icoola
Купити iPhone
Ремонт iPhone
Ремонт iPad+
Продати iPhone
ICOOLA ECO
Топ пропозицій
Магазин Apple / новини Apple / Криптовалюта може замінити золото: скільки буде коштувати біткоїн?
06 Квітень 2022

Криптовалюта може замінити золото: скільки буде коштувати біткоїн?

Біткоїн називають "цифровим золотом". Що ж станеться, якщо криптовалюта замінить собою справжнє золото на світовому ринку? Дізнайтесь, якою буде вартість однієї "монети" BTC у ролі світової резервної валюти.

Катерина Єднаковська

Серед усіх світових активів біткоїн має найбільш динамічну історію зміни вартостей. Перше значне зростання ціни криптовалюти відбулося в 2010 році, коли вартість біткоїна підскочила з незначної частини до 0,09 доларів США. Минуло 12 років - і криптовалюта стала одним із провідних цифрових активів у світі, широко поширеною та з найбільшою ринковою капіталізацією. Його почали називати “цифровим золотом” та “найвигіднішою інвестицією десятиліття”. Навіть ті інвестори, які твердо вірили в інвестування в традиційні форми фізичних активів, таких як золото, тепер перейшли на покупку цифрових активів, таких як біткоїн. BTC встиг зарекомендувати себе як перспективний актив для інвесторів, оскільки він існує досить довго, щоб отримати підтримку та визнання. Незважаючи на те, що біткоїн є порівняно новим і доволі  непередбачуваним, спекуляції інвесторів зробили його сучасним методом збереження фінансових ресурсів на час інфляції та інших криз. Експерти вважають, що BTC може обігнати золото як резервний актив, якщо його експоненційне зростання продовжиться. Який же вплив це матиме на традиційні економічні ринки та ринок криптовалюти зокрема?

У нещодавньому звіті, опублікованому американською інвестиційною фірмою VanEck, було описано перспективи біткоїна у світовому масштабі. Переконливо аргументовано, що ВТС має потрібний потенціал для управління глобальною торгівлею та підтримки світових фінансових ринків. Зараз ці функції виконують долар США та золото. Донедавна долар США був, беззаперечно, основною світовою резервною валютою. Але нездатність уряду утримувати достатню кількість золотих резервів у поєднанні з періодичними ініціативами друку для боротьби з фінансовими кризами призвела до зниження вартості долара США. Золото працює виключно добре під час ринкових корекцій, оскільки воно зберігає цінність, є певною мірою стабільним і зростає. Але його запаси є вичерпними, що дає біткоїну великі  можливості для того, щоб стати новим глобальним резервним активом.

Криптовалюта може замінити золото: скільки буде коштувати біткоїн - ICOOLA.UA - фото2

Однією із головних характеристик біткоїна є те, що він був створений не для того, щоб бути безкінечним ресурсом. За задумом біткоїн дефіцитний, його не вдасться “додрукувати”, як валюту будь-якої країни світу. І, як і у кожного обмеженого ресурсу, його вартість з часом буде зростати. Оскільки максимальна кількість біткоїнів є фіксованою і становить 21 мільйон, вартість одного біткоїна може досягти 4,8 мільйона доларів США у перерахунку на поточний курс, якщо ВТС стане світовим резервним активом.

 Але це також означає, що глобальні ринки будуть управлятися і керуватися нестабільною децентралізованою валютою. Чи зможуть уряди в кінцевому підсумку централізувати біткойн та зробити ринок криптовалют стабільним? На це може дати відповідь лише час. Тим не менш, криптоаналітики закликають власників біткоїна бути обізнаними про зміни вартостей ВТС, відстежувати настрої, які панують на ринку криптовалют, і відповідно до цього будувати свої інвестиційні стратегії.

Також рекомендуємо ознайомитися з корисною інформацією, як скачати відео на айфон

Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи —

Який смартфон більш куленепробивний: iPhone vs Samsung Galaxy
27 Травень 2022

Дізнайтесь, який телефон є більш куленепробивним - Samsung Galaxy чи iPhone?

Виробництво iPhone у 2022 році досягне піку
27 Травень 2022

Чого варто чекати активним користувачам продукції Apple у 2022 році? Чи зможе компанія задовільнити попит на iPhone, попри ймовірний дефіцит компонентів? Скільки Айфонів буде створено у 2022 році? Дізнайтесь більше

Як перевірити заряд AirPods?
26 Травень 2022

Кожен власник AirPods хоча б раз стикався із неприємною ситуацією, коли навушники розряджаються у невідповідний момент. Дізнайтесь про всі існуючі способи перевірити заряд AirPods, щоб уникати таких незручностей.