Я шукаю...

Розкрито терміни анонсу нових ноутбуків Apple 

Ноутбук Apple

Компанія Apple продовжує радувати своїх шанувальників новинками та сучасними технологіями. Кожен пристрій обладнано оновленою системою та якісним внутрішнім змістом. Розробники щорічно презентують нові гаджети й випуск оновлень для підтримки системи IOS. Окрім, популярних айфонів, Apple щороку випускає планшеті та ноутбуки. З презентації можна виділити кілька ключових моментів з анонсу, на які слід звернути увагу в першу чергу.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Презентація нових ноутбуків від Apple

В середині квітня відбулася чергова презентація компанії Apple, де була представлена ​​нова продукція та додаткові оновлення для окремих пристроїв. Крім яскравого фіолетового відтінку айфона, холдинг презентував нове покоління iMac та планшети iPad Pro. Варто відзначити, що всі пристрої оснащені обладнанням високої якості, мають більше можливостей для використання. Шанувальники з нетерпінням очікують випуску нової продукції, щоб максимально оцінити кожен пристрій.

Варто прочитати: Огляд безплатних аналогів, які можна використовувати замість Google Photos.

Новий ноутбук Apple

Оснащення iMac

У порівнянні з попередніми моделями iMac виглядає більш компактно. Ноутбук набагато тонший, але при цьому не поступається за рівнем продуктивності попереднім моделям. Товщина корпусу складає всього 11,5 мл. На вибір є широкий асортимент та кілька відтінків, щоб кожен користувач зміг підібрати улюблений колір, відповідний по стилю. Новий iMac вміщує в себе наступні технології:

 • Чіп М1;
 • Дисплей 24 дюйми Retina 4,5K з 11,5 мільйонами пікселів;
 • Яскравість 500 КД / м² з ідеальним освітленням, передача всіх кольорів на екрані;
 • Камера FaceTime HD 1080p;
 • Мікрофони студійного рівня;
 • 6 динаміків з точним звуком.

Одним з головних особливостей iMac є дисплей Retina 4,5K. Екран відбиває всі кольори, з точністю та насиченістю передає кожне зображення з повним охопленням Р3. Дисплей має покриття без бліків, а також підтримує технологію True Tone. Ця функція автоматично регулює температуру кольору в залежності від яскравості денного освітлення й перемикається на нічний режим. Покриття антивідблиску значно скорочує навантаження на зір, що полегшує процес читання тексту.

Чіп М1 заслуговує на особливу увагу. Це потужний багатофункціональний пристрій, який дозволяє працювати з iMac набагато ефективніше, ніж з попередніми моделями. Кожна програма відкривається швидко й легко, без затримок. Чіп М1 на основі 8-ми ядерного процесу дозволяє використовувати обладнання максимально ефективно. До цього також слід додати додаткові переваги, додатки й графіки для обробки фото, відео, документів. Є можливість працювати в режимі реального часу редагувати зображення та застосовувати складні фільтри. Результат можна бачити відразу на екрані.

Варто прочитати про Apple Watch Series 7.

Новий ноутбук Apple

Вбудовані технології ноутбуків Apple 

Серед нових технологій в iMac тепер буде доступна функція Touch ID, за допомогою якої можна оплачувати покупки в Apple Pay, проходити аутентифікацію, облікові записи користувачів та багато іншого. Для використання функції необхідно прикласти палець до датчика для розпізнавання особистості.

Вбудований чіп М1 дає більшу перевагу для продукції Apple. Завдяки цьому система macOS Big Sur працює супер ефективно. Кожна програма відкривається максимально швидко, при цьому функціонує плавно й чітко. Навіть при відкритті декількох вкладок, пристрій працює без змін. Подібний підхід дозволяє використовувати навіть самі «важкі» проєкти, які вимагають високого рівня потужності й ресурсу. До них відносяться такі додатки як монтаж відео. Чіп М1 дає можливість працювати з зображеннями великого розміру, швидко редагувати та обробляти їх при необхідності. Будь-які повсякденні завдання можна виконувати просто й практично миттєво.

Система macOS Big Sur з оновленим дизайном відкриває нові можливості при використанні iMac. Це новий рівень продуктивності, легке управління та вдосконалені основні програми. Тепер заходити в додаток можна за допомогою спрощеного доступу для всіх користувачів. Також в системі macOS є підтримка iCloud та зручні функції «Безперервності», що дозволяє використовувати iMac разом з iPhone та іншими пристроями Apple, що забезпечує злагоджену роботу.

Новий ноутбук Apple

Основні переваги ноутбуків Apple 

 • Оновлена ​​система, з новим яскравим оформленням, цікавим дизайном;
 • Оснащення новими сучасними технологіями;
 • Інноваційна система з потужним процесором;
 • Багатофункціональність, просте управління, зручне й комфортне використання в повсякденному житті;
 • Оснащення якісною фурнітурою, включаючи мікрофони та камеру;
 • Широкий асортимент й вибір кольорової палітри;
 • Можливість взаємодії з іншими пристроями Apple.

За допомогою iMac у всіх користувачів буде можливість організовувати дзвінок в режимі конференції з декількома учасниками. Акустична система з мікрофоном та камерою робить картинку насиченою та яскравою, а звук максимально точним. Дві пари низькочастотних динаміків, які близько розташовані один від одного, додають глибокі й насичені баси.

Крім цього, бездротова клавіатура Magic Keyboard з алюмінієвим корпусом представлена ​​в трьох різних видах. Однак, тепер можлива функція Touch ID завдяки спеціальному датчику, який вбудований в клавіатуру. Опція містить кілька додаткових можливостей. До них відносяться оплата покупок в Apple Pay, зміна користувача, перехід в інший профіль.

Новий ноутбук Apple

Підсумки та висновки

В цілому, компанія Apple з року в рік продовжує радувати своїх незмінних користувачів новими розробками. Вбудовані технології з кожним разом оновлюються до новітнього рівня. Це дає перевагу в порівнянні з іншими пристроями. Купуючи новий iMac, клієнт отримує максимально ефективний пристрій, який працює швидко та якісно. Завдяки потужному обладнанню й внутрішнім складникам ноутбук можна використовувати постійно, він справляється з найскладнішими завданнями. Презентація Apple – це ще одна гілка нового покоління пристроїв від компанії. Користувачі зможуть оцінити iMac, планшети iPad Pro вже найближчим часом.

Ваша оцінка: