Я шукаю...

Як працюватиме офіційне представництво Apple в Україні?

Новини зі світу Apple

Практично щодня трапляються, якісь події пов’язані з компанією Apple. Однак найбільше інформації у мережі в першу чергу пов’язано з новинками, які будуть презентовані вже цієї осені.

Інсайдери, експерти й навіть прості користувачі намагаються спрогнозувати майбутній розвиток подій. В першу чергу багатьох цікавить запитання, чи зможе світ побачити на осінній презентації нове покоління смартфонів, чи можливо в Apple планують презентувати гаджети лінійки S. Сьогодні вже є прогнози щодо ймовірної дати презентації. Інсайдери також висловили свою думку щодо ціни нового покоління смартфонів.

Останні новини у світі Apple

Серед інших вагомих подій, які відбулися нещодавно можна назвати відкриття офіційного представництва «яблучної» компанії в Україні. А також те, що служба підтримки почала обслуговувати українських користувачів.

Рекомендуємо також ознайомитися з асортиментом наших відновлених смартфонів та купити айфон за найнижчою ціною в Україні.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Які відбулися зміни для українських користувачів після відкриття офіційного представництва Apple в Україні?

Головною перевагою появи офіційного представництва компанії у нашій країні можна назвати те, що відтепер в Україну техніка Apple буде ввозитися напряму. Про це стало відомо від міністра цифрової трансформації України – Михайла Федорова.

За словами міністра, поява офіційного представництва дасть можливість напряму здійснювати контроль магазинів офіційних дилерів. Мало того, дана подія позитивно позначиться й на загальному міжнародному іміджі України.

Відкриття офіційного представництва Apple в Україні

iPhone безкоштовно! А ви знали, що існує безліч способів отримати бажаний смартфон задарма?

А вже з 29 червня стала доступною технічна підтримка для українських користувачів не англійською, або російською мовами, а українською.

Також стало відомо, що переговори про подібне представництво в Україні вже ведуться понад рік. Варто зазначити, що вже сьогодні ведуться роботи над :

  • адаптацією голосового помічника Siri на українську мову;
  • покращенням додатку Apple Music, створення добірки яка буде складатися й з українських виконавців.

Ще торік «яблучна» компанія розпочала пошуки працівника на вакансію українського аналітика анотацій для команди голосового помічника Siri.

Подібний крок для українських користувачів є досить вагомим на шляху кардинальних змін. Як відомо, у нашій країні більшість власників iPhone та інших гаджетів не користуються допомогою голосового помічника через його не адаптованість. Можливо після створення українського Siri його почнуть використовувати значно більше користувачів.

Відтепер проблеми власників техніки Apple буде вирішувати українськомовна технічна підтримка

Як відомо, всі проблеми українських користувачів можливо було вирішити лише з допомогою російськомовної технічної підтримки. Проте сьогодні подібну проблему вирішили. Офіційно українською мовою почали обслуговувати 28 червня.

Техпідтримка Apple буде працювати й українською мовою

Вперше розділ рідною мовою на офіційному сайті компанії з’явився ще в березні 2021 року.

А ви знали, що існує безліч способів, як знайти айфон, якщо загубив?

Передбачення від інсайдерів: коли відбудеться презентація Айфона 13?

Більшість експертів впевнені, що осіння презентація у 2021 році відбудеться без запізнень, а саме – 14 вересня. У видавництві Barron's було процитовано Wedbush Деніела Айвса. Наприкінці червня аналітик оновив свій прогноз, щодо дати презентації тринадцятого покоління смартфонів.

У його звіті йдеться про те, що новинки 2021 року будуть презентовані на третьому тижні вересня. А якщо взяти до уваги попередні презентації які зазвичай проводилися у вівторок, то варто зробити висновок, що восени 2021 року це відбудеться 14 вересня.

Якщо все відбудеться за стандартним сценарієм, то вже у п’ятницю наступного тижня користувачі зможуть придбати новинки осінньої презентації. Тому очевидно, що Айфони з’являться у продажі вже 24 вересня, а передзамовлення можна буде зробити 17 вересня.

Коли презентують Айфон 13

Варто нагадати, що сьогодні можна знайти велику кількість інформації про новинки 2021 року. І є ймовірність того, що передбачення інсайдерів можуть бути правдивими. Вже відомо, що Apple як і минулого року представить чотири смартфони. До їх числа увійдуть iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro й iPhone 13 Pro Max. Базові новинки отримають 4 ГБ оперативної пам’яті. А от Про версія буде мати 6 ГБ оперативної пам’яті. Крім цього, якщо вірити чуткам, то всі моделі отримають сучасні екрани з частотою оновлень 120 Гц.

За базовий Айфон 13 згідно з прогнозами експертів доведеться віддати не менше ніж 800 доларів. iPhone13 mini буде коштувати 700 доларів. iPhone 13 Pro – від 1050 доларів. iPhone 13 Pro Max – від 1150 доларів.

Нове покоління смартфонів може стати дефіцитним

Подібну ситуацію може спричинити недостатня кількість чипів. Як відомо, технологічний гігант вже страждає через недостачу мікросхем для Mac і iPad. Й цілком ймовірно, що подібна ситуація може вплинути й на виробництво Айфонів.

Подібний прогноз з’явився після того, як були обговорені фінансові результати Apple з інвесторами. Представники також зізналися, що у четвертому кварталі навряд чи вдасться повторити 36% зростання прибутку попереднього періоду. А головна причина цьому – недостача чипів.

Компанія Apple видалила додаток, який було створено для спілкування противників вакцинації

Видання Business Insider повідомило, що з App Store зник додаток, який було створено для спілкування не вакцинованих користувачів.

Творцям Unjected було відправлено пояснювального листа, у якому розповіли, чому додаток було видалено. Головною причиною назвали неналежне ставлення творців до проблем пов’язаних з COVID-19.

Додаток для спілкування не вакцинованих

До речі, якщо вас цікавить співпраця в напрямку iPhone оптом, компанія ICOOLA з радістю запропонує вам вигідні умови!

Варто зазначити, що «яблучна» компанія вимагає лише підтверджених даних щодо коронавірусу. Якщо надається якась інформація, то обов’язково повинно бути посилання на джерело яке б підтверджувало правдивість даних.

Що стосується  додатку Unjected, то компанією була процитована головна ідея «для однодумців за свободу слова та медичну недоторканість».

Нещодавно й Google вказали Unjected на те що застосунок практично не приділяє уваги боротьбі з дезінформацією та деяким повідомленням користувачів. Мова йшла, про користувачів які назвали вакцинацію «біологічною зброєю», «мікрочипом» або «генетичним модифікатором».

Відомо, що у Google  не просто повідомили й застерегли Unjected, але й пригрозили видаленням. Тому всі провокаційні повідомлення було видалено.

Unjected було запущено двома гавайськими жителями у травні 2021 року й уже на даний період він був завантажений понад 18 тис. разів.

Ваша оцінка: