Якою буде нова Tesla?

Якою буде нова Tesla?

Компанія Tesla час від часу представляє нові та покращені версії своїх розкішних автомобілів. Нові автомобілі Tesla мають більший запас ходу та кращу потужність акумулятора, але за них доведеться заплатити більше.

Партнерська програма від ICOOLA

Отримай до 50 000 грн пасивного доходу разом з нами!

Дізнатись більше

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

МЕГА ЗНИЖКА
Apple iPhone 11 Pro 64GB Midnight Green (Темно-зелений) Відновлений еко
19 590 грн -21%
15 600 грн

від 1560 грн/міс

Швидкісні та безшумні автомобілі Tesla модернізуються

Власники Tesla, ймовірно, знають про репутацію компанії як виробника елегантних та швидких електромобілів. Але чи знаєте ви, що Tesla також виробляє одні з тихих автомобілів на дорозі?

Наприклад, Model 3 має аеродинамічний дизайн з коефіцієнтом опору (Cd) 0,23, який допомагає знизити опір вітру та витрату палива під час руху на високих швидкостях. Пневматична підвіска опускає автомобіль на низьких швидкостях, щоб уникнути наїзду на пішоходів, і автоматично піднімається під час руху по пересіченій місцевості або в пробках по дорозі на роботу щоранку. Модель також оснащена інтелектуальним круїз-контролем, який підлаштовується під дорожні умови за вас, тому немає необхідності гальмувати, коли хтось раптово змінює смугу руху перед вами.

Model 3 використовується технологія активного шумоподавлення, вбудована безпосередньо в панелі кузова; це означає, що немає громіздкого заднього глушника або великої секції вихлопної труби, що стирчить з-під автомобіля, як традиційні двигуни внутрішнього згоряння, які відомі з 1885 року (рік, коли Карл Бенц запатентував свій автомобіль з газовим двигуном). В результаті Tesla стверджує, що її автомобілі "до 6 дБ тихіше за звичайні бензинові автомобілі" при нормальній роботі за рахунок усунення механічних звуків тертя при роботі на високій швидкості завдяки покращеним характеристикам передачі крутного моменту між внутрішніми частинами двигуна в порівнянні з іншими типами двигунів внутрішнього згоряння, використовуваними іншими компаніями, які виробляють аналогічні продукти сьогодні".

Функція автопілота Tesla з удосконаленим програмним забезпеченням тепер входить до стандартної комплектації всіх моделей

Якщо ви купуєте новий автомобіль Tesla і хочете скористатися функцією автопілота, ви будете раді дізнатися, що тепер вона входить у стандартну комплектацію всіх моделей. Нова версія програмного забезпечення називається "Enhanced Autopilot" і додає більше функцій, ніж попередня версія. Наприклад, тепер ваш автомобіль може автоматично прискорюватися або гальмувати, залишатися у своїй смузі під час проходження поворотів або з'їжджати з рампи автостради без натискання будь-яких кнопок.

Ще краще: якщо ви вже володієте Tesla із встановленим удосконаленим автопілотом, але ще не завантажили його на головний комп'ютер автомобіля (це станеться автоматично, доки у машині є доступ до Wi-Fi), то Tesla надасть вам безкоштовне оновлення!

Нові версії матимуть більш ефективну батарею та збільшений запас ходу між зарядками

Не так давно, компанія Tesla представила дві нові версії Model 3 і обидві обіцяють збільшений запас ходу між зарядками. Стандартна версія буде здатна проїхати 260 миль на одній зарядці, а нова версія Long Range – 310 миль на одній зарядці. Обидві версії можуть бути дооснащені новим бортовим зарядним пристроєм Tesla, який дозволив користувачам додати 20 миль за 30 хвилин за допомогою зовнішнього 240-вольтового настінного роз'єму.

Tesla також оголосила, що всі майбутні автомобілі Model 3 матимуть більш ефективні батареї та збільшений запас ходу між зарядками завдяки покращенням, внесеним у рамках програми "Hertz-A" та іншим інноваціям, розробленим інженерами у Фрімонті за останні три роки.

Вартість нових автомобілів трохи збільшилася, але цього року з'явилися нові функції

Хороша новина полягає в тому, що всі нові функції опціональні і можуть бути додані в будь-який час. Погана новина полягає в тому, що всі вони коштують додаткові гроші, що робить автомобілі менш вигідним придбанням, ніж минулого року.

Найдорожчою новинкою є модернізований акумулятор, який дозволяє їздити швидше, довше і далі, ніж раніше. Він коштує 25 000 доларів, але дозволяє проїхати додаткові 25 миль на одній зарядці в моделях Tesla Model S або X, а також збільшити максимальну швидкість зі 130 до 155 миль/год у моделях Model 3. Недоліком є ​​те, що для заряджання акумуляторного блоку з допомогою потужних 480-вольтових станцій швидкої зарядки потрібно шість годин (для порівняння, при використанні повільнішого 120- або 240-вольтового домашнього зарядного обладнання цей процес займе вдвічі менше часу).

У вас також є два варіанти при замовленні автомобілів з автоматичним екстреним гальмуванням (AEB) як стандартне обладнання: стандартна AEB ($5 тис.) працює досить добре, але збільшує вагу; удосконалена AEB ($6 тис.) має більш досконалі датчики, які можуть виявити більше небезпек раніше і зменшити кількість помилкових спрацьовувань під час дощу або запилених умов."

Нові автомобілі Tesla – це розкіш. Вони мають кращі характеристики і коштують дорожче. Базова модель Model S коштує від 96 500 доларів, а Model X – 112 000 доларів. Ви також можете доплатити 9 000 доларів, щоб отримати автопілот як стандартне обладнання на обох автомобілях.

Дізнайтеся також: чи працює компанія Tesla над створенням смартфона