Я шукаю...

Final Fantasy VII тепер доступна на iPhone

Культова гра Final Fantasy VI

Final Fantasy VII - культова гра від японських розробників, що вийшла в далекому 1997 році, якій свого часу вдалося підкорити серця мільйонів гравців й визначити напрямок розвитку для всього жанру JRPG. Саме сьома частина стала причиною подальшого формування повноцінної франшизи, що вістить в собі величезну кількість різнопланових доповнень, що розширюють ігровий процес. Квітень 2020 ознаменувався виходом довгоочікуваного ремейка, в якому розробники з SQUARE ENIX INC адаптували оригінальну гру більш ніж 20 річної давності під сучасні мобільні платформи.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Відмінності оригінальної гри від сучасного ремейку

Оригінальна гра Final Fantasy VII, що вийшла на консолі PlayStation першого покоління, мала проривне значення в кінці минулого століття, адже вона була першою тривимірною грою в серії, завдяки чому, їй вдалося здійснити справжню революцію у своєму жанрі. Звичайно ж, можливості консолі від Sony на той час були дуже обмежені, тому ігровий світ переважно був статичним фоном по якому пересувалися тривимірні моделі героїв, при цьому, персонажі мали символічні зменшені, або навіть карикатурні пропорції, а нормальний вигляд вони набували лише на час боїв. Розробники свідомо пішли на такі заходи, бо це дозволило більш точно передавати емоції персонажів під час поєдинку.

1 – Ремейк гри Final Fantasy VII доступний на iPhone

Оновлена ​​гра Final Fantasy VII Remake вже не потребувала таких обмежень, завдяки чому, кожна сцена була ретельно продумана з режисерської точки зору, тому виглядає максимально кінематографічно. Ремейк рясніє різними анімаціями героїв, а на всіх локаціях можна зустріти безліч унікальних неігрових персонажів й інших об'єктів, які роблять ігровий світ значно цікавішим й різнобарвним з точки зору внутрішньоігрового контенту.

Оригінальна Final Fantasy VII, яку, завдяки адаптуванню під використання на мобільних пристроях, можна скачати на айфон, володіла неймовірними для тих років можливостями для дослідження ігрового світу, який охоплював цілу планету, розділену на три континенти. Сюжет починався в мегаполісі Мідгар, після чого гравцеві потрібно було здійснити подорож по великому розмаїттю курортних поселень, загадкових селищ, наукових лабораторій та військових баз. Таким чином авторами вдалося підтримувати високий рівень динамічності протягом усього ігрового процесу, що не давало гравцеві занудьгувати.

У ремейку сьомої частини гри вся дія відбувається виключно в самому мегаполісі Мідгар, але оскільки місто було помітно розширено, а сучасні технології дозволили впровадити набагато більше ігрового контенту, гравцеві все також буде на що подивитися та чим зайнятися.

Більше ігрового контенту в Final Fantasy VI

Мідгар розділений на різні райони, в кожному з яких розташовано безліч секретів, тому ті дії для яких раніше було потрібно кілька хвилин, можуть займати кілька годин. Розробникам вдалося обережно впровадити нові ігрові зони в загальну історію, завдяки чому ігровий світ не видається розірваним, а зберігає цілісність, а це своєю чергою дозволяє краще передати атмосферу мегаполіса. Варто зазначити, що фанатами оригінальної гри Final Fantasy VII було окремо відзначено максимально точне відтворення локацій з першоджерела, за що розробникам була висловлена окрема подяка.

Читайте також: Чи хороша гра ZOMBIELAND: AFK SURVIVAL?

Сюжетна лінія

Головним героєм Final Fantasy VII був найманець Клауд Страйф, що приєднався до угруповання екотерористів Avalanche, що протистояли могутній корпорації «Шинра», яка займалася викачуванням життєвої енергії планети. Спочатку діяльність Avalanche була спрямована на підрив мако-реакторів, поступово нищить планету, але з часом, члени угруповання почали все більше замислюватися про правильність своїх вчинків. Головний герой й близькі до нього дійові особи дізнаються про справжні мотиви корпорації «Шинра», та їх елітного солдата Серофіта, якого вважали загиблим, але саме від нього тепер очікується головна загроза.

У сьомій частині розповідалося про нерівну боротьбу вигнанців суспільства проти мегакорпорації, що володіє практично безмежними можливостями та здатною на найжахливіші дії заради реалізації свого плану. Сюжет транслював в маси ідею про необхідність захисту природи заради збереження планети. Гравці могли наочно побачити, до чого можуть призвести спроби втекти від реальності, проблем і власного «Я».

Сюжетна лінія Final Fantasy VII

Зав'язка сюжету в ремейку відповідає оригінальній історії та подіям в Мідгарі, але має ряд нововведень. Одним з таких є примари, загадкові істоти, які протягом всієї гри можуть з'являтися в різних місцях та шкодити, або допомагати головним героям. Яке у них призначення й на чиєму вони боці гравець дізнається лише в самому фіналі гри, який, варто відзначити, багатьох справді шокував. Саме кінцівка Final Fantasy VII Remake викликала основну хвилю обговорення й розділила гравців на два табори, які підтримують описуванні у кінцівці події, й тих, хто з ними зовсім не згоден.

Головне посилання гри в переробленій та оновленій частині також багато в чому змінився, тепер сценарій рясніє ідеями про повстання проти обставин і цілого світу заради досягнення вищої мети. Але це також розкривається ближче до фіналу, а до того, гравець знову зіткнеться с навіюванням ідеї про необхідність турботи про екологію і негативний вплив, який чинять корпорації на планету та її жителів.

Бойова система

Як в оригінальній Final Fantasy VII, так і в ремейці, основний ігровий процес буде складатися з боїв. Якщо персонажі зустрічали супротивника у своїй подорожі, в грі 1997 року вони переносилися на окремий екран, де й відбувалося основні дії. При чому, як правило, противники навіть не відображалися на карті, а самі битви могли виникати на порожньому місці, абсолютно несподівано для гравця.

Бойова система Final Fantasy VII

Битви відбуваються в класичному для jRPG ігор форматі, гравець керує командою, що складається з трьох персонажів, віддаючи кожному з них певні накази: атакувати, застосувати заклинання, відбити атаку, та інше. Основу бойового процесу становила система Active Time Battle, тобто, герой міг зробити ту чи іншу дію лише після заповнення відповідної шкали. Впливати на швидкість заповнення шкали можна було різними способами, саме тому бій в Final Fantasy VII не можна назвати покроковим в загальноприйнятому розумінні цього значення. Постійна зміна черговості ходів та можливість здійснювати кілька дій поспіль одним персонажем вносили різноманітність в ігровий процес й робили його більш захоплюючим.

У Final Fantasy VII Remake гравець заздалегідь може дізнатися про приближення битви з ворогом, адже переходи на арену були видалені, а супротивник не з'являвся з нізвідки. Віднині бойова система стала схожа на слешер, але все також зберегла тактичну глибину. Перемикатися між діючими особами можна в реальному часі, однак керувати в кожен окремий момент можна лише одним героєм. Також розробники посилили екшен складову битв, додавши окремі кнопки для блоків, перекатів та інших можливостей знизити шкоду на здоров'я свого персонажа або зовсім відбити атаку. Для якнайшвидшого заповнення шкали Active Time Battle тепер необхідно чергувати звичайні атаки з різними заклинаннями або спецприйомами.

Епічні битви в Final Fantasy VII

Зверніть увагу на огляд популярної гри від китайського розробника Genshin Impact

Прокачка

Для прокачування сил та навичок персонажа в Final Fantasy VII необхідно було накопичувати матерії, що дають унікальні заклинання, особливі прийоми та інші бонуси, якими можна скористатися під час битви. Кожну матерію можна було прокачувати окремо, поступово роблячи персонажа сильнішим, завдяки чому, кожному гравцеві були доступні різні тактики ведення бою. Рівень самих персонажів не мав особливого впливу на геймплей, адже додавав лише пасивні бонуси до характеристик. Набагато більшого ефекту можна було досягти за допомогою:

  • Різних варіантів екіпіровок;
  • Розвитку вже згаданих матерій;
  • Вправному використанню озброєння;
  • тактичного мислення та поєднання унікальних здібностей персонажів.

Будь-який охочий навіть зараз може зануритися в оригінальну атмосферу Final Fantasy VII, адже портативна гра на ios доступна для звантаження в магазині Apple store.

Крім битв й прокачки для перемоги в цих битвах, в грі також існує безліч додаткових завдань, отримати які можна шляхом дослідження локацій й спілкуванню з місцевими жителями. Також це необхідно для просування по сюжету або отриманню кращих екіпіровок.

Різних варіанти екіпіровок для героїв гри Final Fantasy VII

Як завантажити на iPhone

Через понад 20 років з моменту виходу, колись революційна FINAL FANTASY VII виглядає на екрані айфона або Айпада вельми дивно, адже графічна складова залишилася на початковому рівні. Також варто відзначити, що вартість гри в офіційному магазині зовсім не маленька, що може відлякати не тільки нових гравців, але й тих, хто вже знайомий з грою в минулому та просто бажає знову зануритися в давно забутий світ пригод. Гра займає понад 2 Гб пам'яті на пристрої, а це чимало, навіть за сучасними мірками.

У мобільній версії гри для комфорту гравця можна детально налаштувати управління, використовуючи симуляцію хрестовини геймпада або аналогового джойстика. Серед інших відмінностей мобільного видання гри на iOS виділяють:

  • Можливість відключення випадкових боїв, які не передбачені сюжетною лінією (це значно спростить геймплей та зробить його більш передбачуваним);
  • Завдяки функції Max Stats, можна додатково підсилити всі характеристики персонажів.

Атмосферна гра від японських розробників Final Fantasy VII

Існує також варіант завантажити гру Final Fantasy VII, злом якої вже був здійснений деякими умільцями, для цього буде потрібно скачати файл у форматі «.ipa» на пристрій під управлінням iOS, посилання на звантаження можна знайти на відповідних інтернет-ресурсах.

Ваша оцінка: