Я шукаю...

В Україні відкрили офіційне представництво Apple: що зміниться для користувачів

Офіційний яблучний представник в Україні

Надзвичайно велика кількість міфів з’явилася стосовно цього інфоприводу й не дарма, адже 30 червня в Україні відкрили офіційне представництво Apple. Цього дня чекали всі українські яблучні фанати, проте так нам повідомляють ЗМІ, а ось як все відбувалося насправді ми сьогодні вам розповімо. 

Можливо, усі дещо прибільшують значущість цього дня, адже багато хто вважає, що з відкриттям офіційного представництва Apple на теренах України, їм чи не за дарма вручатимуть новенькі iPhone на вулицях міста. Або ж що нелегальний ринок зникне, а гаджети продаватимуться за смішні 100$ і ми з вами розпочнемо інше життя в абсолютно новій реальності. Це все нісенітниці, придумані задля того, щоб ввести вас в солодку ілюзію змін. І зараз ми розповімо вам про те, що справді зміниться з приходом офіційного представництва Apple в Україну, а що лишатиметься на місці. 

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Відкриття офіційного представництва Apple в Україні, що реально зміниться для українських яблучних фанатів?

В Україні 30 червня компанія Apple відкрила свій офіс, куди імпортуватиме свою продукцію й продаватиме нам через магазини дилери. Про це ми поговоримо дещо пізніше, адже насправді жодної сенсації в цьому немає і згодом ви зрозумієте чому. 

Для нас усіх новина про відкриття офіційного офісу в Україні від всесвітнього гіганта на ринку техніки – це в першу чергу приємна звістка, яка свідчить про те, що така величезна компанія нарешті звернула увагу на Україну. 

А зараз пропонуємо поговорити про справжні невведення, які відбудуться незабаром з українськими гаджетами Apple, а їх, до речі, немало.  

Сервісні центри Appple на теренах України

Представництво Apple вже відкривають партнерські сервісні центри, сертифікують їх, тому найближчим часом ми зможемо побачити відкриття багатьох сертифікованих сервісних центрів компанії Apple, куди люди зможуть звертатися навіть після того, як гарантійний термін буде вичерпано. І це надзвичайно хороша новина, оскільки нам завжди бракувало надійних сервісних центрів, куди б ми змогли віднести свій пристрій. 

Замовити ремонт iPhone просто, якщо робиш це в ICOOLA.

Підтримка користувачів Apple українською мовою

Насправді тут немає великої сенсації, оскільки вже багато років компанія Apple підтримує свою продукцію українською мовою і робить це на відмінно, а ось що справді потішить кожного українця, так це українськомовна Siri. Тепер вам не доведеться спілкуватися з нею російською чи англійською мовою, ви можете це зробити рідною солов'їною. Звісно, якщо ви не носій іншої мови, спілкування якою вам комфортніше. 

А тепер пропонуємо перейти до найголовнішого, про глобальні зміни, які не відбудуться з приходом офіційного представництва Apple в Україну. І ви все правильно прочитала й жодної друкарська помилка там немає. Доки засоби масової інформації щебечуть позитивними новинами щодо разючих змін, ми спробували подивитися на ситуацію тверезо і не вводити вас в оману.  

В Україні вже давно був офіційний продавець Apple, просто його наявність було проігноровано

А що, якщо ми скажемо вам про те, що на теренах нашої країни вже давно існував продавець, який торгував винятково офіційною продукцією Apple. Магазин ASBIS вже багато років імпортує та продає офіційну яблучну продукцію, проте чомусь про це ніхто не знає. Можливо, через те, що люди постійно перебувають в пошуку наживи й не хочуть переплачувати більше за той товар, який можна придбати дешевше, навіть якщо через це доведеться вдатися до криміналу. 

Офіційні торговельні посередники – це велика мережа магазинів, які є на сайті ASBIS: I On, Цитрус, Алло, Фокстрот, Comfy, Ельдорадо, Розетка, MOYO, brain та інші. Ми обрали для вас перелік найпопулярніших сайтів, про які ви точно повинні знати. Вони купують в ASBIS офіційну техніку Apple і продають на прилавках свого магазину. Таким чинному ці сайти платять всі податки, такі як: податок на продаж, воєнні збори, відносно офіційну заробітну плату своїм працівникам – тобто мають велике податкове навантаження. 

А тепер варто перейти до головного. 

Чому не варто очікувати чуда від офіційного представництва Apple в Україні?

І тут ми одразу поспішаємо вас засмутити, оскільки за нашими прогнозами, ближчі два роки нічого глобального не поміняється на ринку цієї техніки, окрім деяких нових фішок, про які ми говорили вище. Ціни, на жаль, не зменшиться, як і кількість нелегальної техніки й зараз ми розповімо чому. 

До прикладу, якщо відкрити hotline і глянути на ціну iPhone 12 (128GB) – найновішого телефону Apple на сьогодні, то ми помітимо, що його ціна коливається від тридцяти тисяч до сорока п’яти тисяч гривень. І більшість з вас не знають чому це відбувається, саме для вас ми це пояснимо. Таке коливання ціни пов'язане з тим, що на територію України щорічно завозять велику кількість контрабанди. Тобто, ті смартфони, що продаються дешевше, за 30000 грн – нелегальний продукт. 

А тепер поговорімо про те, як дізнатися, який товар вам продають. Зазвичай, магазини, які торгують нелегальною продукцією застерігають на касі, що при оплаті картою з вас буде знято податок у розмірі, до прикладу 5% і просять розрахуватися готівкою чи переказати кошти через додаток. Тобто в таких магазинах ви не отримаєте жодного документа, лише довірений розрахунок: телефон – гроші. І таких магазинів величезна кількість по всіх Україні. Лише в столиці їх число перевищує сотню. Вони продають такі гаджети за низькими цінами й не платять за це жодних податків. Якщо ви прагнете купити офіційний смартфон і не підтримувати шахраїв, то зайдіть на сайт ASBIS та гляньте на сайти, які торгують їхнім імпортом, або скористайтеся нашим переліком офіційних сайтів вище. 

Що відбуватиметься насправді з ринком Apple після відкриття офіційного представництва на теренах України?

А тепер пропонуємо вам тверезо подивитися на ситуацію, яка відбувалася на теренах України з «появою» офіційного представництва Apple. Невже ви насправді вважаєте, що тепер шахраї припинять продавати нелегальну яблучну техніку, а безсовісні користувачі Apple її купувати за низькими цінами? Чи те, що Служба Безпеки України перестане «кришувати» цих контрабандистів та почне карати їх по заслугах? Чи ви справді надієтеся на те, що Державна податкова служба України почне по новому контролювати роздрібні торгівлі? 

Річ у тому, що закон, прийнятий парламент, про фіскалізацію вже давно ввійшов у дію. Суть закону полягає в тому, що всі продавці побутової техніки зобов'язані видавати фіскальний чек щодо походження товару. Проте, як ви самі встигли помітити, що в нас це все відбувається лише на словах і на практиці жодні закони не реалізуються. Наші магазини не випускають фіскальні чеки й не демонструють їх комісії податків. А отже ніяка поява офіційного представництва Apple на це жодним чином не впливає. 

Так, беззаперечно, офіційне представництво може писати листи, в яких проситиме звернути увагу державних органів на перевагу нелегальної продукції всередині держави. Но фактично жодного інструмента впливу представництво мати не буде. Ці люди зможуть контролювати продажі виключно тих магазинів, яким вони надаватимуть товар. Отже, вони контролюватимуть лише легальних продавців. Контролювати сірий та нелегальний ринок вони не зможуть.

Тому паралельно з роботою офіційного представництва Apple Україні, так само як і завжди продовжуватиме своє існування та процвітання нелегальний ринок. 

Що ми отримали від офіційного представника Apple в Україні у підсумку

Просто неймовірна кількість грошей, здобута від нелегального ринку, яку ніхто з причетних до розквіту контрабанди не захоче втрачати. Не будемо лукавити,  й визнаємо той факт, що з цього отримають користь не лише представники влади та власники нелегального ринку, а й ми – звичайні покупці. Оскільки заощадити зайві десять тисяч гривень стане у пригоді кожному. Але ви ж самі повинні розуміти, що купуючи нелегальний товар, ви завжди ризикуєте стати обманутим. Нічого за дарма ніколи не буває. Безплатний сир лише в мишоловці. Тому ми однозначно не рекомендуємо вам купувати товар на нелегальному ринку, без документів та гарантії виробника. 

Важливо звернути свою увагу й на щорічне зростання об’єму продажу пристроїв Apple в Україні. Для прикладу, у 2014 році близько 25% українців користувалися яблучною продукцією, а у 2018 році ця позначка становила вже 50%. Отже, прихильників компанії Apple з кожним роком на території України все більше і в наш час їхня кількість давно перевищує за половину. Фактично кожен прагне придбати iPhone і серед вашого оточення власників яблучних телефонів більше за користувачів Android. З цього можна легко зрозуміти, що об’єм товару постійно росте і яка справжня цифра грошового еквівалента становить цей нелегальний ринок – сказати фактично неможливо. І скільки мільйонів доларів він генерує сказати точно не може ніхто. Але ви самі можете собі уявити, які величезні суми там плавають з отриманої інформації. І точно можете зрозуміти й те, що відмовлятися від такого прибуткового ринку ніхто не буде. 

Поміняється щось лише тоді, коли в Україні почнуть реальну боротьбу проти нелегального ринку. А зараз відкриття офіційного представництва Apple – це лише ще одна порція локшини, які ми охоче повинні повісити собі на вуха й сліпо надіятися на чудо, замиливши очі солодкою новиною. 

Звісно, ті нововведення про які ми говорили на початку нікуди не дінуться і будуть тішити нас своїми змінами. Ми не хочемо сказати, що все настільки погано, що абсолютно нічого не змінилося. Просто ці зміни виглядають маленькими в порівнянні з тими реаліями, які нам прагнуть нав’язати. 

До речі, якщо вас цікавить співпраця в напрямку iPhone оптом, компанія ICOOLA з радістю запропонує вам вигідні умови!

Ваша оцінка: