Я шукаю...

Dota Underlords: проєкт, який був несправедливо покинутий

Dota Underlords

Випадки, коли розробники неймовірно популярних ігор випускають сиквели - це далеко не рідкість. Особливо поширене явище, коли багато студій використовують призначені для користувача модифікації, щоб створити спін-офф. Ну і Valve, звичайно ж, не виняток.

Заперечувати те, що DotA є неймовірно популярною - буде, як мінімум, нерозумно. І ось, як тільки кастомний режим DotA Auto Chess став неймовірно популярним, збираючи величезну кількість активних гравців, Valve вирішили поквапитися і зробити свій режим, який став не просто внутрішньоігровим нововведенням, а цілою окремою грою. І так з'явився DotA Underlords.

дота файт

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Що ж таке Dota Underlords?

Шахи. Важко уявити людину, яка не те, що не чула про них, але і не грала. Адже ця гра популярна по всьому світу, що не дивно. Однак, далеко не кожен вміє в них грати, далеко не кожен знає якісь цікаві комбінації, які приведуть до перемоги.

Але шахи, і їх варіації, вже стали настільки буденними, що здивувати ними кого-небудь досить важко. А потім, якось несподівано та негадано з'явилися «Авто-шахи». І суть їх досить проста. У вас є дошка, на цій дошці знаходяться пішаки, які вам потрібно лише виставити. А вони все зроблять за вас. Вони будуть самі боротися, вам потрібно лише покращувати їх, давати їм якісь артефакти, і правильно розставляти, щоб вони отримували бонуси від своїх комбінацій. От і все!

І Underlords - це абсолютно ті ж самі шахи. Тільки пішаками виступають персонажі з доти, яким потрібно видавати предмети, з тієї ж доти. От і все.

Суть проста. Разом з вами на карті знаходяться ще 7 гравців. У них теж свої дошки, свої пішаки, і так далі, і тому подібне. Ваша мета - це бути єдиним, хто вижив на дошці, і впоратися з натиском суперників.

Геймплей Dota Underlords

І ось ми переходимо до найцікавішої частини, а саме, до геймплейних особливостей. Адже це те, що важливіше за все в грі.

Отже, у вас є поле 8х8. Доступна вам лише нижня половина, тобто 4х8. На ній ви й повинні розміщувати свої фігури.

Це не буде так просто, адже максимум, який ви можете поставити на дошку - це 10 «пішаків», так що треба підходити до розставлювання з розумом. Адже кожен пішак належить до якогось з альянсів, а їх в грі вже дуже багато. Тому, потрібно спочатку розуміти, що кожен з них робить, щоб розставити пішаки правильно.

Grow Castle - гра, що немає аналогів. Цікаво? Переходь та дізнавайся більше.

дота геймплей

Альянси

Їх в грі представлена ​​величезна різноманітність, і їх варто знати

 • Безсердечні - віднімають у противників броню, в залежності від кількості безсердечних на полі.
 • Волоцюги - отримують бонусне ухилення, а також бонусний дамаг, кожен раз, коли вони ухиляються.
 • Великі маги - альянс з одного героя, Рубіка. Кожен раз, долаючи поріг отриманої шкоди, набуває імунітет до будь-якого дамагу.
 • Воїни - отримують бонусну броню.
 • Громили - калічать ворогів, завдаючи їм бонусної шкоди, і знижуючи їх атаку.
 • Демони - кожен раз, застосовуючи заклинання, отримують + 50% дамагу, за кожного союзного демона на полі.
 • Дикуни - союзні пішаки та покликані істоти отримують бонусний дамаг, з кожною нанесеною атакою.
 • Дракони - отримують бонусну здатність.
 • Духи - якщо на полі є три духи, то вони активують «атаку трикутником», яка завдає шкоди та накладає на супротивників негативні ефекти.
 • Пильні - кожен раз, коли противник застосовує заклинання, союзники його атакують.
 • Міцні - отримують бонусне здоров'я, за кожного вбитого противника.
 • Люди - дають союзникам бонусну регенерацію мани.
 • Маги - дозволяють союзникам наносити бонусний магічний дамаг.
 • Мечники - отримують бонусний дамаг, за кожного ворога поруч.
 • Отруйники - накладають на супротивників ефект отрути.
 • Мисливці - отримують шанс нанести швидко 2, або 3 удари.
 • Занепалі - виліковуються кожен раз, коли вмирає занепалий. Також, воскресають один раз за бій.
 • Призователі - дають бонусний дамаг покликаним істотам.
 • Порожнеча - дають шанс нанести ворогам бонусний дамаг, а саме 4% від максимального здоров'я супротивника.
 • Лицарі - отримують зменшеної шкоди від супротивників. Бонус подвоюється, якщо поруч є ще, хоча б один, лицар.
 • Тролі - отримують бонусну швидкість атаки.
 • Вбивці - отримують шанс нанести критичної шкоди.
 • Цілителі - збільшують зцілення союзників.
 • Чемпіони - альянс з одного героя, Командира Легіону. Вона отримує бонуси всіх альянсів.
 • Лускаті - отримують стійкість до магічного дамагу.
 • Шамани - закликають союзну істоту, яке допоможе в бою.

Ось стільки класів. І ця різноманітність дійсно відчувається. Описувати кожного персонажа з класу було б дурним, і, напевно, марним заняттям. Важливо тільки відзначити, що деякі персонажі належать відразу декількох класів. Всі мають по 2, а то і 3 класи, що дозволяє створювати якісні комбінації. І це дозволяє урізноманітнити геймплей буквально завжди.

Але сподіватися на те, що ось ви зайдете, зберете найсильніший (на свій розсуд) альянс і будете вигравати завжди, не варто. Адже пішаки випадають рандомно. Ваш магазин оновлюється кожен раунд. Вам представлені пішаки п'яти різних розрядів, і коштують вони, відповідно, від 1 до 5 монет. І від вас вимагається здатність максимально швидко перебудуватися в разі, якщо вам не випадуть всі потрібні персонажі. Ось так.

Чи варто купити iPhone X R та яка ціна на цей смартфон?

дота герої

Лорди та основний геймплей

Також є 4 лорди. Анессікс, Джул, Енно і Хобген. Кожен лорд має дві варіації з унікальними здібностями. Коротенько про них:

Анессікс - або закликає великого голема-демона, який завдає чимало шкоди і отримує бонуси деяких альянсів, або ж проклинає одного ворога. Якщо цей ворог буде убитий під дією прокляття, то він переродиться в формі демона і буде битися на вашому боці.

Джул - або викочує бочки, які, при зіткненні, виліковують союзників і завдають шкоди супротивникам, або зменшує отриману шкоду для союзників.

Хобген - або підпалює всі союзні пішаки, підвищуючи їх швидкість атаки, або розкидає на полі битви бомби, які завдають чимало шкоди супротивникам.

Енно - або влаштовує повальну атаку, в ході якої завдає шкоди і труїть супротивників, або краде їх предмети.

З ними все досить просто. Особисто для мене, лорди - це скоріше придаток до тих потужним героям, що у вас є.

Більш того, в грі представлені три основні режими: Стандартний, Вишибали і Парна. Є також тренування, але вона не має особливого сенсу.

Почнемо по черзі. У стандартній ви починаєте з трьома героями. На п'ятому раунді ви отримуєте Лорда. Кожен п'ятий раунд ви отримуєте предмет. З важливого, що потрібно знати:

Вам потрібно три герої першого рівня, щоб підняти його до другого, і точно також, вам необхідно мати трьох героїв другого рівня, щоб ті стали героями третього, максимального, рівня. Також, у вас є можливість витратити п'ять монет для того, щоб купити досвід, який дозволить поставити більше героїв на поле. Даний режим є досить довгим. Ви отримуєте одну одиницю досвіду кожен раунд. Однак, знову ж таки, ви його можете докупити. Крім цього, у вас є 100 життів. Кожен герой завдає дамаг, пропорційний його рівню злиття (1/2/3). Також, важливо враховувати той факт, що, накопичивши 30 монет, ви будете отримувати бонусне золото, +1 монетка за кожні 10 накопичених монет, максимум +3 монети за раунд. Ігри досить довгі, для них потрібно приділити достатньо багато часу.

Далі, режим Вишибали. Він набагато швидший, і знайти гравців там простіше. Там все працює інакше. Щоб підняти рівень злиття пішаків, вам вже потрібно не по 3, а по 2. Крім цього, купувати досвід ви вже не можете. Але це не біда. Кожні два раунди ви отримуєте рівно половину рівня. Також, кожні два раунди, у вас є можливість отримати предмет. Але, через те, що все йде набагато швидше, сподіватися на якийсь довгобуд у вас не вийде. Діяти треба швидко і відразу, адже у вас є всього 4 життя. Так, 4 програних бою, і ви вже вибули.

Парний режим - це той же самий стандартний режим, тільки тепер у вас є напарник. Тільки тепер ви кооперуєтесь з напарником. Біда режиму в тому, що дамаг, який отримує команда, рахується досить дивно. Наприклад, якщо ви нанесли противнику 10 дамагу, а ваш союзник, своєю чергою, отримав 14, то ви з ним отримаєте по 4 дамагу. Таким чином, якщо ваш напарник не має достатнього досвіду в грі, або ж йому просто дуже не щастить з комбінаціями, то шкоди отримаєте і ви. Але воно й логічно.

Оригінальні airpods: як дізнатися чи у вас не підробка?

дота предмети

Переваги гри Dota Underlords

Відразу хочу відзначити, що недоліків гри, особисто я не помітила. Так, є персонажі (Спектра і Сларк), яких досить важко перемогти, особливо, якщо вони мають третій рівень, і споряджені правильними предметами. Однак, це частина ігрового процесу, а не суттєвий мінус. Тому, вважаю за доцільне поговорити про переваги.

Почати варто з простого. Вам буквально все розжовують. Інтерфейс до неможливості простий, ви можете, без будь-яких гайдів, побачити, що робить той, чи інший герой, або альянс.

Гра, в цілому, досить збалансована. Кожен клас має свої сильні та слабкі сторони, що робить гру і правда дуже інтригуючою. Ви можете повернути свою перевагу в будь-який момент, навіть якщо програвали, і думали, що вилетите першим. Та й сама гра, як би то дивно не було, реіграбельна! Ви можете грати нескінченно, пробуючи безліч комбінацій, збірки для героїв тощо.

Ну а з дрібниць - це те, що в грі класна графіка. На будь-яких смартфонах вона виглядає добре. Від інтернету вона, звичайно ж, дуже сильно залежить, але це не проблема. Через те, що процес гри досить повільний і не вимагає вашого щосекундного втручання, ви зможете добре грати, навіть з перебоями в з'єднанні. Ну і потішним є те, що гра прямо рясніє, показуючи вам прогрес. «Четвірка кращих!», «Трійка кращих!», «Двійка кращих!». Ви в будь-якому випадку - один з кращих. Ви це відчуваєте буквально завжди! І це теж круто. Навіть коли вам показують екран, в разі вильоту, і ви спостерігаєте за написом «Восьме місце!», Ви не відчуваєте себе переможеним, адже гра все ще рясніє тим, що ви один з кращих.

Замовити ремонт iPhone просто, якщо робиш це в ICOOLA.

дота переваги

Чи варта гра уваги?

Гра, звичайно, на любителя. Багато хто може віддати перевагу будь-яким іншим «Авто-шахам» в той час, як андерлордс є, скоріше, грою для любителів доти. Однак, гра непогано збалансована, є безліч альянсів, персонажів, предметів, комбінацій. Це досить цікавий проєкт, який, на мій превеликий жаль, не оновлювали вже більше півроку. Не виходили навіть якісь невеликі фікси. І це засмучує. Не покидає відчуття, що гру закинули, з тієї причини, що вона є не особливо прибутковою для компанії, адже мало гравців купують баттл пас, представлений в грі. Але онлайн у гри високий, матчі знаходяться досить швидко. Тому, ви не залишитеся одні.

Гра дійсно цікава, красива, яскрава, дає можливість пробувати безліч комбінацій, і перегравати раз по раз, не звертаючи уваги на рейтинг, ураження і просто насолоджуватися процесом.

Ваша оцінка: