Я шукаю...

Bloomberg: у 2024 році випустять iPad Pro зі скляним корпусом і MagSafe

Bloomberg

Нарешті, вже у наступному році американська корпорація Apple готується представити свою нову розробку — нову модель iPad Pro з бездротовим зарядним пристроєм MagSafe і задньою кришкою, яка зроблена зі скла. 

Як повідомляють перевірені джерела інформації міжнародного видання Bloomberg, спочатку відбудеться реліз нового iPad Pro, а потім й iPad mini, але трохи згодом, та все ж у 2024 році. Все ще тестується варіант моделі пристрою зі скляною задньою кришкою, у той час, як розробники яблучної корпорації розглядаються можливість випуску оновленого варіанту iPad mini з вузькими смугами, які обрамляють екран, та без кнопки Home. 

А ви знали, що iPhone 11 може витримати занурення під водою до 2 метрів і має рівень захисту від води та пилу IP68.

Новий iPad Pro, iPad mini та iPad для студентів 

Що цікаво, це перший за 6 років редизайн iPad mini, тому цінителі продукції американської корпорації знаходиться в очікування нових моделей портативних пристроїв. Та все ж поки ці розробки знаходяться на стадії тестування, тому навряд чи можна з упевненістю сказати, яким саме буде кінцевий варіант дизайну. У Apple поки відмовляються коментувати оновлення асортименту.

Що стосується переходу на задню кришку зі скла, яка може стати частиною стандартної комплектації iPad Pro, це рішення є цілком логічним. Адже завдяки заміні матеріалу задньої частини корпусу портативного пристрою. Отже, iPad стає ще ближчим до комплектації iPhone, адже в iPhone використання задніх кришок зі скла стали вже традиційними. Повний перехід на скляну кришку в iPhone відбувся ось декілька років тому, а бездротова зарядка з'явилася у 2017 році. 

Варто прочитати: Як відключити відстеження додатків на iPhone в iOS 15.

Новини від Bloomberg

Що ще відомо щодо можливої стандартної комплектації нової моделі iPad Pro? Скоріш за все, розробники Apple залишать роз’єм Thunderbolt, який ось тільки-но додали до квітневого релізу iPad Pro. Поява Thunderbolt пояснюється тим, що у зв'язку з імплементацією бездротової зарядного пристрою сповільниться заряд батареї портативного гаджета. 

Цікавим доповненням до нової моделі iPad Pro стане ще й реверсивний зарядний пристрій. Що розуміють під реверсивною зарядкою? Реверсивна зарядка є технологією, завдяки яким смартфон може використовуватись для зарядки зовнішніх аксесуарів, у яких в стандартній комплектації є бездротова зарядка. Звісно, у портфоліо американської корпорації можна знайти досить багато корисних аксесуарів, які спрощують та покращують користувацький досвід, та, якщо покладатись на перевірені джерела інформації, поки що список всіх аксесуарів, акумулятор яких може заряджатись від iPad Pro, є невідомим, адже й сам iPad Pro проходить одну зі стадій тестувань під наглядом розробників Apple.

Експерти ж передбачають, що Apple може додати iPhone та AirPods 2/Pro до списку тих гаджетів, які можуть заряджатись від iPad Pro. Чому можна виключити зі списку Apple Watch? Це пов’язано з наявністю індукційної котушки невеликого розміру. Поки користувачі продукції Apple, знаходяться в очікуванні релізу нових моделей iPad Pro та iPad mini, iPhone вже можна заряджати, використовуючи для цього можливості та ресурси iPad Pro, хоча спосіб зарядки є дротовим, а не бездротовим. Але це розробники Apple планують змінити вже у наступному році.

Варто прочитати про швидкий та зручний пошук емоджі на iPad.

Новини від Bloomberg

Так склалось, що iPad є одним з ключових продуктів в портфоліо американської компанії, що, звісно ж, демонструє статистика продажів портативного пристрою. Ось за останні місяці 2020 року його продажі виросли на 43%, якщо порівнювати з показниками за цей же звітний період тільки у 2019 році. Ріст зацікавленості серед користувачів портативних пристроїв iPad не вщухає й у 2021 році, адже за перші три місяці 2021 року об'єм продаж підскочив до відмітки в 79%, якщо порівнювати з показниками 2020 року. 

Ще Apple вирішила задовольнити потреби студентів завдяки випуску iPad з тонким корпусом. Цей реліз відбувається ще до випуску iPad Pro та iPad mini наступного покоління. Варіант портативного гаджета для студентів повинен з'явитися вже у 2021 році, про що повідомляє Bloomberg. 

Попри те, що є приблизне уявлення того, що може вийти вже наступного року та наприкінці цього року, не виключено, що плани американської корпорації можуть змінитись. Тому випуск нових моделей портативних пристроїв є довгоочікуваною подією для шанувальників новацій від Apple, та все ж все може не відбутись, а сам реліз можуть відтермінувати. 

Новини від Bloomberg

WWDC: ще більше новацій від яблучної корпорації

Щорічна презентація компанії Apple, яка проводиться в рамках конференції для розробників WWDC, не вразила сюрпризами або ж сенсаціями, як це буває. Тому блогери встигли назвати її однією з дивних або ж нудних презентацій. А основною темою для обговорення стало оновлення iOS, watchOS, iPadOS та macOS. 

Що ж цікавенького в iOS 15? Оновлення відеозв’язку в FaceTime, щоб компенсувати відсутність повноцінного живого спілкування між людьми. А ще компанія нарешті звільнила постійних користувачів американської корпорації від необхідності читати нескінченний потік повідомлень без прив'язки до графіка робочого дня. 

Якщо йдеться про FaceTime, то його можна буде відкривати й через браузер, й застосунок для відеочату можна буде використовувати за межами екосистеми Apple. Крім цього, FaceTime дозволить проводити час співрозмовникам не тільки за цікавою розмовою, а й під час спільного перегляду фільмів. Це стало можливим завдяки інтеграції функції SharePlay. Й ще є функція Фокусування, що покращила якість зображення під час спілкування у відеочаті.

Ще в iOS трохи вдосконалили карту, та додали можливість розпізнавати текст на фотографіях. Щодо останнього оновлення, тепер користувачі iPhone можуть написати e-mail, навіть якщо він є на фотографії візитки.

Друзі, компанія ICOOLA рекомендує усім, хто хоче вперше скористатися пристроєм Apple iPhone купити айфон 7, адже саме ця модель найдоступніша в ціні.

Разом з iOS 15 світ побачить й iPadOS 15 вже осінню 2021 року, де будуть всі ті оновлення FaceTime, що і є в iOS 15. У iPadOS 15 що додатково оновиться інтерфейс, й з'являться віджети на робочому столі, а також Бібліотека застосунків з категоріями. Ще в iPadOS 15 буде застосунок Переклад та Universal Control, який необхідний для використання однієї й тієї ж мишки та клавіатури як для Mac, так і iPad. А iPad зі скляним корпусом є хорошою нагодою протестувати всі ці можливості. 

Ваша оцінка: