Я шукаю...

Тепер можна здати в ремонт ваш AirPods

Бездротові навушники AirPods в боксі

Ще у 2016 році компанія Apple у світі бездротових навушників зробила революцію. Минуло 5 років, але так ніхто й не зміг зрівнятися з AirPods, які тепер можна здавати в ремонт. Ще в ті дні, велика частина підприємств задавала собі питання з приводу їх ремонту. Дане чудо техніки ніяк не хотіло піддаватися майстрам, при цьому літій-іонний акумулятор зношувався, ставав непридатним. Саме тому основний упор в навушниках був зроблений на автономну роботу. Приблизно через 2 роки експлуатації пристрій працював максимум 45 хвилин, але, як завжди, рішення з'явилося різко.

 Навушники AirPods

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Наскільки гарні яблучні навушники    

Щоб назавжди позбутися від проводів, довелося багато чим пожертвувати у 2016 році. Це торкнулося часу автономного процесу, мікрофона та інших речей. На завершення оптимізація звуку стала зовсім маленькою, навушники важили не більше 4-х грамів. Можна довго говорити про успіх, але факт створення AirPods вище будь-яких похвал. До речі, якщо ви задумались над купівлею відновленого iPhone, радимо звернутись у наш магазин Apple.

Через певний термін, власники стали звертати увагу на те, що без підзарядки пристрою вистачає всього на одну телефону розмову. У порівнянні з п'ятьма годинами автономного відтворення це просто смішно. Завдяки невеликого розміру та щільного прилягання деталей, замінити батарею в AirPods неможливо. Підсумок – користувачі здаються та купують нову модель, деякі докуповують ще одну пару на «чорному» ринку в надії на великий запас акумулятора.

У зв'язку з даною ситуацією в США розпочався рух за право на проведення ремонтних робіт. Його мета полягає в тому, щоб чинне законодавство змусило корпорації виробляти товар виходячи з технічного обслуговування, яке обов'язково знадобитися в майбутньому. Також вони вимагають захист прав споживача, гарантійне обслуговування та доступ до інструкції, що стосується ремонту.
До речі, якщо вас цікавить співпраця в напрямку iPhone оптом, компанія ICOOLA з радістю запропонує вам вигідні умови!

Політика яблучної компанії суперечить даним вимогам. Їх модель бізнесу полягає в тому, щоб користувач прагнув до оновлення та купував нові моделі, а не намагався відремонтувати старі. Пару років тому війна з приводу акумулятор була програна, що істотно вдарило по продажах у США. Запас потужності інноваційних смартфонів дозволяє оновлювати їх приблизно раз на 3 роки. У щорічному звіті з економіки у 2020 році компанія прокоментувала ситуацію наступним чином: «Розробка продукту виконується виходячи з обліку його довговічності, щоб можна було до мінімуму звести будь-які ремонтні роботи. Якщо ремонт все ж потрібен, наші користувачі повинні мати можливість скористатися надійними та безпечними послугами, завдяки яким працездатність буде відновлена ​​за мінімальний термін ».

Розробка AirPods

Протистояння Apple та Байден

До цього процесу приєдналася велика кількість чиновників. Законодавство в деяких країнах прийняло певні спроби змінити ситуацію, але перемоги добилися великі IT підприємства. Напевно багато хто звернув увагу на термін придатності своїх навушників, вказаний на коробці. Біда в тому, що більшість зіткнулося з проблемою зламання ще до закінчення цього періоду, який становить 3 роки.

Буквально недавно адміністрація Байдена відреагувала на ситуацію, віддавши наказ FTC створити правила, виходячи з яких навіть при наданні ремонту третій особі, користувачеві будуть доступні офіційні деталі, які дешевші, при цьому менш складний ремонт. Законодавство хоче, щоб постачальники надали широке поширення оригінальних деталей. Компанія Apple ніяк на це не відреагувала. Також обмеження торкнулися медичного обладнання та багато чого іншого. Через прихильність до більш екологічного підходу, яблучне підприємство опинилося в центрі.

Хочете дізнатись який iPad найкращий для малювання? Переходьте за посиланням.

Коли навчаться замінювати акумулятор AirPods?

Apple запустила програму ремонту. Вона дозволяє різним сервісам займатися ремонтними роботами. Правда існує умова – користуватися тільки оригінальними складниками. Всупереч цьому, користувачів цікавить питання, коли навчаться виконувати заміну акумулятора AirPods. iFixit стверджує, що в останніх моделях iPhone даний процес максимально спрощений на технічному рівні. У наші дні компанія пропонуємо виконати заміну батареї за 49 доларів (ціна вказана за один навушник). Насправді вам видають новий, старий же просто викидають.

В США існують ентузіасти, які виконують ремонт. Вони говорять про те, що стикаються з безліччю труднощів. Перед тим як домогтися успіху, їм довелося утилізувати безліч навушників. Сама Apple збирається найближчим часом зайнятися ремонтом AirPods. Варто побажати їм удачі!
Ремонт AirPods

Переваги описуваних бездротових навушників

Пристрій практично не відчувається у вухах, відрізняється підвищеним комфортом під час експлуатації. Навіть при швидкій ходьбі або бігу його складно втратити завдяки надійної фіксації. Присутні й інші переваги:

 • Налаштування можна виконувати самостійно – просто доторкніться до пристрою, щоб він включився. За допомогою торкань регулюється звук, відтворюється та відключається музика. Остаточне вимикання відбувається, як тільки воно виймається з вух.
 • Швидке з'єднання – можна моментально перемикатися між різними приладами.
 • Автономна робота – здійснюється без підзарядки протягом 5 годин. Після досить покласти їх в бокс на 15 хвилин, потім вони знову готові до використання.
 • Застосування тільки одного навушника – надається можливість включати навушник, що знаходиться в вусі, навіть якщо другий лежить в футлярі.
 • Управління голосом – необхідно привітатися з Siri та озвучити команду.
 • Якісний звук – об'ємний й насичений, дозволяє слухати аудіокниги та насолоджуватися музичними творами.
 • Придушення шуму – визначають різкий шум, пригнічують неприємні звуки.
 • Радіус дії – становить приблизно 35-40 метрів, при цьому у вухах буде звучати якісна музика.

Такі навушники стануть відмінним подарунком для будь-якої людини.
Не знаєте як очистити кеш вайбер на айфоні? Реальні поради від сервісу ICOOLA.

Остання прошивка AirPods: справжня магія

Для всіх користувачів AirPods стала доступна остання прошивка під номером ЗЕ751. Останнє оновлення навушників AirPods було доступно на початку осені 2020 року та носило номер ЗА283. Зміни ніколи не публікують у відкритому доступі, тому нова версія також покрита таємницею. Варто припустити, що, швидше за все, були виправлені глюки, що впливають на стабільну роботу пристрою.

Прошивка AirPods

Єдине, що відомо про нову версію:

 • швидке перемикання між пристроями;
 • зарядка здійснюється істотно швидше навіть при мінімальному рівні батареї;
 • виправлені помилки, що стосуються розриву з'єднання.

Нова версія сумісна з моделями Pro та 2. Виконати оновлення вручну не вийде, навіть це залишилося на розсуд компанії. Воно відбувається непомітно та повністю самостійно. Досвідчені користувачі зрозуміли, що відбувається воно під час зарядки навушників. Варто враховувати, що вони повинні бути підключені в цей час до айфона. Також компанія не надає можливості здійснити прошивку або повернути попередню версію.

Єдине, що дозволено – перевірити нову версію. Необхідно приєднати навушники до iPhone, зайти в розділ з налаштуваннями, вибрати Bluetooth, натиснути на «i», у меню знайти «версія». Якщо ви побачите ЗА283, поставте навушники разом з айфоном на зарядку.

Напевно багато хто чув, що виробництво даних навушників компанія збирається скорочувати. Чи то це пов'язано із занепадом продам, може Apple вирішила зайнятися випуском нової моделі, невідомо.

 

Ваша оцінка: