У 2023 році компанія Apple представить світу iPhone 14 і iPhone SE

У 2023 році компанія Apple представить світу iPhone 14 і iPhone SE

Зміст

Мін-Чі Куо повідомив про декілька новинки, які повинні з'явитися в наступному 2023 році. Він заявив, що компанія Apple представить відразу два недорогих смартфони з діагоналлю 6,1 і 6,7 дюйма. А також у продажу можуть з'явитися два флагманських смартфонв з такою ж діагоналлю.

До речі, якщо ви задумались над купівлею відновленого iPhone, радимо звернутись у наш магазин Apple.

Що покаже Apple у 2023 році

Як відомо, в смартфонах від Apple все ще відсутня технологія підекранного сканера. Але, інсайдер стверджує, що вже дуже скоро, а саме в нових продуктах 2023 року все це з'явитися. Крім цього, ймовірно, що в Купертіно також прийняли рішення оновити камеру і, за словами інсайдера може бути додана ширококутна камера вже на 48 Мп. З'явитися автофокус, а також відбудуться покращиться якості знімків навіть при фотографуванні у нічний час.

Але, ось в цьому році значущих поліпшень чекати не варто. Інсайдер впевнений, що камера в iPhone 12s, або Айфон 13 залишиться без змін.

Що відомо про iPhone SE 3?

В першу чергу восени 2023 року весь світ очікує побачити iPhone SE. Чи з'явитися даний смартфон в наступному році все ще не відомо, адже як повідомлялося, раніше в продажах гаджет може з'явитися й у 2023 році. Інсайдерам не завжди вдається вгадати, що буде показано компанією на черговий презентації. І раніше вже були зафіксовані не правильні прогнози. Цілком реально, що подібна ситуація може статися і цього разу.

Інформація про iPhone SE 3

Мін-Чі Куо повідомляє, що дата виходу iPhone SE може бути запланована навіть не на осінь 2023 року, а на березень. За словами інсайдера, від даного смартфона не варто очікувати великої кількості удосконалень. І в Apple підуть по стандартному шляху, випустивши найдешевший смартфон з підтримкою модуля 5G. І саме його наявність буде головною фішкою третього покоління.

Новинка 2023 року в цей раз копією Айфона 8. Єдине, що можуть зробити в Купертіно, крім модуля 5G, поставити новий чіп. Але цього також може не відбутися, адже, як відомо, Айфон СЄ - належить до категорії дешевих гаджетів. Якщо це і відбудеться, то швидше за все, це буде чіп Apple A15, який вже восени може з'явитися.

А ви знали, що існує безліч способів, як знайти айфон, якщо загубив?

Чи варто очікувати презентації iPhone SE Plus у 2023 році?

Інформація про даний гаджет зникла з радарів. Можливо, подібного продукту ніколи не існувало, і новини про нього ні що інше, як звичайний інсайд.

Інформація про iPhone SE Плюс

Раніше, коли інсайдер Мін-Чі Куо розповідав про те, що в Apple ведуться роботи, над створенням Айфон 11 також в планах є й Айфон СЄ Плюс. Але, як можна побачити, пройшло вже достатньо часу, а нової інформації про це все ще немає.

Якщо інформація про iPhone SE Плюс правда, то передбачувано, що смартфон отримає 6-дюймовий дисплей і з'явиться в продажу тільки у 2023 році.

Що відомо про Айфон 13/14, який може з'явитися у 2023 році?

Все ще не відомо, що варто очікувати від презентації, яка відбудеться вже восени 2021 року. Саме від її результату залежить, який смартфон з'явитися в наступному році. Адже незрозуміло, як свій новий продукт назве компанія.

Є ймовірність, що в цьому році ми побачимо iPhone 12s і iPhone 12s Pro, в такому випадку у 2023 році варто очікувати тринадцятого покоління.

До речі, якщо вас цікавить співпраця в напрямку iPhone оптом, компанія ICOOLA з радістю запропонує вам вигідні умови!

Айфон 13, або 14 який чекати у 2023 році

За словами Мін-Чі, на прошках з'явитися довгоочікуваний підекранний сканер, якого раніше не було. При цьому технологія буде працювати спільно з Face ID. А ось інші моделі ті що подешевше, все ще залишаться без даної технології. Також вже цієї осені можна буде побачити останній гаджет із серії iPhone mini. А наступного року в Купертіно представлять одразу чотири моделі з дисплеєм 6,1 і 6,7 дюйма. Якщо восени з'явитися тринадцятого покоління, то в наступному році буде чотирнадцяте.

Очікувані новинки осінньої презентації 2021 року

Щоб припускати чого очікувати від Apple у 2023 році, необхідно знати, які продукти будуть представлені вже цієї осені.

Ймовірно, що у 2021 році в Купертіно не порушуватимуть традицію і все ж представлять нові смартфони. Але, ось невідомо чи будуть вони новим тринадцятим поколінням або все ж оновленням вже наявного на дванадцяту.

Щоб зрозуміти, які смартфони з'являться восени можна проаналізувати статистику. Восени 2020 роки після презентації дванадцятого покоління 76% від рівня всіх продажів доводилося саме на дану продукцію. А ось якщо порівняти з 2019 роком, то в продажі Айфон 11 становили 69%. Тому можна стверджувати, що попри думку різних експертів про те, що у дванадцятому поколінні не відбулося ніяких змін все ж дані смартфони відмінно продаються і проти статистики навряд чи хтось сперечатиметься.

Apple Watch 7 2021

Серед новинок 2020 року підкачав тільки Айфон 12 міні. Відомо, що його продажі складають лише 6% від загальної кількості. Через це в Apple прийняли рішення про скорочення виробництва даних смартфонів.

На думку експертів, на все це вплинуло відразу декілька чинників. В першу чергу, це пандемія. Адже залишаючись вдома користувачам важливий більше збільшений дисплей для споживання контенту. Наступна причина - орієнтація продукту на Європу і США. А ще не менш важливий фактор - це досить велика ціна. Якби цінник був меншим все ж покупці з усього світу, можливо, вибрали даний гаджет, а не флагманські смартфони по дешевше від інших виробників.

Тому, можна зробити висновок, що у 2021 році варто чекати продовження версії міні. А ось Айфон СЄ 3 з'явитися не раніше наступного року.

Серед інших очікуваних новинок осінньої презентації:

  • Apple Watch 7. У Купертіно вже додали в даний гаджет всілякі датчики, тому в цьому році нічого нового чекати не доводиться. Раніше ходили чутки про те, що годинник зможуть вимірювати рівень глюкози в крові. Можливо, зміни можуть відбутися в дизайні. В Apple завжди вміли дивувати, чи зроблять щось подібне на цей раз, буде відомо лише восени.
  • AirPods 3. Новинка, яку багато хто очікував побачити вже на весняній презентації, бо цього не сталося третє покоління бездротових навушників, весь світ очікує побачити восени цього року. Мін-Чі Куо стверджує, що зовні новинка буде нагадувати AirPods Pro. А також компанія попрацює над збільшенням часу автономної роботи, і даний показник буде на рівні понад 36 годин.

Про що ще розповів Мін-Чі Куо?

Інсайдер впевнений, що у 2023 році «яблучна» компанія покаже чотирнадцятим покоління смартфонів, а саме: iPhone 14, Max, Pro і Pro Max. При цьому Айфон 14 Макс може стати найдоступнішим смартфоном з даної лінійки, і його ціна складе близько 900 доларів. Наприклад Айфон 12 Про Макс коштує сьогодні понад 1 тис. доларів.

Чого чекати від Apple у 2021 році

Варто відзначити, що в чотирнадцятому поколінні ми не зможемо побачити 5,4 дюймової версії міні, бо сьогодні цей смартфон не користується популярністю.

iPhone безкоштовно! А ви знали, що існує безліч способів отримати бажаний смартфон задарма?

При цьому Мін-Чі повідомив, що в Айфон СЄ 3 не поліпшить дизайн і він все ще залишиться в такому ж вигляді, як і попереднє покоління.