Я шукаю...

Додайте музику на Apple Watch і залиште iPhone в будинку

Музика на Apple Watch

Вийти на вулицю без улюблених навушників вже здається майже неможливим. Улюблені композиції супроводжують нас в дорозі, під час походу в магазин або поїздки з друзями. Залишатися завжди на зв'язку і слухати якісну музику можна за допомогою преміальних гаджетів від компанії «Apple». Продукція відрізняється відмінною якістю збірки та внутрішніх компонентів, а також на виробництві не економлять кошти на підбір хороших динаміків, завдяки яким улюблені пісні звучать яскравіше.

Слухати їх можна не тільки зі смартфона. Трапляється, що телефон забутий вдома або тимчасово не працює, знаходиться в сервісі. Тоді на допомогу прийде годинник «Apple Watch». Як і будь-який інший гаджет, годинник має безліч функцій окрім тих, які само собою маються на увазі. Наприклад, ви можете легко відтворювати з них музику і насолоджуватися нею, навіть якщо смартфон залишився десь в іншому місці.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Додавання листів та їх редагування

Щоб керувати годинником і мати можливість слухати музику, варто завантажити офіційний додаток «Apple Watch» в маркеті. Встановлення не потребує виконання ніяких додаткових маніпуляцій, тільки потрібно пару хвилин почекати. Якщо у вас є підписка на «Apple Music», то музику можна додавати безпосередньо через годинник. Для цього використовується стандартний додаток «Музика». Якщо ж такої немає, то розглянемо спосіб додати пісні за допомогою вашого смартфона.

 • Звантажите додаток і запустіть його.
 • Далі виберіть графу «Мій годинник» і слідом натискайте «Музика».
 • Наступне, що ви побачите – це заголовок «лист». Знайдіть кнопку, яка вказує на додавання музичних композицій.
 • Після виконаних маніпуляцій просто виберіть потрібні альбоми або пісні, які необхідно синхронізувати з телефоном.

Зверніть увагу, що передача даних буде успішна в тому випадку, якщо два пристрої будуть знаходитися поруч один з одним і будуть підключені до електричної мережі. В іншому випадку ви просто витратите час і не досягнете жодних результатів.

Щоб додавати листи цілком, спробуйте завантажити додаток «Музика» на мобільний пристрій і створіть добірку пісень з нуля. Наприклад, це може бути лист для пробіжки, спортивних тренувань, навчання.

Ще є цікава інформація про те, як придбати оригінальний iPhone.

Управління листами з підпискою на «Apple Music»

Купівля даної підписки трохи полегшує ситуацію і дає безліч безмежних можливостей. Щоб додати на годинник свої улюблені композиції, спробуйте виконати кілька дій:

 • запустіть заздалегідь скачаний додаток «Музика» на вашому смартгодиннику;
 • далі виберіть пункт під назвою «медіатека», потім «слухати»;
 • використовуючи цю коротку схему, перейдіть до пісень, які дійсно хочете і будете додавати в загальні списки;
 • вгорі в одному з кутів має бути приховане меню, позначене трьома крапками, торкніться його;
 • меню відкриває безліч пунктів, виберіть «додати в медіатеку».

Ви отримаєте невелике повідомлення про те, що вся операція пройшла успішно. Варто зазначити, що додавання музики можливо тільки тоді, коли годинник і смартфон підключені до мережі «Wi Fi» і стабільного джерела живлення.

Режими й листи

Компанія вже давно намагається догодити своїм клієнтам, розширити можливості та надати користувачам більше корисних опцій і функцій. Наприклад, тепер із загальної медіатеки можна додати готовий лист автоматично. Він також буде відтворюватися без натискання, якщо ви запустите спеціальний режим «тренування» на своєму смартгодиннику.

Все, що потрібно зробити, це відкрити програму «Apple Watch» на смартфоні, а потім вибрати пункт «мій годинник» і «тренування». Виберіть готову добірку пісень, і через кілька хвилин вона вже буде додана на пристрій.

Зверніть увагу, що музика не запуститься самостійно тільки в тому випадку, якщо на той момент ви почали слухати інші композиції з інших додатків або увімкнули прослуховування аудіозаписів з диктофона.

Як видалити музику зі смартгодинника

Якщо ж на вашому годиннику вже немає вільної пам'яті, то рекомендується «почистити» його. Наприклад, видалити кешовані файли або композиції, які вже втратили свою актуальність і просто знаходяться в листі тому, що немає часу їх видалити. Ви можете самостійно подивитися, як йдуть справи зі сховищем на годиннику, переглянути, на що витрачається найбільше пам'яті. Ця функція знаходиться в налаштуваннях, у розділі «основні».

Якщо даний варіант вам не підходить, можна видалити композиції за допомогою смартфона. Для цього необхідно запустити все той же додаток «Apple Watch» на підключеному смартфоні, торкнутися значка «мій годинник», а далі слідувати будь-якій інструкції.

 • Якщо лист додали ви, то просто натисніть «змінити» і з легкістю видаліть файли, які більше не потрібні.
 • Якщо ж музичні композиції були додані автоматично, то варто відключити функцію, яка за це відповідає. Вона називається «Недавня музика». Туди додаються виключно пісні, які ви недавно прослухали. Поки цей параметр вимкнений, ви зможете видаляти інші композиції.

Варто відзначити, що якщо ви видалите музику зі смартгодинника, то це не означає, що вона не залишається в пам'яті телефону.

Ще радимо почитати про використання Apple Pay.

Видалення музики за допомогою «Apple Watch»

Підписка на «Apple Music» дає безліч переваг, які недоступні у звичайному режимі користування. Наприклад, ви можете безпосередньо видалити всі непотрібні матеріали зі смартгодинника. Щоб зробити це, натисніть «музика» на вашому пристрої та торкніться пункту «медіатека». Далі слідуйте по маршруту: завантажено, листи, альбоми. Вгорі знайдіть додаткове меню, позначене трьома невеликими крапками, і натисніть на графу «видалити».

Для роботи з музикою компанія-виробник пропонує безліч можливостей. Сьогодні система доопрацьована і практично не вимагає внесення правок. Нею активно користуються мільйони клієнтів по всьому світу і залишаються задоволеними якістю продукції, сервісом і оперативністю розв'язання системних проблем. Способи прослуховування музики насправді залежать від вашого вибору: купували ви підписку чи ні, встановлювали додаток чи ні.

Ваша оцінка: