Я шукаю...

Огляд гри Badland. Чи варто завантажити додаток Badland

Гра на iPhone - Badland

Розробником гри Badland є фінська компанія Frogmind Games. У 2013 році була випущена перша версія цього додатка в жанрі Platformer для платформ Android і iOS. Якщо ви хочете відмінно провести час і відправитися в незвичайний світ, вам однозначно варто завантажити додаток Badland.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

ХІТ ПРОДАЖІВ
21 120 грн
- 7320   грн
13 800 грн

від 1380 грн/міс

НОВИНКА Знижка
17 120 грн
- 7520   грн
9 600 грн

від 960 грн/міс

Трохи про основне меню

Гравцеві пропонується наступне:

  • Виконати вхід в настройки.
  • В одному з розділів на офіційному ресурсі пропонується придбати фірмові товари з відповідною символікою.
  • Перехід в інше меню дозволить купити ігрові рівні за реальний кеш.
  • Можна синхронізувати додаток зі сторінкою соцмережі.
  • Є можливість вивчити рейтинг кращих геймерів.
  • Можна контролювати власні досягнення в грі.
  • Ігрових режимів два, тому можна вибрати підходящий.

Розробники виставили вказане вище підміню напоказ, мабуть, переживаючи, що користувачі його можуть випадково не помітити, що позбавить творців певної частини прибутку. Варто відзначити, що всі важливі пункти головного меню розміщуються окремо, внизу екрану. Тому довго подорожувати по різним меню ви не будете - все гранично зрозуміло, можна приступати до гри.

Гра Badland на iPhone

Сюжетна лінія та рівні

Головним героєм гри є дивна істота чорного кольору, яке нагадує чи то птаха, чи то кажана. Основне завдання цього персонажа - дізнатися, чому так змінився його світ. Природно, в пошуках істини йому будуть заважати різні мудровані пастки, а на допомогу прийдуть спеціальні бонуси.

Уже навіть заради широкої різноманітності пасток і головоломок варто завантажити додаток Badland і спробувати свої сили в цій нелегкій справі. Гравець повинен буде швидко вирішувати, який безпечний шлях обрати, грамотно управляти протагоністом, як штурвалом винищувача, і при цьому робити все максимально чітко, оскільки права на помилку у нього немає. Тут знадобляться такі важливі навички, як концентрація уваги, стресостійкість, гарне логічне мислення та вміння швидко приймати найкраще рішення.

Але навіть якщо ви вважаєте себе максимально акуратним і супер уважним, вам все одно не вдасться проходити рівні без використання спеціальних ігрових бонусів, яких в грі налічується більше, ніж підступних пасток. Однак всі ці бонуси по локаціях розкидані не хаотично, як можна подумати спочатку. Хоча є такі гравці, що починають, які ігнорують бонуси та намагаються напролом пролітати рівні. У підсумку вони зазнають фіаско і приступають до вивчення цього важливого моменту.

Сюжетна лінія і рівні гри Badland

Не всі бонуси однакові - кожен з них здатний дати щось особливе головному персонажу, щось таке, чого ніхто інший бонус не дасть. Наприклад, один подарує прискорення, а другий, навпаки, уповільнить дії гравця. Є й такі, які створюють цілу зграю клонів головного персонажа, а інші - більш скупі, і дають тільки одного схожого чорного грудочки. Деякі бонуси сприяють зменшенню незвичайної пташки, а деякі - її збільшення. Загалом, принцип дії бонусів зрозумілий, головне - навчитися ними користуватися.

Також варто згадати, що просто так, тому що захотілося відпочити, приземлити героя не вийде, оскільки ігровий екран знаходиться в постійному русі, навіть незалежно від дій протагоніста. Тобто якщо ви забаритеся на якийсь час, то незабаром помітите, що головний герой просто зник з поля зору.

Однак все ж треба віддати належне розробникам - адже якщо персонаж раптом застрягне десь або взагалі загине, ви не повинні будете заново почати проходити рівень, оскільки початок гри залежить від останнього чекпоінта. До речі, на місцевості вони ніяк не зазначені, тому повернення до життя для вас може стати сюрпризом. У тому випадку, якщо у гравця не виходить пройти рівень і він постійно вмирає в якомусь конкретному місці, додаток обов'язково запропонує наступний чекпоінт для переміщення.

Особливості гри Badland

Деякі користувачі знайшли невеличкий мінус в грі - жахливу реалістичність окремих пасток. В основному птах-герой досить швидко їх проходить, але є і такі, які обходяться з ним максимально жорстко. Цей недолік не такий вже та істотний, є і страшніше, але часто завантажити додаток Badland просять діти, а їм споглядати такі неприємні спецефекти зовсім не обов'язково. Загалом, гра ця досить жорстока і страшна для дітей, хоча дорослі частіше сміються над її сюжетними поворотами.

Мультиплеєр

Даний елемент гри заслуговує в огляді особливого місця. Він цікавий і досить оригінальний. Для комфортної гри фахівці рекомендують використовувати велику діагональ дисплея. У мультиплеєр можуть зайти максимум 4 гравці. Тут можна підібрати карту, де планується грати, і персонажів. Після здійснення вибору потрібна локація з'явиться на екрані, але перш ніж приступати до гри, всі її учасники повинні будуть ту область екрану, що буде використовуватися для управління конкретним персонажем.

Основна мета гравців, що знаходяться в мультиплеєрі, - промчати своїм персонажем якомога більшу відстань, щоб виграти суперників. Зробити це не так складно, як спочатку може здатися - можна просто знищити своїх суперників за допомогою різноманітних небезпечних пасток.

Мультиплеєр на 4 гравці в Badland

Звуки та атмосфера

Якщо вирішите завантажити додаток Badland - точно не пошкодуєте, оскільки атмосфера гри обов'язково підніме вам настрій. Ну, не глобально, природно, але вивчати рівні ви будете з особливим ентузіазмом. Наприклад, на одній локації гри фон-задник червоно-вогненної забарвлення чудесним чином поєднується з вашим дивним персонажем, хитрими пастками та загрозливими скелями. Така особливість повинна сформувати в голові гравця здогади щодо того, що сталося тут насправді. Тут, варто сказати, є і більш яскраві рівні, абсолютно не натякають на те, що сталося, і долати їх теж досить захоплююче.

Що стосується звуків, то в грі вони повністю замінюють музику. Тут ви почуєте приємний спів птахів, яке створює особливу атмосферу для такого платформера. Тобто звуки не відволікають геймера від основного завдання, а гармонійно вплітаються в загальний сюжет і зливаються з процесом. Досить пограти лише 10 хвилин, щоб встигнути оцінити всі переваги такого звукового оформлення.

Фізика і графіка

Якщо завантажити додаток Badland і порівняти його з іншими платформами, то можна прийти до висновку, що графіка в цій грі досить хороша. Наприклад, задній фон виступає не тільки оригінальною декорацією, а і є незамінною частиною всіх локацій, адже на ньому нерідко теж відбуваються якісь події.

Якісна графіка гри Badland

Все, що в момент гри ми бачимо на екрані, максимально якісно промальовано. Як правило, це, власне, наш герой, а також темні силуети різноманітних скель, валунів і рослин, створити які фахівцеві не представляє складнощів. У повну темряви не занурюються виключно корисні портали, такі потрібні бонуси та, природно, пастки, а при відсутності оригінального заднього фону гравець міг би споглядати тільки їх.

Фізична модель багатьох платформ не буяє чимось дійсно цікавим, але тут розробники все ж постаралися і виділили своє дітище серед безлічі інших додатків такого жанру. Наприклад, під час приземлення персонажа травинки пригинаються максимально реалістично, причому інтенсивність такого пригинання залежить від розміру самої пташки.

До слова, творцям вдалося застосувати движок іграшки по максимуму. Щоб, наприклад, пробитися в потрібне місце, іноді доводиться щось зруйнувати, використавши перед цим відповідні бонуси, які дозволяють простому кульці швидко перетворитися в важкий і масивний. Фізика досить цікаво показує себе і в багатьох інших ситуаціях гри, тому рекомендується завантажити додаток Badland і переконатися в цьому самостійно.

Інтерфейс + управління

Якихось особливих складнощів, що стосуються цього моменту, в платформері не виявлено. Що інтерфейс, що управління досить прості, з цієї причини їх опис можна об'єднати в одне ціле. В процесі гри користувач може на екрані бачити тільки ледь помітну невелику клавішу, при натисканні якої гра ставиться на паузу. У багатьох відразу виникає питання: як же в такому разі можна грати, якщо інших кнопок немає? А все досить просто - ігрове управління здійснюється простим натисканням на область екрану, при цьому зовсім не важливо, куди саме ви натиснете.

Проста в управлінні гра Badland

При натисканні та утриманні екрану головний герой кинеться вгору, а після відпускання - полетить вниз. Якщо необхідно направити персонажа кудись конкретно, доведеться на екран натискати періодично. Це зробити досить легко, складності ж наступають, коли доводиться управляти не одне такий пташкою, а двома або кількома.

При цьому необхідно буде чітко стежити, куди вони летять, адже від цього залежить результат гри. Для новачка така особливість управління може здатися спочатку досить складною, але в процесі гри можна пристосуватися і літати вже як справжній ас.

Робимо висновки

Прикладна програма Badland користується популярністю вже досить довгий час у власників айфонів і смартфонів з операційними системами iOS і Android. Геймерів радує високу якість іграшки, яке підтверджують численні нагороди знаменитих ігрових видань з високим авторитетом. Одним словом, додаток досить гарний і однозначно заслуговує до себе уваги. І найголовніше, що насолодитися відмінною грою можна в будь-який час і абсолютно безплатно.

Атмосферна гра Badland на iPhone

Попри спрощену схему управління, Badland постійно поповнює співтовариство нових гравців. Прекрасна графіка і максимально опрацьовані рівні не залишать байдужим навіть самого скептично налаштованого геймера.

Ваша оцінка: