Я шукаю...

Як перенести дані з iOS на Android: переїзд даних з телефону

андроїд айфон

Бувають ситуації, коли вкрай необхідно перейти з iOS на Android без втрати цінної інформації. Не важливо, яка мета цього передує, важливий сам факт переходу й усвідомлення, що просто так перекинути файли через Bluetooth або через ПК не вийде.

Це дві абсолютно різні операційні системи для смартфонів, тому вони ніяк не пов'язані між собою. Однак, це не означає, що розробники не залишили ніяких способів розв'язання даної проблеми.

Отже, якщо ви прийняли остаточне рішення здійснити перехід від iPhone на Android, то можете сміливо видихнути - цей процес не складний і відносно швидкий. Дана стаття розповість, як перенести свої дані з айфона на андроїд, не втративши при цьому жодної інформації.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Вбудовані Інструменти Комутації Android

Для початку, необхідно врахувати, що окремі смартфони з операційною системою на базі андроїда, наприклад, сімейства моделей Samsung Galaxy і Google Pixel, оснащені власними системами комутації.

Система комутації - це такий собі коридор, який призначений для того, щоб приймати й розподіляти інформацію, що надходить за цими напрямками зв'язку.

Кращою частиною такої вбудованої системи є те, що вони працюють не тільки зі спеціальним програмним забезпеченням, а й включають набір фізичних кабелів USB, для того, щоб перемістити дані з айфона на будь-який інший пристрій з ОП андроїд. Якщо ваш гаджет має в наявності такий спеціальний кабель, то це найпростіший спосіб, за допомогою якого можна здійснити перенесення даних.

На жаль, не всі смартфони здатні надати такий метод перенесення. До того ж не факт, що така процедура пройде бездоганно і без втрат.

Перенесення календаря, контактів і фотографій з айфона на андроїд

Перенести основні дані календаря, контактів і фотографій з айфона на андроїд найпростіше. Тут не потрібно звірятися і перевіряти точність яку переносять інформації й боятися, що щось загубиться. Все що потрібно від користувача - це встановити Google Drive на айфон, потім, необхідно створити або зайти в уже створений раніше обліковий запис облікового запису Google. Виконайте наступні кроки:

 1. Під'єднатися до мобільної мережі інтернет або до Wi-Fi, оскільки він знадобиться для того, щоб додаток працювало;
 2. На айфоні потрібно відкрити меню додатка Google Drive;
 3. Зайдіть в «Налаштування» - «Створення резервної копії»;
 4. Виберіть дані, які необхідно перенести індивідуально або за допомогою кнопки «Вибрати все»;
 5. Натисніть кнопку «Створення резервної копії»

Після даних кроків, зайдіть в той же акаунт свого облікового запису через ваш Андроїд. Там і будуть зберігатися всі перенесені дані: дані календаря в GoogleCalendar, дані контактів в GoogleContacts, всі фотографії в GooglePhotos.

Однак, ви можете зіткнутися з певною проблемою. Якщо все переносяться дані підключені до облікового запису Microsoft Exchange, то вони просто не перемістяться. Рішення такої ситуації досить просте: просто додайте до свого облікового запису Microsoft Exchange в додатку пошти Gmail на телефоні Андроїд. Така процедура забезпечить автоматичне відображення всіх необхідних переносите даних у відповідних програмах.

Як перенести листи з iPhone на Android

У листах може міститися багато корисної, потрібної й важливої ​​інформації, втрата якої - це не просто прикре упущення. Благо, що процес перенесення листів максимально простий і не тоскний.

Користувачам пошти Gmail з пристрою айфон абсолютно не потрібно переживати через те, як здійснити дану процедуру. Все, що від них вимагається - це зробити вхід на нове Андроїд пристрій з того ж облікового запису облікового запису Google. Оскільки акаунт безпосередньо пов'язана з адресою пошти, то все листування й отримані листи будуть зображатися на андроїд.

Якщо ви завели не один обліковий запис в Gmail і вам необхідно мати доступ до всіх облікових записів, то відкрийте налаштування програми й виберіть функцію «Додати обліковий запис", потім необхідно ввести пароль і зробити вхід.

Якщо ви користуєтеся послугами вебпровайдерів Outlook, Hotmail або Yahoo, то необхідно їх додати до свого облікового запису в Gmail на андроїд, слідуючи попередньої інструкції. Вам залишиться тільки вибрати потрібну опцію акаунта при появі вікна «Додати обліковий запис».

Gmail робить все, щоб користувач відчував комфорт у використанні програми. Тому розробники подарували можливість підключення різних видів облікових записів електронної пошти до смартфонів Android.

Користувачам додатки Apple Mail необхідно дотримуватися наступні кроки:

 1. На новий телефон Андроїд необхідно додати обліковий запис в Gmail;
 2. Виконати всі необхідні дії (здійснити вхід в акаунт, пройти етап підтвердження, вибрати потрібний обліковий запис);
 3. Після вибору необхідної облікового запису, в налаштуваннях програми виберіть рядок «Інші»;
 4. Введіть потрібну адресу електронної пошти та виберіть «Особистий»;

Користувачам додатки Exchange необхідно дотримуватися наступні кроки:

 1. На новий телефон Андроїд необхідно додати обліковий запис в Gmail;
 2. Виконати всі необхідні дії (здійснити вхід в акаунт, пройти етап підтвердження, вибрати потрібний обліковий запис);
 3. Після вибору необхідної облікового запису, в налаштуваннях програми виберіть рядок «Exchange and Office 365»;
 4. Спостерігайте за іншою частиною процедури установки;

Стаття, яка може бути корисною: Найкращі програми для обробки фотографій

Користувачам, які бажають перемістити всі наявні текстові повідомлення на новий смартфон Андроїд:

 1. Використовуйте додаток iSMS2droid

Можливо процес перенесення необхідних текстових повідомлень не зовсім зручний, адже він вимагає ручного резервного копіювання вашого iOS на ПК. Після цього, користувач змушений самостійно знаходити потрібні йому файли та перекидати їх на свій новий гаджет Андроїд.

Як перенести файли з iOS на Android

Даная процедура займе кілька хвилин. Користувачеві потрібно всього лише використовувати перенесення даних з хмарного сховища iCloud на Google Drive за допомогою настільних програм для даних додатків на ваш ПК. Далі необхідно скопіювати всі файли зі сховища iCloud і перенести їх в Google Drive.

Як перенести додатки з Айфона на Андроїд

Змушені засмутити користувачів айфонів, які звикли використовувати спеціальні програми на iPhone. На жаль, дані додатків, які були куплені в AppStore і встановлені на айфоні, неможливо перенести на андроїд. Швидше за все, їх доведеться придбати на новий Андроїд заново. На щастя, велика частина популярних програм і додатків знаходяться у відкритому доступі для андроїдів в Play Маркеті. І правильна настройка вашого нового смартфона призведе до повної синхронізації даних завантажити додатків на всіх серверах Google.

Як перенести музику з айфона на андроїд

На цей момент перенесення музичної галереї з iPhone на Android є не найскладнішим процесом. Особливо це стосується тих щасливчиків, які використовують потоковий сервіс. В такому випадку, необхідно завантажити на андроїд таке ж додаток з Play Маркета і тоді, вся ваша музика перенесеться на новий телефон.

Користувачам айфона, які мають власну особисту колекцію музики рекомендується завантажити програму MusicManager. Вона допоможе з імпортом пісень з iTunes або будь-яких інших місць на ПК.

Єдине, що необхідно відзначити: музика, яка була куплена в iTunes до 2009 року, не перенесеться на новий пристрій. Це пов'язано з тим, що ці пісні закодовані в унікальну захищену DRM версію AAC формату. Так що будь-який музичний сервіс просто їх не зможе прочитати або навіть розпізнати.

Ваша оцінка: