень 2021

Перелік найкращих ігор для iPhone за червень 2021

Зміст

Провідним на ринку брендом Apple регулярно проводиться моніторинг популярності створених корпорацією додатків та ігор для iPhone, які входять до актуальної колекції Arcade. Останнє опитування користувачів проводилося зовсім недавно, у квітні цього року.

Про те, що показали результати відповідного дослідження, читач дізнається, ознайомившись із цією статтею. Тут же наводяться короткі описи геймерських сесій, визнаних топовими.

Актуальна колекція Arcade ігор для iPhone

Які ігри для смартфонів iPhone потрапили в п'ятірку кращих?

Представники корпорації «Еппл», що проводили квітневе опитування в соцмережах та на форумах, прийшли до висновку, що найвищий рейтинг популярності отримали п'ять віртуальних ігор для iOS різної жанрової специфіки.

  • Song of Bloom – гра розповідного характеру з елементами завдань-головоломок, вирішення яких змушує геймера займатися пошуком підказок, виконувати малюнки та вступати у взаємодію з об'єктами, присутніми в сюжеті.
  • Sayonara Wild Hearts – аркада музичного характеру, насичена безліччю нетривіальних пейзажних картинок в стилі сюрреалізм і оригінальних візуальних ефектів. Завантажується ця «іграшка» безплатно.
  • Sky: Children of the Light – представник жанру квест. Баталія переносить гравця в фантастичний, чарівний світ. Місія геймера – знайти й зібрати зірки, що впали з неба, щоб повернути їх на колишнє місце.
  • Where Cards Fall – вибір прихильників пригодницьких сесій. Кіберспортсмен отримує завдання, яке полягає в спорудженні будівлі з незвичайного матеріалу – гральних карт.
  • Infinite Galaxy – космічний трилер з сюжетом стратегії. Геймер повинен очолити армію відважних повстанців, які виступають проти тиранії Імперії. Мета гравця – допомогти повстанським силам повалити тирана, знайшовши свободу й мир.

Детальніше про найбільш рейтингові ігри для айфон: описи

До топу ці ігри, на думку аналітиків, потрапили не випадково. Кожній із них дійсно є чим зацікавити гравців різного віку, рівня ігрового досвіду та жанрових уподобань. Об'єднує ж ці сесії захоплива подача матеріалу, креативна графіка та сюжетна лінія, яка буквально «затягує».

Song of Bloom

Електронний варіант художньої абстракції Електронний варіант художньої абстракції з інтерактивними сценами, які на тлі звучання приємної мелодії коментує сповнений таємничості жіночий голос.

Song of Bloom - електронний варіант художньої абстракції

Мандрівникові у світі іноді абсолютно безглуздих, але тим самим магнетично привабливих інсталяцій доводиться малювати фігурки. Якщо зображення будуть виконані правильно, прихований рівень стане доступним. Заховані послання гравець шукає шляхом переміщення різних об'єктів, обертання предметів, натискання на них або інших дій.

Цікавою й дуже красивою є графіка Song of Bloom: кожен рівень мобільної гри має вигляд пуп’янка квітки, а коли геймер долає його, бутон розкривається.

Sayonara Wild Hearts

Ключовим персонажем цієї гри є молода леді, котра переживає особисту драму через розрив із близькою людиною. Досягти внутрішньої гармонії героїня намагається, подорожуючи на байку з маскою жартівника на обличчі.

Прагнучи втекти від себе та від внутрішньої дисгармонії, жінка потрапляє в десятки надзвичайно дивних, не схожих один на одного світів. Під час цих мандрівок вона займається збором сердечок і здається, що в результаті такого процесу всесвітня справедливість може бути відновлена.

Sayonara Wild Hearts дарує геймеру особливий драйв, змушуючи його відчувати найяскравіші емоції, обумовлені різкою зміною обстановки. Кожну картину, кожен епізод підкреслює вдало підібраний аудіосупровід – у грі використовуються музичні треки найрізноманітніших стилів: від скандинавського техно до європейської попси.

Sky: Children of the Light

Цю ігрову баталію, яка завантажується на iPhone безплатно, користувачі звели на пік популярності за її гідний захоплення рівень графіки, а також безліч креативних рішень.

Sky: Children of the Light - пригоди в казці

Кінцеву мету іграшки визначити проблематично. Геймер, що скачав її, потрапляє в унікальний світ, магічний та приголомшливо барвистий. Ігрові завдання мандрівник вирішує, взаємодіючи з незнайомцями. Це відбувається природно, без розмов і навідних підказок.

Переживаючи пригоди в казці, що супроводжується шикарною візуалізацією картинки й звучанням епічних саундтреків, гравець відчуває себе немов у реальному польоті, скидаючи баласт буденних турбот і проблем.

Where Cards Fall

Гостросюжетний мікс пригод і логіки з глибоким та непростим сюжетом – так можна стисло охарактеризувати Where Cards Fall. Думки прихильників гри розходяться – одні користувачі називають її філософською, що спонукає до думок, інші такою, що викликає відчуття релаксації та імерсії, а треті звертають увагу на абстрактність сюжетної лінії.

Завдання гравця – зводити будинки з карт. Результатом відповідного будівництва стають спогади. Незвичайні пазли допомагають відшукати дорогу на різних життєвих етапах, починаючи з його шкільних років. Будь-який шлях не позбавлений «підводних каменів» – він спонукає геймера вирішувати головоломки.

Infinite Galaxy

Вибором любителів чудової тривимірної графіки та стратегій стає додаток Infinite Galaxy. Занурюючись у безкрайній простір космічної галактики, геймер переноситься в далеке майбутнє, на десятки століть уперед, і опиняється на Чумацькому шляху.

Infinite Galaxy для любителів чудової тривимірної графіки та стратегій

Кіберспортсмену доведеться зробити чимало справ, першою з яких стане відновлення космопорту. Надалі його чекає будівництво свого першого флагмана, перемога над космічними піратами, експедиція з дослідження галактичних просторів і боротьба з темними силами Імперії. Космос повідає гравцеві свої таємниці, а бої принесуть йому славу переможця.

Ця п'ятірка додатків для айфона варта уваги в плані дизайну, технологічності та інновацій. Цікаво, що всі ці ігри вже були відзначені міжнародними преміями, отримавши високу оцінку професіоналів.