Маска для обличчя Razer Project Hazel

Маска для обличчя Razer Project Hazel

Партнерська програма від ICOOLA

Отримай до 50 000 грн пасивного доходу разом з нами!

Дізнатись більше

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

МЕГА ЗНИЖКА
Apple iPhone 11 Pro 64GB Midnight Green (Темно-зелений) Відновлений еко
19 710 грн -21%
15 700 грн

від 1570 грн/міс

Razer Project Hazel

Після року, який ми всі прожили, хтось обов’язково зробив це: маска N95, яка використовує технології в крутому стилі. Тут Razer, безумовно, має правильну ідею з Project Hazel: концептуальна маска, яка призначена захисною, і при цьому дозволяє продемонструвати частину своєї особистості. Він має глянцеву зовнішню оболонку, виготовлену з водонепроникного та стійкого до подряпин переробленого пластику. Я завжди посміхаюся, і було помітно, скільки цієї невербальної комунікації втрачається з маскою для обличчя; прозора зовнішня оболонка Project Hazel призначена для читання з губ, бачення підказки обличчя під час розмови з людьми, і, мабуть, так видно аксесуари для обличчя та макіяж. Дізнайтесь також як витрачається трафік мобільного інтернету в нашій наступній статті

Маска Razer

Немає дати, коли саме буде доступний проект Hazel - і який насправді буде кінцевий продукт, - але Razer заявляє, що тісно співпрацює з медичними експертами, щоб переконатися, що він відповідає стандарту, до якого прагне Razer. Подібно старому протигазу, обидві кругові зони по обидва боки від рота використовують дискові вентилятори для фільтрування повітря, яке вдихається, та СО2, що видихається. Razer очікує, що маски будуть сертифіковані для фільтрації 95% частинок, включаючи ефективність у боротьбі з COVID-19.

Проект маски

Звичайно, це Razer, і ми очікували б, що компанія також висуне більше традиційних технологій на перший план. Мікрофони та підсилювачі, вбудовані у вентилятори, допоможуть спроектувати ваш голос, і компанія працює з THX, щоб знайти правильний баланс за рівнем гучності. За традиційною модою Razer в ці два кільця також вбудовані світлодіоди Chroma RGB, а вночі серія світлодіодів автоматично світить на роті, щоб люди все ще могли бачити ваш рот. Razer піклується про екологію, так само як це робить Айкула. Стаття про те як вимкнути пін код на сім карті, та багато іншого.