Я шукаю...

Чому люди ненавидять Apple?

Ненависть до Apple

Коли компанія Apple поклала нам одну амперний зарядний пристрій в комплект до iPhone 11, ми стерпіли. Коли вона спробувала продати нам клавіатуру до iPad за п’ятнадцять тисяч гривень, ми закрили на це очі. Коли Apple в п’яте продули клавіші на MacBook Pro, ми також змовчали, проте зараз наше терпіння урвалося і ми вирішили зробити для вас статтю, в якій розповімо за що вам варто не любити компанію Apple. 

Хочете дізнатись який iPad найкращий для малювання? Переходь за посиланням

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

За що люди не люблять Apple?

З року в рік провідна компанія світу з виробки гаджетів розповідає нам про те, що їхньою продукцією задоволена переважна кількість користувачів, немов би то сам Тім Кук дзвонить і запитує: «Як тобі користування нашою продукцією?», а користувач відповідає : «Щасливий!». Проте кожен з нас розуміє, що залишаються ті самі декілька процентів незадоволених покупців, які знаходять певні мінуси використання яблучної продукції. Звісно, що ми не входимо у їх число. Гадаємо, що ви також любите Apple і являєтеся їхнім регулярним покупцем, проте настав час перейти на темну сторону та зайнятися хейтом даної компанії. 

Повільне введення інновацій компанією Apple, яке можна знайти будь-де на ринку  

Усі ми пригадуємо той факт, що відеознімання в яблучних телефонах з’явилася лише в третьому поколінні, а в четвертому ввели багатофункціональність і ми не можемо сказати, що її варто було чекати декілька років і що вона була найкращою на ринку. А ваш iPad не може досі множити та ділити, оскільки в ньому немає калькулятора і це надзвичайно великий промах яблучного гіганта. А флешки iPad став розпізнавати два роки тому. 

Ми хотіли користуватися повноцінною функціональністю, але Тім Кук не давав нам це зробити. Тут варто зрозуміти, що компанія Apple, як і будь-яка інша, хоче заробити на нас – своїх користувачах, якомога більше коштів і це доволі логічно. А Apple вміє це робити як ніхто краще, проте роками примушувати нас терпіти лише через відсутності аналога. Тобто кожного року вони випускають продукт в якому чогось немає і кажуть нам терпіти до наступного, щоб це отримати. І ми не можемо стверджувати, що бажаний критерій є чимось інноваційним, адже на ринку вже давно існує якийсь ноунейм з цим нововведенням від Apple, на яке не потрібно очікувати рік часу. Беззаперечно, що яблуко зробить усе краще, якісніше і надійніше, але інновацією назвати це важко. Ми пропонуємо детальніше розібрати кожне з таких нововведень. 

Що люди ненавидять в iPhone

Звернути увагу на продукт, без якого б не існувала уся екосистема Apple і з якого вона бере свій початок, яким володіє кожен яблучний фанат, щодня тримає його в руках та дивиться на нього годинами – iPhone. І нас сильно дратує той факт, що в ньому немає банальної та базової функції, як горизонтальна орієнтація в кожній прикладній програмі. Тобто розвернути картинку в галереї ви зможете, а ось в Apple Music вже ні. 

І це були метелики, далі більше, а саме lighting, якому хочеться сказати – це жарт? Люди хочуть usb-c, адже компанія Apple вмонтувала в усі свої прилади цей новітній роз’єм так чому ми далі не можемо під'єднати зарядний прилад від MacBook до iPhone?

Або безнадійно застарілий інтерес. Так, в iOS 14 розробники Apple зробили віджети, проте за своєю структурою ця система нічим не відрізняється від тієї, яка була в першому iPhone чотирнадцять років тому. 

Зараз настав саме той час, коли будь-яка прикладна програма не повинна займати всю площу екрана. Для чого зараз, щоб послухати музику, ми повинні заходити в Apple Music і займати сто процентів корисної площі екрану? 

Також дрібниця, проте дуже неприємна. Взяти до уваги віконце, яке сповіщає нас про низький процент заряду пристрою. Для чого це нам, якщо воно лише відриває від справ та дратує? 

Останнє, що можна віднести до iPhone і що так сильно не подобається кожному його користувачеві так це скло. Чому розробники Apple почали здавати свої позиції, а яблучні смартфони дряпатися та протиратися куди більше. Чомусь iPhone 6 виглядає свіжішим за iPhone 11, хоче самі розумієте різницю в терміні експлуатації кожного з них. Так, скло стало міцнішим і розбити його логічним шляхом фактично неможливо, наприклад при падінні з метрової висоти при невдалому засуванні в кишеню джинсів, проте ось  подряпини відчуваються куди більшими чим це було раніше. 

Що люди ненавидять в MacBook?

Вище ми поговорили про ненависть людей до iPhone, а тепер вирішили перейти до його старшого брата MacBook та з’ясувати, що людям так сильно не подобається в цій яблучній продукції. 

MacBook 2020 року обійдеться вам в 100 тисяч гривень, проте коли ви почнете опрацьовувати на ньому 4K відео, навіть без корекції кольору, то він просто починає задихатися 

Усім відомо, що Apple насміхається над Windows за їхню бібліотечну систему та стверджують, що з часом їхніми прилади неможливо користуватися через низьку продуктивність, а у самих при купівлі MacBook в перший день все ідеально, проте проходить декілька тижнів і розпочинаються перші проблеми. 

І найбанальніша історія з клавіатурою метеликом, на яку нас пересадили і яка нам усім сподобалася більше чим ті, які ви вернули з попереднього покоління у свої нові MacBook Pro. Невже розробники не могли покращити її до того стану, щоб вона не починала залипати вже через тиждень? Apple просто здалася так само як і з килимком для зарядного пристрою. 

Добре, що хоч недавно відкрили офіційне представництво Apple в Україні, а так взагалі все було дуже паскудно. Залишилося очікувати української мовну Siri, якої досі чомусь немає. 

Також хочеться поговорити про AirPods, а саме про їх кейс, який вже після двох годин використання перетворюється на справжнє жахіття, по якому проїхалися сотні фігуристів. 

Насправді все це жарти, адже якщо насправді запитати себе в чому Apple провинилася, які в неї мінуси й на що можна змінити їх єдину у світі екосистему - відповісти важко. Зараз ми розібрали те, за що люди ненавидять Apple, а тепер пропоную розглянути її наявні мінуси та що насправді спонукає користувачів перейти на Android.

Наявні мінуси компанії Apple та чому її користувачі переходять на Android

Зараз ми пропонуємо вам трішки зануритися у світ власників Android та зрозуміти якими перевагами вони користуються. 

Спершу хотілося б розповісти про ідеальний usb адаптер, який дозволяє користувачам Samsung під’єднати мишку до свого телефону. І це справді вражає, оскільки відчутно розширює ваші можливості. А також справжні ігромани можуть під’єднати до свого телефону джойстик і бавитися в ігри, як на приставці, лише з телефону. Також за допомогою цього ви можете працювати з жорсткими дисками, а це вже справді корисне нововведення, яке знадобиться кожному. 

Карти пам’яті доступні лише власникам Android і в цьому яблучні фанати можуть лише позаздрити, оскільки вони набагато спростовують наше життя. Хоча компанія Apple усіма силами старається переконати нас, що це не так і що карти пам’яті – це вже давно в минулому і не має попиту сьогодні. Насправді вони невигідні лише самій яблучній компанії, адже тоді неможливо буде продати два смартфони за різною ціною. 

Відсутність другої sim-картки для одних може стати справжньою трагедією і саме ці люди надають перевагу Android, в якому ця функція доступна. 

Також багато людей визначили для себе, що роз’єм для навушників їм потрібен та перейшли на Android, адже постійно носити з собою перехідник непроста задача. А всіма улюблені безпровідні AirPods володіють чудовою здатністю розряджатися. 

Чому люди купують iPhone, якщо Android дешевший та кращий?

Насправді кожен з нас частенько ставить собі це питання, навіть власники iPhone не раз запитували себе чому саме він? Спершу ми поговорили про наявні мінуси компанії Apple та те, чому люди недолюблюють дану продукцію, а тепер пропонуємо поговорити про те, що насправді вони думають про яблучні гаджети та чому надають перевагу саме їй. Ми не будемо розбирати це питання з технічної точки зору, а спробуємо залізти в голови звичайним користувачам та розібратися в ньому простими словами. Тобто транслювати голос маси, те що ви самі думаєте, купуючи новий iPhone. 

Насправді першою причиною купівлі нового iPhone є те, що людина користувалася ним ще до цього і просто по інерції купила новий яблучний гаджет, а не, наприклад Samsung. Тут все дуже банально, проте як показує досвід – правдиво та дієво. Люди звикають до одного і бояться спробувати інше. 

Другою причиною є шалена популярність Apple, адже фактично всі зірки світового масштабу пропагандують яблучні девайси й переконують нас, що саме вони є найкращим рішенням. iPhone і справді додасть вам статусності. Яким би новим та дорогим не був ваш Samsung, запевняємо, що ніхто не зверне на це уваги, а ось якщо ви прийдете в компанію людей з новеньким  iPhone 12, то усі одразу дивитимуться на вас і проситимуть розгледіти власноруч ваш девайс. 

Третя причина купівлі iPhone полягає в його ексклюзивності. І цей пункт витікає з першого, адже щоб перейти з iOS на Android вам доведеться докласти зусиль, щоб перенести на новий телефон усі дані зі старого. А при переході з iPhone на iPhone у вас зберігаються усі куплені прикладні програми й вам не доводиться купувати їх заново. А сам процес перенесення протікає максимально швидко та комфортно. Тому більшість людей не готові возитися з цим непростим процесом та обирають надалі залишатися яблучним фанатом.

І остання причина через яку люди не можуть позбавитися яблучної залежності – це її екосистема. Але через те, що ми обіцяли розповідати простими словами, то пропонуємо зануритися у світ середньостатистичного користувача Apple, який володіє декількома яблучними пристроями. Він запросто може ділитися даними зі свого ноутбука на телефон, достатньо лише скопіювати текст на першому і вставити на другому. Натомість Android потребує для цього додаткові дроти, які постійно потрібно під'єднувати, одним словом – суцільний геморой. Розробники Apple дбають про синхронізацію своїх гаджетів, створивши ідеальну екосистему, яка не залишає людству жодного шансу. 

Головні причини, чому люди ненавидять Apple?

Зараз ми зібрали для вас основні причини, через які люди не люблять яблучні смартфони. Нехай більшість з них будуть для вас абсурдними та незрозумілими, проте саме вони міцно закріпилися в головах хейтерів яблучної продукції.

  • Користувачі Apple «піжони»:

Частково в цьому є правда, адже ви й самі можете зауважити, як ваш друг, який володіє яблучним смартфоном не називає його телефоном, а величає «Айфон». Інколи це справді виводить із себе. 

  • Користувачі Apple  живуть в кредитах:

У цьому твердженні також є частка правди, яка витікає з попереднього пункту, адже люди настільки хочуть виділятися, що готові залізти в борги лиш би залишатися в тренді. Ми наполегливо рекомендуємо цього не робити.

  • Користувачі Apple підлабузники: 

Немов усі хто володіє яблучним смартфоном беззастережно схвалює будь-яке рішення розробників. Але це не так і кожен з нас може це яскраво помітити з того, як вони прислуховуються до своєї аудиторії та виконує наші забаганки. Наприклад зміна якості відео прямо в камері, а не в її налаштуваннях. 

  • Користувачі Apple переплачують:

Також часто можна почути, що Apple – це все те саме, що й решта, проте в три рази дорожче. В наш час це твердження повністю втратило свою актуальність, проте стало закріпилося в головах яблучних ненависників. Справа полягає в тому, що новий Samsung коштує навіть дорожче за iPhone, але цього чомусь ніхто не помічає. А такої якості, якою володіє продукцією Apple немає більше ніде і це факт.

Ми не спонукаємо вас любити Apple і в цій статті ми максимально старалися з’ясувати, чому Android кращий за неї, але нам це, як ви вже помітили, не вдалося. Ця компанія недарма перебуває на першому місці на світовому ринку технологій – це свідчить про її високу якість на продуктивність. А вам ми рекомендуємо самостійно робити висновки й завжди опиратися на власні фінанси, а не йти на поводу трендів. А якщо вам потрібен недорогий iPhone, то ви перебуваєте на потрібно сайті. Скільки коштує Айфон 7 Плюс бу (Відновлений). Переходь та дізнавайся все про цю модель.

Ваша оцінка: