Я шукаю...

Як створити власний Memoji на iPhone?

Мемоджі на iPhone

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Що таке Memoji та Animoji у вашому iPhone

Якщо ви хочете додати трішки емоцій у своє спілкування в соціальних мережах, FaceTime, iMessage, тоді ця стаття саме для вас. Гадаємо, ви вже не раз натикалися на різноманітні відеоролики, де люди переписуються власними анімаційними персонажами. Або ж ваш друг вже створив своє власне Memoji й активно їм хвастається. Не переймайтеся, адже саме для вас ми підготували цю статтю в якій детально розповімо про створення власних анімаційних персонажів та про те, де їх можна застосовувати.

Memoji – це модифіковані Animoji з вашим лицем. Тобто ви фактично створюєте свого анімованого персонажа. Ви можете створювати їх безліч й усі вони знімаються й повторюють ваші рухи та міміку.

Animoji – це персонаж, який створюється з вашими рисами обличчя і з точність схожий на вас. 

Чи варто купити айфон 10? Читай огляд цього смартфону у 2021 році.

Як створити Memoji в iPhone?

Якщо хочете створити мемоджі на айфоні чи айпаді, крокуйте за наступною інструкцією:

Крок 1: Відкрийте програму Повідомлення.

Крок 2: Натисніть на значок стикера (квадрат з загнутим кутом) у поле введення тексту.

Крок 3: Натисніть на три крапки у правому верхньому куті.

Крок 4: Виберіть "Нове Memoji".

Крок 5: Налаштуйте свій Memoji:

Крок 6: Коли ви будете задоволені своїм Memoji, натисніть "Готово".

Створення шкіри в Memoji на вашому iPhone

Спершу вам пропонують обрати тон шкіри. Що цікаво, серед варіантів є не лише природні відтінки, а й зелені, фіолетові, сині й навіть червоні. Тобто ви можете створити своєрідного інопланетянина, який володітиме неземною вродою. Варто відмити й те, що розробники Apple настільки постаралися догодити кожному, що обравши будь-який тон шкіри, ви можете за допомогою повзунка регулювати її тон. Й повірте на слово, а краще перевірте самі – тон шкіри змінюється дуже плавно, природно, але при цьому відчутно змінює окрас вашого Memoji, домагаючись ідеального кінцевого результату. 

Визначившись із тоном шкіри, програма пропонує вам додати веснянок на обличчя вашого анімованого персонажа. Їх кількість також можна регулювати від меншої до більшої. 

Після цього рекомендуємо обрати щоки для свого Memoji, а саме їх окрас. І тут розробники також постаралися на славу й створили спеціальний повзунок, який дозволяє регулювати відтінок вибраного кольору до найменших змін. І серед кольорів вам запропонують також не лише природні кольори, а й різноманітні яскраві. 

Останнім з вибору шкіри, але не менш важливим пунктом деталізації вашого Memoji, за версією Apple, стає підбір родимки на обличчі вашої майбутньої анімації. Розробники обрали найпопулярніші місця, де в людей з’являються родимки й приділили цьому належної уваги, щоб ви могли якомога краще втілити себе в цій анімації. Звісно, що кожній люди на планеті не вгодиш і багато хто не знайшов серед запропонованих варіантів свою родимку, проте ми вважаємо, таке рішення компанії крутим та інноваційним.

Створення зачіски вашому Memoji на iPhone

Ось ми плавно перейшли до вибору зачіски для вашого віртуального персонажа. І повірте, тут їх ви знайдете просто колосально велику кількість і точно не прогадаєте зі своєю. Варіацій настільки багато, що дівчина може бути повністю лисою чи з довгими бакенбардами, а хлопець може носити довге блондинисте волосся. І це рішення від компанії Apple ми також підтримуємо, оскільки в наш час людство настільки різноманітне та унікальне, що скоро ми направду зможемо зустріти на вулицях власного міста зелених людей. Проте гадаємо такого результату вона доб’ється за допомогою татуажу, а не зміни шкіри, як це дозволено в Memoji. Проте хто знає, можливо, вже за якихось двадцять років і така опція в повсякденному житті стане доступною для кожного з нас і ми зможемо змінювати власний колір шкіри, як хамелеон. 

А зараз повертаємося в реальність і продовжуємо створювати власного анімованого персонажа, якому ви вже підібрали зачіску. Далі потрібно визначитися з кольором волосся, адже варіантів, як завжди, безліч. Тут варто виділити функцію «мелірування», адже ви не лише звично можете підібрати тон окрасу, а й обрати критерії мелірування, серед варіантів є : класичний, градієнт та сучасний. Й відповідно від того, що ви обрали, тон вашого кольору також мінятиметься. І це просто вау, рекомендуємо спробувати, щоб наочно зрозуміти, про що йде мова. 

Створення брів Memoji для iPhone

Вибір брів тут також доволі великий і потрібну для себе форму ви точно знайдете. Й не лише про форму брів потурбувалися розробники Apple, а й про їх товщину, густоту ну і звісно їхній окрас. Варіацій кольору, як ви вже знаєте, безліч і його відтінків також. Тому обирайте і крокуйте далі за нами.

А далі нам пропонують поставити своєму Memoji точку на лобі. Так ви все правильно прочитали, функція так і зветься «точка на лобі». Гадаємо, таке рішення компанія Apple прийняла в знак поваги до народів Південної Азії. В них така прикраса називається "Бінді" й нібито слугує третім оком. Ось таку цікаву фішку ви можете додати до свого анімованого персонажа, запозичену в інших народів. 

А серед добре знайомих нам прикрас є пірсинг. Так само як і у випадку з родимкою, розробники вирішили обрати найпопулярніші проколи брів та створити сережку на брові вашого Memoji. Де саме вона повинна розташовуватися й чи потрібна вона вам взагалі вирішуйте самі, а ми крокуємо далі. 

Створення очей для вашого Memoji в iPhone

Наступною опцією для вас стане створення очей. Як і у випадку з усім іншим – варіацій вибору кольору просто безліч і серед запропонованих ви точно знайдете те, що шукали. З розміром очей розробники також не прогадали й постаралися втілити всі можливі варіанти, навіть не зовсім природні. Це щодо теми інопланетян. 

Далі переходимо до створення вій. Тут ви також знайдете необхідний вам варіант для створення свого ідеального Memoji. Колір вій регулювати самостійно ви не зможете.

 А ось підводку для очей, яка йде одразу після вій, ще і як зможете. Запропонованих кольорів тут безліч і як правило це яскраві та кольорові відтінки, які ви також можете регулювати за допомогою повзунка. 

Останнім критеріям у створенні очей стане вибір тіней: їх розмір та окрас. Серед запропонованих варіантів переважають яскраві кольори. 

Створення голови Memoji для iPhone

Створення голови, на нашу думку – найкумедніший та найцікавіший процес. Адже тут ви можете вибрати вік своєму анімованому персонажу й не за допомогою цифр, а проєкція Apple, як на їхню думку виглядатиме голова людини за мірками її зростання та старіння. 

Слідом вам доведеться обрати форму голову своєму Memoji й тут розробники Apple постаралися й створили максимально природні та різноманітні варіації. 

Вибір носа Memoji для iPhone

А ось вибір носа для анімованого персонажа нас не втішив. Варіантів лише три й різняться вони одним лише розмір. Сам ніс на вигляд, як пластиліновий шар, який то зменшують, то навпаки розтягують в сторони, в залежності від вибору вами його величини. Мабуть, такий малий асортимент носів, зумовлений тим, що ваше Memoji фактично завжди повернуте обличчям до екрана і сильно заморочуватися над створенням носів, на думку розробників, не варто. 

Тішить наявність можливого пірсингу, який як і у випадку з бровами, містить в собі усі найпопулярніші варіації. 

Створення роту для Memoji на вашому iPhone

Створення рота вашому анімованому персонажу також не виділяється нічим унікальним, окрім хіба що зубів, які ви можете обрати індивідуально під свої побажання. Тут ви знайдете і брекети й вампірські зуби з іклами й помітний проділ посередині. А ще розробники Apple, гадаємо, добряче надихнулися кримінальними дев’яностими та вирішили створити золоту коронку своєму Memoji. Тому якщо ви хочете мати справжнього бандита, то радимо звернути на це свою увагу. 

Далі нам пропонують додати своєму анімованому персонажу ще трішки пірсингу. Проте на цей раз варіантів два: пірсинг рота і пірсинг язика. Перший варіант налічує багато варіацій, а ось язик ви зможете проколоти своєму Memoji лише одним запропонованим способом. Або ж залишити язик без змін.

Створення вух своєму Memoji для iPhone

Створити вуха вам пропонують у трьох варіантах за трьома різними розмірами. В цьому розробники не сильно відрізнилися унікальністю, як у випадку з носами. Проте, одразу коли ви перейдете до вибору сережок, то буде в захваті від різноманітності вибору. Тут ви не лише можете вибрати серед десятків варіантів, бажану прикрасу, а й підібрати їх для кожного вуха по окремості. Тобто на одне вухо одіти одну сережку певного розміру та кольору, а на інше – іншу. Це зробить ваше Memoji ще більш оригінальним та унікальним.

Окремої уваги заслуговує опція «аудіо», де ви не лише можете наділити свого анімованого персонажа навушника AirPods, а й спеціальним слуховим апаратом. Це ще один зароблений плюсик до скарбнички компанії Apple від нас, адже ця функція дозволяє людям краще передати себе в Memoji. 

Створення Волосся Голови своєму Memoji для iPhone

Тут ви можете створити бакенбарди своєму анімованому персонажу й борідку. Хочемо наголосити на тому, що ця функція доступна як для Memoji чоловічої статті, так і для Memoji жіночої статті. Apple – прогресивна компанія, яка завжди йде попереду і навіть в цьому вона це доказала. 

Окуляри та головні убори для Memoji на iPhone

Ви також маєте змогу наділити свого анімованого персонажа різноманітними окулярами, капелюхами та іншим. З цікавого є те, що часів пандемії в Memoji тепер доступно створення медичної маски для обличчя у двох варіаціях. 

Завершення створення Memoji на iPhone

Щоб завершити створення власного анімованого персонажа та зберегти свій результат достатньо просто натиснути кнопку «готово» та насолоджуватися свої персональним Memoji. 

Далі ви можете застосовувати його в листуванні з друзями чи розмовах по FaceTime, а також у своїх соціальних мережах. 

Тепер ви вмієте створювати власні Memoji та дивувати ними решту. 

Grow Castle - гра, що немає аналогів. Цікаво? Переходь та дізнавайся більше.

Ваша оцінка: