Я шукаю...

Огляд Wikipanion. Завантажити додаток Wikipanion, щоб швидко знайти інформацію

Wikipanion

Програма Wikipanion є одним з найкращих і швидких додатків, який дозволяє переглядати на iPhone інформацію з «Вікіпедії». Творцем розробки став Роберт Чин.

Сучасні мобільні додатки такого типу є досить затребуваними, оскільки виступають доповненням при пошуку потрібної інформації в Інтернеті. З їх допомогою можна оперативно отримати доступ до необхідних даних, щоб постійно бути в курсі найактуальніших новин. Нижче буде представлений огляд функціонального і корисного додатка Wikipanion, який являє собою мобільну версію «Вікіпедії», завантажену на планшет або смартфон від «яблучної» компанії.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Особливості програми

Ні для кого не секрет, що кращим інтернет-сервісом, що надає максимально точну інформацію з будь-яких питань, вважається Wikipedia. Ця платформа використовується повсюдно, на неї орієнтуються, коли потрібно звірити якісь дані, дати та назви. Тож не дивно, що творці при розробці свого дітища основним джерелом натхнення використовували саме цей ресурс.

Вікіпедія та Wikipanion

За задумом, утиліта повинна швидко знаходити потрібні дані, читаючи їх з «Вікіпедії». У підсумку розробка вийшла досить функціональною та отримала назву Wikipanion.

Ця альтернативна смартфонна версія дає можливість економно витрачати свій час на пошук потрібної інформації. Робота з сайтом-оригіналом здійснюється за лічені секунди шляхом прямого підключення до серверів «Вікіпедії». Виробник попереджає, що не варто працювати зі сторонніми перевантаженими серверами.

Wikipanion швидко обробить потрібну сторінку, витягне з неї необхідні матеріали та навіть зрозуміє розділи й прив'язані до них сторінки на іноземних мовах. В результаті до користувача дійде вже готова інформація, здатна задовольнити його початковий запит.

На сьогодні складно знайти людину, у якої немає мобільного телефону. Причому найбільш затребуваним девайсом вважається саме «Айфон». Це стало причиною того, що автори програми взяли за основу «яблучну» платформу iOS, яка дозволила їм оптимізувати своє рішення і зробити його максимально функціональним. Крім того, без проблем можна завантажити додаток Wikipanion на iPad.

Огляд Wikipanion

Програма в цілому вийшла універсальною і досить зручною. При наявності мобільного девайса можна назавжди забути про паперові енциклопедії та інші носії інформації.

Переваги Wikipanion

 • Швидка робота додатка забезпечується шляхом прямого з'єднання системи з серверами «Вікіпедії».
 • Додаток швидко розуміє вміст розділів і сторінок, після чого всі дані показує максимально коректно.
 • Розробники постаралися, щоб користуватися програмою було зручно. Тут ви знайдете сучасний софт, який працює як годинник. Наприклад, додаток дозволяє перегортати сторінки легким дотиком пальця, а текст можна переводити в зручний для себе формат, тобто вибрати відповідний розмір шрифту. Також тут результати пошуку показуються одночасно з введенням запиту. Система здатна запам'ятовувати матеріали, які відвідувалися останніми.
 • Локалізація на іноземну мову робить користування додатком ще більш зручним.
 • Закладки - функція, яка дозволяє працювати не тільки зі статями, але і з розділами. Це зручно з тієї причини, що найчастіше необхідна інформація розміщується в різних місцях тексту, тому виникає необхідність зберігати повністю все.

Ще ніколи не було використання «Вікіпедії» таким простим. Метою програми є спрощення пошуку, переходу між статтями і їх читанням. Тепер історію своїх відвідувань можна подивитися, якщо згрупувати за датою. Причому закладку можна залишати як на самій статті, так і в якомусь із її численних розділів.

Wikipanion - енциклопедія під рукою

Корисні функції

 • Різноманітність способів пошуку. Тут ви знайдете підказку з попереднім переглядом титулів статей, а також пошук за допомогою «Гугла» або повнотекстовий по всій Wikipedia.
 • Список розділів вкаже місце в статті, де ви зараз читаєте.
 • Можливість пошуку на 2-х мовах. Також всі інші мови, які наразі не використовуються, можна взагалі відключити.
 • У поточній статті є функція пошуку по тексту.
 • Історія відвідувань, яка групується за датою.
 • Можливість встановлювати закладки навіть на розділи конкретної статті.
 • Зберегти зображення можна на «фотоплівки».
 • У будь-який момент можна змінити шрифт на більш відповідний.
 • Необов'язково закривати поточну статтю, щоб дізнатися значення того чи іншого слова в «Вікісловнику».
 •  Категорії, які належать до поточної статті, можна переглядати.
 •  Формат Ogg Vorbis дозволяє відтворювати аудіоматеріали з «Вікіпедії» або приклади вимови слів з «Вікісловника».
 •  На старті в пошуковому полі можна включити авто фокусування.
 •  Посилання на конкретний розділ статті можна відправити.
 •  Місце, яке відповідає статті, можна побачити на спеціальній карті.

Невелика підказка: якщо хочете швидко перемкнутися на початок статті, яка відкрита в цей момент, слід натиснути подвійним кліком на верхню частину екрана. Якщо потрібно завантаження статті припинити, можна просто натиснути на пошукове поле.

Що ми бачимо при включенні

Додаток нас зустрічає інтерфейсом стандартного виду, який оптимізується під швидкість нашої роботи та самої програми в цілому. Зверху розміщується пошуковий рядок, а також іконка, що дозволяє додати статтю в закладки. Цікаву для нас інформацію вводимо в пошук і бачимо перед собою знайому структуру - власне, саме зображення і коротку інформацію про нього. Все виглядає так, як у звичайній «Вікіпедії».

Інтерфейс Wikipanion

Процес пошуку можна прискорити за допомогою функції «Зміст», яка багатьом припаде до смаку. Третя іконка зліва відкриває повний зміст поточної статті. Все тут розподіляється по пунктах, тому не потрібно буде повністю все перечитувати, щоб відшукати потрібну інформацію. Розробники потурбувалися про те, щоб користувачі могли максимально просто перейти в потрібний розділ.

Внизу є 2 хвилясті лінії, якщо на них натиснути, можна отримати цілий перелік статей з «Вікіпедії», які мають відношення до того, що ми шукаємо. Цікавим моментом є можливість знайти статті за принципом географічного розташування. Тобто додаток самостійно визначає нашу геолокацію на карті та видає відповідні результати.

Оригінальною фішкою програми є підтримка чіткої черговості статей. Тобто користувач може самостійно виставити черговість статей, які буде читати згодом. Додати матеріал в чергу можна шляхом затримки пальця на засланні основної статті. Крім того, Wikipanion дозволяє зберігати статті, щоб мати можливість прочитати їх в той час, коли відсутнє підключення до Інтернету. При цьому всі картинки, діаграми та таблиці збережуться всього за пару секунд. Для більшої зручності тут є кнопка «Автозбереження» або «Збереження всієї черги».

Система пошуку обов'язково запропонує користувачеві переглянути англомовний варіант відповідної статті, а також матеріали, близькі за своїм змістом. Крім того, надається можливість пошуку потрібної інформації за допомогою інших пошукових систем, таких як «Гугл». Варто відзначити, що «Вікісловник» відмінно справляється і з російськими, і з англійськими словами. Через словник теж можна потрапити у відповідну статтю.

Геолокація у Wikipanion

На думку численних користувачів, Wikipanion - це дійсно корисний додаток, який заслуговує уваги кожної допитливої людини. По-перше, програма пропонує безліч корисних можливостей. По-друге, вона оснащена досить багатим функціоналом, який уміщено в компактний розмір. Багатьох порадували такі функції, як можливість пошуку за статтею, зміна розміру шрифту і заборона повороту екрану. Всі ці, здавалося б, дрібниці дають можливість максимально комфортно користуватися додатком.

Також не варто забувати про зручної навігації по програмі. Всі потрібні кнопки знаходяться в полі видимості, не потрібно довго їх шукати. В основному все досить зрозуміло, а якщо щось викликає труднощі, завжди можна звернутися за допомогою до інструкції, яка тут викладена максимально докладно.

Додаток, за відгуками, працює справно - без лагів, збоїв і вилітання. Тепер можна швидко знайти необхідну інформацію, де б ви не знаходилися. Особливо корисно буде завантажити додаток Wikipanion на планшет або ж смартфон студентам і учням загальноосвітніх шкіл.

Також утиліта прийде на допомогу викладачам, які звикли крім звичайної навчальної програми розповідати учням багато нових і цікавих речей. Навіть під час заняття можна швидко зайти в пошук і знайти потрібні дані, не відриваючись при цьому від лекції, наприклад.

Wikipanion на iPhone

Для того, щоб стати власником такої корисної програми, необхідно знайти її в iTunes і завантажити, слідуючи нескладної інструкції. Або ж можна зайти на офіційний сайт програми та завантажити її звідти за вказаним URL. Весь процес займе всього пару хвилин, зате користуватися утилітою ви зможете безмежно.

З огляду випливає, що Wikipanion - це сучасний інформаційний помічник, який завжди виручить зі скрутної ситуації та дасть правильну відповідь на поставлене запитання.

Ваша оцінка: