Я шукаю...

Intel: MacBook Pro не підходить для комп'ютерних ігор

MacBook Pro

В Intel вибрали досить цікавий спосіб спалити мости з американською корпорацією Apple, на що й вирішили звернути у своєму у матеріалі PCGAMER. Адже в Intel вважають, що Mac не є оптимальним варіантом для гри в комп'ютерні ігри, чи то процесор M1, чи то Intel.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Intel та Apple — конкуренти?

У телефонній бесіді PCGAMER з головним стратегом Intel, у якій йшлось про продуктивність процесорів для ноутбуків серії H 11-го покоління, Ryan Shrout запевнив, що MacBook Pro зі 16-дюймовим монітором на базі Intel Core — це програшний варіант для любителів комп'ютерних ігор, якщо порівнювати з технічними характеристиками ноутбуків на базі Windows.

У компанії підмітили, що на MacBook Pro навряд чи вдасться грати у комп'ютерні ігри, що вийшли нещодавно. Безперечно, такі обмеження MacBook Pro можуть обмежувати й користувацький досвід. Та що робить Intel? Подібними заявами Intel намагається переконати мільйони користувачів у всьому світі, що Windows нічим не гірше Mac, ба більше, навіть краще за Mac.

За інформацією PCGAMER, Ryan Shrout запевнив, що у комп'ютерів американської корпорації Apple досить низькі ігрові можливості. У PCGAMER підкреслили, що Ryan Shrout згадав не MacBook з процесорами M1, але й Intel. Щоб його заяви не були голослівними, у якості ілюстрації власних слів Ryan Shrout використав графіки, де детально пояснює, за якими саме параметрами MacBook Pro з Core i9 9980HK та AMD Radeon Pro 5600M відстають від комп'ютерів з Core i5 11400H та графікою GeForce RTX 3060. 

Варто прочитати: Додатки для фрилансу. програми для ефективної дистанційної роботи.

MacBook Pro для ігор

Доволі дивним здалися не слова Ryan Shrout, а вибір комп'ютерів. Адже головний стратег Intel вибрав для порівняння набагато потужніші за конфігурацією комп'ютери, ніж Mac, які дійсно займають виграшну позицію, якщо їх поставити в один ряд з Mac Intel. 

І з чим прогадав Ryan Shrout, роблячи такі гучні заяви? Mac ніколи не позиціювала себе як комп'ютер для отримання унікального ігрового досвіду тощо. Тобто навряд чи й можна назвати Mac універсальною ігровою платформою. А користувачі продукції американської корпорації знають про цей факт, купуючи Mac, напевне. Поки Ryan Shrout порівнює комп'ютери за технічними характеристиками у відношенні ігрового досвіду, користувачі Mac купують надійні та функціональні комп'ютери для роботи та дому. 

Ба більше, користувачі Mac не тільки не вибирають комп'ютер американської корпорації для завантаження й тестування нових комп'ютерних ігор. Гравці роблять вибір на користь комп'ютерів на базі Windows чи консолей. 

У PCGAMER вирішили запитати у Ryan Shrout, чи такі заяви про низький ігровий досвід на Mac не є спробою остаточно спалити мости з Apple. На що головний стратег Intel відповів, що Apple публічно повідомила про перехід на власний кремній, тому Intel та Apple є конкурентами. 

Варто прочитати про ТОП 15 зелених професій.

MacBook Pro для ігор

В любові, як на війні, всі засоби хороші

Через декілька років американська корпорація Apple планує повністю відмовитись від процесорів компанії intel через перехід на продукт власного виробництва. Таким рішенням Apple збільшила кількість компаній, які готові конкурувати з яблучною корпорацією. Компанії, які раніше були партнерами, знаходяться у стані холодної війни. Й це не припущення, а вже реальність.

Достатнього поглянути на останню рекламну кампанію Intel. Ба більше, однієї назви буде цілком достатньо, щоб розставити всі точки на і, — Mac vs PC. Intel повністю взяла ініціативу у свої руки, щоб переконати користувачів Mac у тому, що комп'ютери, які вони вмикають й вимикають щодня, не підходять для тих задач, для яких вони їх використовували, так? Intel представила п’ять рекламних роликів, де досить просто пояснила, у чому саме правота компанії. Та не всім ця рекламна кампанія сподобалась, адже користувачі Mac напевне знають, які переваги Mac, і що на ньому не слід робити. 

Рекламні ролики об'єднанні однією ідеєю — протистояння Mac та PC, і одним актором. Джастін Лонг є тим звичайним користувачем комп’ютера, який порівнює Mac та PC між собою. Й щоб не сталось, Ланг все одно не вибере Mac. Й ось чому: 

  • Сенсорна панель Touch Bar в MacBook Pro;
  • Немає сенсорного екрана як у PC;
  • Один зовнішній дисплей;
  • Не підходить для гри в комп'ютерні ігри. 

MacBook Pro для ігор

У 2000-х роках Ланг грав за іншу команду, та розказував про переваги Mac над PC. Ланг з’являвся у ролику як Макінтош (Macintosh, або ж Mac). І як це було?

У 2005 років засновник Apple Стів Джобс звертається до рекламного агентства TBWAChiatDay, щоб його команда у доступній формі пояснила користувачам комп’ютера різницю між Mac та PC. Рекламна кампанія була запущена тільки через 7 місяців після того, як Стів Джобс дав завдання щодо розробки вдалої рекламної кампанії, адже багато ідей відкинули й на останньому місяці роботи над рекламною кампанією. 

Саме у 2005 році Apple була готова представити широкому загалу Mac на базі процесора Intel. Це дійсно важливий крок для компанії, адже це перший комп'ютер з таким швидким чіпом. Рекламна кампанія готувалась для підтримки нового продукту. Й розробники рекламної кампанії не спали ночами, щоб представити дійсно щось оригінальне і цікаве. Запуском такої рекламної кампанії Джобс хотів не тільки привернути увагу до нового продукту, але й атакувати PC, а потім й знищити. 

MacBook Pro для ігор

Ідея рекламної кампанії прийшла досить спонтанно. Адже в компанії помітили цікавий факт, що частіше за все користувачі PC купували аналогічні комп'ютери тільки тому, що їм такі давали на роботі, й вони вже мали досвід користування подібними моделями. А от пояснити, чому саме вони вибрали PC, їм було вкрай складно. Тільки згодом стало зрозуміло, що користувачі комп'ютерів просто не знали про недоліки PC. Тому у рекламній кампанії вирішили не просто підкреслити переваги Mac, але й звернули уваги на недоліки PC. В результаті ідея була простою, й затвердили план з появою в кадрі акторів, які знайомляться з аудиторію, та представляються як Mac та PC. І важливим було зробити персонажа PC яскравим, щоб користувачі PC не відчували себе ошуканими. 

Це дійсно був довгий шлях для того, щоб презентувати новий продукт на базі Intel. А сьогодні в Apple інша задача, адже вони шукають спосіб розказати про M1 та наступні процесори, поки Intel порівнює Mac та PC. 

Ваша оцінка: