Я шукаю...

Примха по імені «Avatarify». Що це?

Два смартфона знімають на камеру смішні обличчя

«Avatarify» - це ексклюзивний додаток на операційній системі IOS, раніше «Avatarify» був тільки на ПК. За допомогою програми можна було накласти чуже обличчя під час відеодзвінків. Програма швидко знайшла популярність завдяки таким платформ як «Skype» і «Zoom», де в випадкову конференцію міг під'єднатися Дональд Трамп і розповісти багато чого цікавого ...

Творці проєкт, - Карім Искаков і Алі Алієв, - створили нейронну мережу, яка оживляє будь-яке фото. Так, ця програма повторює міміку користувача і вторить його рухам. Однак те, що на словах звучить досить просто, насправді має багато нюансів ...

Як користуватися «Avatarify»?

Програма запропонує вам список стандартних, вбудованих фото, наприклад: Мона Ліза, Ілон Маск, Джекі Чан, можна оживити ще й пса ...

Потім на екрані з'являться контури овалу обличчя з окресленими бровами. Як тільки ваше обличчя поміститися в рамку - вибране вами фото почне повторювати за вашими рухами. Ви можете записати відео з чужим обличчям, а потім вибрати з двох якостей: низька і висока. Низька якість програма обробляє швидше, а з високим відео виходить більш плавним і якісним.

У додатку є вбудовані GIF-анімації. В основному це моменти зі знаменитостями або впізнавані моменти з фільмів. У анімаціях вже є музика, можна уявити себе Фредді Мерк'юрі, Славою Марлоу або Моргенштерном.

Додаток працює по Freemium-моделі: завантажити «Avatarify» можна безкоштовно, але користуватися - тільки по підписці. Благо розробник дає тиждень безкоштовного користування для ознайомлення, ніж автор цієї статті та скористався ...

Читайте також: Огляд програми Pocket – зберігаємо інформацію з користю

Загальне враження від програми «Avatarify»

Додаток залишає після себе двояке враження. З одного боку - це дійсно досить кумедна штука, з нею можна розіграти друзів, посміятися або створити цікаву історію для «Instagram»

Інтерфейс приємний, а управління інтуїтивне. А також можна спробувати додаток безкоштовно - це величезний плюс, але чи варто «Avatarify» своїх грошей? ..

Але з іншого боку - підписка коштує відносно дорого і не всі в програмі працює на «5+», а саме: при завантаженні своїх фото додаток може не коректно накласти чуже обличчя на ваше. Так, наприклад, якщо завантажена фотографія була зроблена під кутом, а не анфас, підсумкове зображення можливо вийти з артефактами: неприродні гримаси, посмішка приховає вуса, а очі вийдуть розкосими. Різких рухів краще не робити, бо тоді на відео з'явиться неприродне розтягування.

В цілому, уважного людини цією пропозицією не обдуриш. Поки що аж надто удавано виглядає накладається особа. Ситуація з GIF-анімацією трохи краще, але основна якість залишає бажати кращого.

Ще один момент: Додаток не буде коректно працювати на смартфонах iPhone 7 і нижче. Додаток вимогливе до «заліза» і сильно навантажує процесор смартфона при обробці відео, заряд акумулятора тане на очах. Однак звинувачувати розробників в цьому нерозумно, адже подібні програми вимагає великих обчислювальних потужностей.

Але якщо судити за рейтингами, завантаженнями та величезним прибуткам - всі ці «косяки» мало кого бентежать. Залишається лише побажати авторам програми фінансових і творчих успіхів, виправити недоробки та розширити функціонал.

Цікаво прочитати: Що може зіпсувати ваш гаджет?

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Ваша оцінка: