Я шукаю...

5 причин купити останній комп'ютер Mac, а не якийсь інший

Останній комп'ютер Mac

Найчастіше, перед покупкою дорогого устаткування у вигляді комп'ютера Mac, користувач замислюється про те - чи варто він своїх вкладень і чому вигідніше придбати саме його, а не звичний Windows? Компанія Apple - одна з кращих світових розробників - подбала про максимальну зручність використання гаджета.

Користувачі, які встигли протестувати роботу Mac, говорять про те, що навряд повернулися до раніше використовуваним системам, оскільки відчули безліч бездоганних можливостей. Ми підготували для вас анонс, який покаже 5 вагомих аргументів на користь інноваційної розробки та змусить вас задуматися про необхідність і переваги даного придбання.

Варто прочитати: Як відрізнити оригінальний кабель на Айфон від підробленого.

Останній комп'ютер Mac

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Кращі технології в одному обладнанні Mac

Комп'ютер має неповторні деталі, коштом яких його робота і швидкість передачі процесів, визнані кращими у світі. Наприклад, діяльність Trackpad на ньому можна без перебільшень назвати елітарною, курсор пересувається по екрану з точністю потрапляючи в необхідні зони. Скасовується звична потреба в застосуванні мишки, ви оперативно відправляєте лептоп за допомогою тактильних відчуттів і залучення жестів. Йдеться про комбінації жестів і змахування, використовуючи які, можна задавати роботу систем без клавіатури.

Також в темі про технології виробництва цього комп'ютера, хочеться згадати Retina IPS-дисплеї, які дають прекрасне дозвіл. Робота пов'язана з фото, відео редакторами, архітектурними проєктами, геймерським функціоналом і багатьом іншим, чудово зображатися на моніторі Mac. Знайти комп'ютер, навіть частково схожий за характеристиками подібного плану неможливо.

Тільки уявіть, скільки можливостей дають такі функції. Відгуки користувачів Mac, говорять про те, що вони перестали користуватися мишкою вже після 3 дні використання обладнання з-за кращого Trackpad у світі!

Оновлення системи без допомоги IT-фахівця

Часто користувачі Windows стикаються з появою в системі вірусів, з якими не впоратися без допомоги фахівця. Якщо говорити про придбання останнього комп'ютера Mac, то і тут бачимо суцільні плюси та продумані розробниками технології зручності застосування:

  • Більшість власників розробок Apple забули про використання антивірусних програм, адже обладнання виробляє самоочищення від шкідливих додатків. Захист розроблена таким чином, що проникнути в систему комп'ютера стандартні віруси не можуть. Звичайно вони існують, проте їх кількість мізерно мало в порівнянні з установками Windows.
  • Оновлення програмного забезпечення відбувається автоматично й абсолютно безплатно. Для того, щоб система перебудувалася на поновлення, необхідно просто поставити режим її установки та перезавантажити комп'ютер відповідно до наданого інструктажем. Windows же, вимагає постійної покупки дорогого ліцензійного поновлення.
  • Так звані «сміттєві додатки», які за умовчанням пропонує Windows, ви ніколи не зустрінете на новенькому Mac. Багато користувачів стикалися з ситуацією, коли запускаючи придбаний класичний Windows, отримуєш додатки, безглуздо встановлені на поспіх - потреби в них немає, а видалення вимагає часу і наявності певних знань. Рідні програми Mac вбудовані в стандартну систему, однак рішення про початок їх використання, ви приймаєте самостійно, визначаючи необхідність в тих чи інших опціях гаджета.

Варто прочитати про гру Grid Autosport.

Останній комп'ютер Mac

Екологічні підходи розробок Mac

Необхідно також відзначити, що користувачі, які встигли оцінити заслуги й переваги використання систем Apple, вибирають обладнання даної торгової марки не тільки як стаціонарний ПК, а також і для використання портативних гаджетів. Клієнти, які купують Айфон, годинник, ноутбуки можуть синхронізувати свої пристрої, вибираючи зручність такого застосування і його екологічність. Ці пристрої дозволяють використовувати можливості на повну потужність:

  • iPhone
  • AirPods
  • iPad
  • Apple Watch
  • HomePod
  • Apple TV

Інтеграція всіх гаджетів в єдиній екосистемі дає право миттєвого управління процесами. Таким чином, всі ваші дії набувають циклічність і максимально продуктивний зв'язок. Доступ до медіатек, підключеної до всіх пристроїв є кращим рішенням компанії Apple.

Простота використання

Якщо Windows вважається хоч і зручною, але досить складною системою володіння пристроєм, то операційна програма macOS пропонується в спрощеній інтуїтивно зрозумілій версії. Тільки в порівнянні можна оцінити всі можливості Mac. Попереднє обладнання відразу ж набуває особливу складність застосування та виявляється безліч проблем, для засвоєння яких, споживачеві доводиться опановувати нові знання. При цьому, Windows вимагає постійного оновлення і не функціонує належним чином, якщо ними нехтувати.

Операційна система дає поділ на пропозиції старого зразка Windows 6,7 і нового Windows 10, хоча безліч сучасних додатків роблять запит саме на установку актуального ПО. Ось і виходить, що плюс використання Mac в його простоті, адже комп'ютер прекрасно підійде як для просунутих абонентів, так і для новачків.

Останній комп'ютер Mac

Гарантія якості Mac

Вибираючи Mac для щоденного використання, ви отримуєте ще один плюс в тому, що обладнання рідко ламається. Гарантія довговічності й тривалості експлуатації без ламання й інших форс-мажорів вам забезпечена. Марка не належить до ряду бюджетної, саме тому розробники Apple використовують тільки інноваційні технології в її створенні.

Унікальні інженерні рішення презентують ресурс, як прекрасно дійова ексклюзивна операційна системи. За статистикою проблеми з комп'ютерами Windows починаються буквально з першого дня застосування, від шуму продуктивності в роботі, до ламання серйознішого характеру. При цьому навіть старі моделі працюють абсолютно безшумно, виконуючи всі запити користувача з оперативністю і точністю.

Ваша оцінка: