Я шукаю...

Вийшло оновлення iOS 15

Що нового в iOS 15?

Операційна система iOS 15 була продемонстрована 7 червня цього року. Презентація ОС відбулася у Каліфорнії. Віце-президент компанії вважає, що для багатьох людей iPhone є важливою частиною комфорту для життя, і тому виробники Apple намагаються покращити операційну систему різними способами.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Нова функція - фокусування

За допомогою цієї функції ви можете більше звертати увагу на важливі речі, не відволюкаючись на інші предмети. Завдяки штучному інтелекту, ця функція буде працювати тоді, коли вам потрібно. Всі ваші звички будуть зберігатися у цьому додатку. Також, якщо ви маєте декілька пристроїв від компанії Apple, то через синхронізацію ця функція буде актуальна й для них.

Фото у новому форматі

Є зміни в «Фото». Зображення будуть доступні в EXIF-форматі. Ви зможете завдяки свайпу вгору, дізнатися повну інформацію щодо певного зображення, а саме: про його формат, час виконання, розмір, дозвіл і багато чого іншого. Інтерфейс камери має звиклий нам формат. Це є цілком правильно, тому що користувачам техніки Apple він подобається. Є ще одне нововведення – це індикатор тексту, тобто завдяки відеошукачу можна його скопіювати.

Чудова функція у додатку «Пошта»

У додатку «Пошта» з’явилася чудова функція – це можливість захистити свої данні. Ви можете зробити свій IP-адрес недоступним для перегляду від сторонніх людей. А також вся ваша інформація залишається повністю конфіденційною.

Інноваційна карта

Новий інтерфейс тепер є у «Карті». Є можливість побачити повний масштаб глобусу. А також є деталізація доріг і додаткова реальність. А якщо увімкнути камеру в «Карті», то відносно вашого місця перебування буде прокладений точний маршрут. На карті ви будете бачити у детальному вигляді всі райони, квартали, вулиці й інші різні місця.

За погодою буде слідкувати цікавіше

Додаток «Погода» має повністю новий вигляд. Інформація про погоду є детальнішою. Інтерфейс додатку "Погода" буде змінюватися відносно клімату.

Додаткові функції повідомлень

«Нагадування» тепер може автоматично створювати список по таких критеріях, як дата виконання й інші теги. З’явилася і нова функція у «Повідомленнях». Вона має назву «Відправлено вам», тобто тепер повідомлення може зображатися в різних додатках. А також в них новий дизайн, їхній вигляд компактніший. Notification Summary – це нова функція, завдяки якій створюється підбірка лише найважливіших повідомлень. Ви тепер не будете часто відволікатися від зайвих смс. Тим більш, вони будуть надсилатися в зручний для вас час.

Додаткові можливості програми "Здоров'я"

Щодо додатка «Здоров’я», то є можливість ділитися з друзями чи рідними інформацією про ваш фізичний стан. У випадку, коли ви хочете розірвати доступ, то це модна зробити в будь-який момент. Функція «Мобільність» може помітити, якщо ваша ходьба буде погіршена й попередить про це.

Новий Safari

Стосовно нашого улюбленого браузера Safari, то у нього також присутній новий інтерфейс. Забудьте про звикле розміщення адресної стрічки й інших основних елементів. Тепер все виглядає по-іншому. А взагалі, то такі зміни є дуже гармонійними й зручними в користуванні, а особливо, коли ви маєте смартфон з великим екраном.

Тепер з рідними буде краще спілкуватися по FaceTime

Багато користувачів користуються FaceTime, а тепер це буде зручніше й краще, тому що з’явилася ізоляція голосу. Це означає, що тепер мікрофон буде ігнорувати шуми й голоси під час розмови. А також є фон буде розмитий, якщо актуальний портретний режим. Ще ви можете створювати вашу розмову по FaceTime у вигляді конференції. Завдяки новій функції SharePlay, ви можете зі своїми рідними й друзями дивитися фільми, грати ігри або просто показувати відео чи фото.

Додаткові зміни в iOS 15:

 • Стосовно екрану блокування, то ніяких змін не відбулося. Хоча це б не завадило, тому що оновлення застарілого інтерфейсу було б чудовою ідеєю. Це стосується і додатку «Календар».
 • Невеликі зміни стосуються і «Годинника». Тепер введення часу у таймер і будильник буде зручніше, ніж раніше.
 • В «Налаштуванні» відбулися зміни лише в інтерфейсі. Він має досить приємний вигляд.
 • Чудове нововведення відбулося у панелі керування. Всі ж знають кнопку «Не відволікати», а тепер з’явився новий список: «Не тривожити», «Сон», «Робота» та «Особистий час».

Нова операційна система iOS 15 буде доступна для смартфонів, починаючи з iPhone 7. Але ще ходять чутки, що ця версія ОС може з’явитися для старіших пристроїв.

Публічну версію ми зможемо оцінити у наступному місяці цього року. А офіційна демонстрація буде восени.

Дізнайтеся, як поліпшити фотографію на iPhone.

Цікаві факти про iPhone:

 1. Компанія Apple продала понад 1 мільярда лише смартфонів.
 2. І саме iPhone приносить компанії найбільший прибуток. Навіть, якщо Apple випускала лише смартфони, то й завдяки цьому вони залишалися б лідерами серед інших відомих брендів зі всього світу.
 3. Компанія Apple мала тісний зв’язок зі Samsung, адже саме вони займалися створенням їхнього процесора.
 4. Користувачі техніки Apple є дуже лояльними до свого улюбленого бренду. Адже вони є вірними своєму виборі, і замість того, щоб купити смартфон іншого бренду, покупці чекають наступну модель від компанії
 5. Apple – це назва бренду, яка раніше належала фірмі Але в результаті, це питання було вирішено дипломатично й без скандалів.
 6. Ми не раз помічали, що у фільмах актори користуються iPhone чи іншою технікою від Але компанія за це не платить. Хоча вони можуть надати необхідні пристрої.
 7. Барак Обама, коли був президентом США, не користувався iPhone через недосконалу конфіденційність. Але, наприклад, Дональд Трамп цього не боявся.
 8. Першовідкривачі компанії спочатку акцентували свою увагу над виробленням Але Стів Джобс змінив свою думку і перейшов до роботи над iPhone.
 9. Коли легендарний Стів Джобс презентував смартфон у 2007-му році, то всі були шоковані неймовірним результатом продажів цього продукту. Тому що, він був взагалі недовершений.
 10. Екран першого iPhone був виготовлений з пластику. Але, коли Стів Джобс помітив, що девайс можна легко подряпати, то він зупинився на виборі скла.

Прочитайте статтю про те, чому сучасним смартфонам на Android необхідний антивірус і чи потрібен він на iPhone.

Отже, компанія Apple завжди працює над покращенням своїх технологій і додає багато чого нового. Це і стосується операційної системи iOS 15. Навіть, якщо у вас стара модель iPhone, то він, скоріше за все, отримає оновлення з чудовими функціями.

Ваша оцінка: