Життя після глобальної катастрофи: встановити The Sun: Origin

Життя після глобальної катастрофи: встановити The Sun: Origin

Зміст

AGaming+ є популярним розробником ігрових додатків. Всі розробки підходять для звантаження на системи iOS і Android. Компанія набирати обертів стала ще у 2012 році під керівництвом Ігоря Моргуна. Компанія презентувала список ігор, що запам'ятовувалися, які опинилися в рейтингу топових епох по завантаженню в магазинах додатків. У портфелі додатків AGaming+ знаходяться Mental Hospital, Reporter, а також гучна в спілці гравців The Sun: Origin.

Перша презентація The Sun: Origin випущена в жовтні 2017 року. Таку розвагу можна завантажити відразу ж на пристрої на базі iOS, Android. Що собою являє The Sun: Origin? Перш за все, The Sun: Origin - це тривимірний бойовик, шутер від першої особи, гра в жанрі RPG.

Якщо подобається тема ігор, то можете почитати про оновлення Into the dead 2.

Народження Ворона

Сюжет розкривається в самому Gameplay, в діалогах з персонажами, де мова йде про зіткнення людської цивілізації з енергетичним вибухом. Планета Земля, цілком придатна для проживання людської раси, перетворилася в радіоактивну пустку. Що трапилося? Виною тому катастрофа, яка сталася у 2050 році, коли в космічний простір викинули мільйони тонн радіоактивних частинок, що стало причиною масштабних руйнувань на планеті Земля.

Глобальні руйнування і катаклізми передбачали ще астрологи та екстрасенси. Мабуть, тема катастрофи, що насувається підіймається неодноразово на наукових конференціях, світових форумах, щоб таким способом попередити людство і підштовхнути уряди різних країн до якнайшвидшого розв'язання проблеми з метою порятунку людства. Але світовий уряд загрузло в суперечках, спрямованих на глобальний переділ світу.

В поле зору персонажів гри попадається непридатні для життя будівлі та споруди, що вийшли з ладу машини. Серед тих, що вижили виявилися ті представники людської раси, які вчасно сховалися в бункерах, побудовані на випадок ядерної війни. Так звані щасливчики зіткнулися з голодом і хаосом, запанувала навколо. Харчові продукти й вода, потрібні для підтримки тіла в хорошій формі, виявилися найбільшою цінністю вже зовсім нової людської цивілізації. Ворон народився вже в таких умовах, і не знав, яким було життя до катастрофи.

Атмосфера: звантажити The Sun: Origin

Багато гравців порівнюють атмосферу гри з S.T.A.L.K.E.R., розроблену українською компанією GSC Game World. Що чекає головного героя, відомого на прізвисько Ворон, в The Sun? В обов'язки Ворона входить пошук точок дотику з угрупованнями, які налаштовані досить войовничо. Ті, що вижили після глобальної катастрофи представники людської раси розділилися на угруповання з метою поділу і завоювання радіоактивної пустки. Ворону потрібно уважно вивчати поставлені перед ним завдання, щоб виконати в точності покладені на нього доручення.

Ворону належить швидко переміщатися по карті, збирати не тільки потрібну для виконання поставленого завдання інформацію, а й ресурси. Що стимулюється успішно виконувати завдання? Безумовно, мова йде про просування по кар'єрних сходах, бо головний персонаж The Sun: Origin збільшує репутацію в певній фракції. Завдяки репутаційного підвищення можна поміняти спорядження та освоїти нові навички.

Що стосується оповідання, всю потрібну інформацію про те, що відбувається в новому для багатьох користувачів Gameplay можна дізнатися із заміток Ворона, які зберігаються в щоденнику, діалогів, журналів і вирізок газет. Такий спосіб оповіді дозволяє підкреслити перехід людської цивілізації на новий рівень життя. У Ворона завжди є під рукою іржавий АК-47, пляшка з водою, бинти, бо на шляху головного героя зустрічаються зруйновані будівлі й мутанти, виснаження і рани тому підтвердження.

Особливості The Sun: Origin

  • Для захисту і нападу головний персонаж The Sun: Origin може використовувати гранати, міни, автомати, кулемети й пістолети. В обов'язковому порядку подаються герою і бронежилети, набори для ремонту спорядження та умундирування. Є доступ до заготовлення і Крафту предметів в Gameplay.
  • Для захисту від радіації, поранень потрібно мати при собі аптечку, таблетки та воду. Знадобитися головному герою і рецепти, за допомогою яких можна робити бинти з підручних матеріалів.
  • При зустрічі з фракціями, войовничо налаштованими, слід визначитися з алгоритмом дій, бо не завжди потрібно нападати. Іноді фракція потребує допомоги або взаємовигідну співпрацю.
  • Перевагою гри є карта з майже зруйнованими пам'ятниками та хмарочосами, торговими центрами, які зустрічаються на шляху головного героя.

Багато гравців порівнюють атмосферу The Sun з S.T.A.L.K.E.R, хоча деякі відзначають обмеженість зони. Що стосується КПК, кишенькового мініатюрного комп'ютера, він більше нагадує Pip-Boy з Fallout. Дійсно, схожість в деталях з іншими мобільними ігровими додатками можна знайти, але команда The Sun представила досить унікальний за атмосферою Gameplay. До того ж регулярно з'являються поновлення до гри.

Система управління є стандартною для мобільного застосування, що, мабуть, можна вважати й важливою перевагою. Користувачеві не потрібно багато часу, щоб розібратися з керуванням, а можна відразу ж переходити до виконання завдань. Ворон завжди носить з собою бінокль, щоб виглядати войовничо налаштовані фракції та монстрів, рюкзак, ліхтарик для зручного пересування в приміщеннях з поганим освітленням або темний час доби.

Ще вам може бути цікава гра Among Us.

В The Sun набагато більше ігрових можливостей, ніж в S.T.A.L.K.E.R. В The Sun команда розробників зробила ставку на виживання головного героя, тому що потрібно добре харчуватися і багато пити води, щоб вижити. Для збору предметів належить знайти медичний стіл, бо не можна їх створювати просто так, без відповідного для цього місця.

Для того, щоб оцінити краси The Sun, потрібно все-таки повозитися з вибором відповідного мобільного пристрою, функціонал якого підтримує мобільний додаток. Хоча завжди можна скористатися функцією налаштування графіки, щоб запустити мобільний ігровий додаток на слабких пристроях. 

Музика підібрана надихаючи для захисту і нападу. Багатьом гравцям не вистачає озвучення головного персонажа, але це, швидше за все, не мінус, а побажання до команди розробників, напевно.

Завантажити the Sun: Origin. Трохи про AGaming+ і засновника компанії

Засновник компанії AGaming+ і творець The Sun: Origin Ігор Моргун разом з братом займаються розробкою і просуванням ігор з монстрами, шулерів. Ігор Моргун і його брат займають провідні позиції в компанії. 

Зараз Моргун і його команда придивляється до напрямку VR, бо випускає гри в VR. Моргун вважає, що найбільш вдалими для нього і його команди проєкт The Sun: Origin і Mental Hospital IV, і відверто зізнається в інтерв'ю APPTIME, що натхненням він шукав в мобільних ігрових додатках S.T.A.L.K.E.R. і Metro.

Моргун підкреслює, що з дитинства мріяв створити власну гру. Активно займався спортом, а саме гандболом, але через серйозні травми мав можливість сфокусуватися на втіленні давньої мрії в реальність. Для Моргун все починалося з двомірних ігор. Його компанія зацікавилася саме іграми з монстрами, тому що серйозної конкуренції в цьому сегменті не було в Play Market і App Store, ну хіба що Slender Man.

Ігор Моргун сам повністю пройшов Outlast, тому припущення деяких гравців, що щось взято з гри, є цілком обґрунтованими. Але Моргун, швидше за все, залишав нагадування для себе та інших гравців, про ті ігри, які його надихали. Що стосується ігор Z.O.N.A, головним завданням було об'єднати між собою переваги S.T.A.L.K.E.R і Metro, які Моргун теж пройшов, і є їх фанатом.

У планах команди AGaming+ розробка мобільної ігрової програми за мотивами Silent Hill, але все ж всі сили розробників кинуті на підтримку The Sun: Origin і її продовження, відомого як The Sun: Key of Heaven. До того ж просування гри в Google Play та App Store дійсно трудомістке заняття, на яке вимагає багато зусиль і часу, бо потрібно пройти довгу процедуру approve, та й потрібно дорога реклама. 

Тому всі сили кинуті на підтримку The Sun і копіювання гри Mental Hospital під VR, але не на мобільні пристрої, а ПК. Продовжилась робота над The ​​Sun: Key of Heaven, тому фанати The Sun: Origin зможуть зануритися в неймовірну атмосферу вже улюбленої гри.

Порівнюючи The Sun: Origin з іншими мобільними ігровими додатками, шутер схожий і на S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky, S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl, Cover Strike, Modern Ops, Z.O.N.A Shadow of Lemansk, Dead Bunker 4 Apocalypse, Sonny The Mad Man. Так що гравці завжди можуть перемикнутися і на інший Gameplay, схожий на The Sun: Origin, що, безумовно, є очевидною перевагою для гравців пройшли гру від А до Я.

Запуск продовження, відомого під назвою The Sun: Key of Heaven, утримує фанатів The Sun: Origin в одному місці, в тому числі на офіційному сайті AGaming +, де розробники діляться інформацією з гравцями, оновленнями, дізнаються їх думку про ті чи інші оновлення, що дійсно зручно для справжніх фанатів пост апокаліптичного Gameplay. Користувачеві пристроїв на базі iOS і Android досить завантажити The Sun: Origin на власний пристрій. Бажаємо успіху в проходженні гри!