Смартфони від компанії Apple мрія багатьох. Хтось може собі дозволити купити гаджет через спеціалізований магазин, а хтось-ні. Непоганий спосіб все ж стати власником сучасного гаджета – купити його в неавторизованому магазині. Це, звичайно, вихід, але мало хто знає, скільки неприємностей може ховатися за цією покупкою.

Часто бувають випадки, коли гаджет з неофіційних магазинів Apple незабаром після покупки починає погано працювати. Власники просто втрачають над ним контроль. Але найнебезпечніше-проблеми з поліцією, адже телефон може бути вкраденим. Що ж тоді робити? На щастя, сьогодні є безліч різних програм і сервісів, які дозволять легко і швидко перевірити гаджет перед покупкою. При гострій необхідності можна перевірити пристрій і за сприяння майстрів Сервісного центру.

Представники компанії Apple постійно твердять про те, що для них безпека клієнтів завжди стоїть і буде стояти на першому місці. І це, дійсно, так. Практично в кожній моделі айфона інженерами і розробниками передбачений окремий модуль. Він зберігає в собі серійний номер і IMEI. Їх перевага в тому, що навіть при використанні сучасного нелегального обладнання, змінити його неможливо. Таким чином, будь-який айфон, який потрапить вам в руки легко перевірити на "чистоту". Для цього потрібен тільки інтернет.

Інформація про айфон по IMEI

IMEI-унікальний номер будь-якого гаджета. У ньому міститься багато корисної інформації конкретно з цього пристрою. Через цей код Кожен користувач може отримати наступну інформацію:

 • "чистоту" телефону, тобто був він крадений чи ні. Дізнатися це можна в разі, якщо колишній господар телефону звернувся в поліцію, де зафіксували момент крадіжки і занесли код у відповідну базу;
 • чи включена функція "Знайти iPhone". Якщо функція активована, то це говорить про те, що колишній господар не вийшов зі свого облікового запису iCloud;
 • країна, де був куплений телефон. Також можна дізнатися, для якої держави була призначена саме ця модель.

Тепер питання, Як же дізнатися цей унікальний код? Зробити це можна двома способами. IMEI вказується на заводській упаковці, на стікері, де описані всі технічні дані пристрою. Серед характеристик ви знайдете і код. IMEI-це, п'ятнадцять цифр (у виняткових випадках їх може бути сімнадцять). Цей код не дарма називається унікальним, адже для кожного пристрою він свій. Присвоюється він при виробництві гаджета.

На жаль, не завжди під рукою може перебувати заводська упаковка. Не біда, дізнатися IMEI можна через комбінацію: *#06#. Для набору слід використовувати стандартний номеронабиратель. Через кілька секунд унікальний номер відобразитися на екрані вашого пристрою. Якщо мова йде про китайську версію iPhone XS Max (на 2 SIM-карти), то на екрані відобразяться два коди. Така ситуація простежується і у смартфонів, які підтримують eSIM. Для перевірки можна використовувати будь-який.

Є ще кілька способів дізнатися унікальний номер пристрою:

 • ідентифікатор пристрою виштампований на лотку сім карти;
 • у деяких моделях можна знайти IMEI на задній кришці;
 • дізнатися код можна через офіційний сайт Apple (за допомогою облікового запису) або ж через iTunes.

Кожен може підібрати для себе зручний спосіб.

Як перевірити айфон за серійним номером

Якщо ви хочете перевірити свій пристрій або ж отримати додаткову інформацію, то допоможе вам серійний номер. Це швидкий і надійний спосіб. В цьому випадку необов'язково мати під рукою заводську упаковку. Всю необхідну інформацію легко знайти в Налаштуваннях айфона. Для цього:

 • відкриваємо "налаштування" і шукаємо розділ " Основні”;
 • знаходимо і відкриваємо меню " Про пристрій”;
 • копіюємо інформацію з рядка "серійний номер".

Тепер вводимо цей номер на ресурсі перевірки айфонів. Цих ресурсів багато, але про них ми розповімо пізніше.

Унікальність цього способу полягає в тому, що перевірити пристрій Ви можете прямо в магазині під час покупки. Для цього потрібно просто скопіювати номер, зайти в Інтернет і перевірити. До того ж, практично у всіх магазинах є вільний доступ до Wi-Fi, тому проблем взагалі ніяких не може бути.

Що ж можна дізнатися за серійним номером айфона?

Завдяки офіційному сервісу можна дізнатися всю необхідну інформацію про пристрій перед тим як його купити в неавторизованому магазині. Найважливіші відомості наступні:

 • коли було випущено пристрій і коли його купили;
 • скільки ще дійсна гарантія, і чи є вона взагалі;
 • чи був заблокований аккаунт в iCloud.

Найцікавіше, що вже по завантаженню звіту покупець може переконатися в тому, що в руках він тримає оригінальний гаджет, а не підробку. Якщо ж вся інформація достовірна і телефон чистий, то його можна брати. Правда, є ще один маленький нюанс. Перед покупкою потрібно уважно оглянути корпус пристрою. Варто враховувати той факт, що компанія Apple для виробництва своєї техніки використовує довговічні матеріали. Якщо ви помітите надмірну ступінь зносу, то це може говорити про те, що корпус з якихось причин був замінений на неоригінальний.

Сервіси для перевірки айфона по IMEI

Існує безліч різних сервісів, які обіцяють ретельну перевірку смартфона на справжність і безпеку. Тільки от не всі вони насправді якісно виконують заявлені функції.

Ми розповімо вам про найякісніших і перевірених сервісах.

Офіційний сайт Apple

За допомогою цього сайту ви можете бути точно впевнені в тому, що отримаєте якісну і детальну інформацію, дотримуючись покрокової інструкції:

 1. Для початку ми дізнаємося IMEI код (як це зробити ми описували вище).
 2. Заходимо на сайт і відкриваємо розділ "Перевірка права на обслуговування". Тут ви побачите поле, куди потрібно буде ввести унікальний код пристрою. Після введення натискаємо кнопку "Далі"("Continue").

Через кілька секунд на екрані спливе вся необхідна інформація.

Під першим пунктом з'являться відомості про справжню дату покупки цього телефону. Тут потрібно бути уважним. Біля першого пункту обов'язково повинна знаходиться зелена галочка. Якщо її немає, то ваш пристрій є не оригінальним і відношення до компанії Apple не має.

Нижче вказані терміни технічної підтримки. Якщо навпроти цього пункту знаходиться Помаранчевий знак оклику, то гарантія вже минула, і цей пристрій не підлягає Заводському ремонту та обслуговування. Третій пункт вказує інформацію про те, чи можливий ремонт пристрою в офіційних сервісних центрах.

Ще один дуже цікавий момент. Після введення унікального коду на сторінці з'явиться не тільки детальна інформація про нього, але і картинка вашого пристрою. Таким чином ви можете перевірити оригінальність корпусу. Колір реального телефону повинен відповідати картинці.

International Mobile Equipment Identity

Цей ресурс стоїть на одному рядку популярності з офіційним сайтом Apple. Тут ви можете отримати більш детальну інформацію. Дотримуємося наступну черговість дій:

 1. Заходимо на сайт.
 2. На головній сторінці, у відповідному рядку, вводимо унікальний код вашого телефону. На відміну від сайту Apple цей ресурс зажадає додаткову перевірку. Натискаємо "Я не робот", а потім праворуч від рядків з кодом кнопку"Check".

Через кілька секунд ви отримаєте всю детальну інформацію про вашому пристрої. Тут будуть описані всі технічні параметри. Дата виробництва і продажу, колір корпусу і т.д. якщо ж Вам цієї інформації мало, то можете натиснути "Read More" ("Читати більше"). У вас відкриється додаткова інформація.

Якщо ви хочете отримати максимум інформації і звірити її справжність, то краще перевірити айфон по IMEI відразу на декількох сервісах.

SNDeepInfo

Цей сервіс перевірки смартфонів є міжнародним. Він надає більш детальну інформацію про пристрій.

На самому початку перевірки ви відразу зможете дізнатися про оригінальність Вашого пристрою. Якщо смартфон є підробкою, то ніякої інформації про нього на сторінці відображатися не буде.

Отже, слідуємо інструкції:

 1. Заходимо на офіційний сайт.
 2. У рядку вводимо унікальний код. Тут зверніть увагу на те, що над цим рядком повинен бути виділений розділ "Apple".
 3. Робимо кілька маніпуляцій для підтвердження, що ви не робот.

На самому початку сторінки у вас повинна з'явиться картинка, дуже схожа на гарантійну наклейку. На ній ви можете побачити свою модель телефону. Також буде відображатися статус, а саме вкрадений телефон чи ні. Якщо ви хочете отримати інформацію про те, під які країни адаптовано ваш пристрій, то на цій же сторінці слід ввести букви моделі вашого гаджета. Дізнатися їх можна в"Налаштуваннях". Заходь на телефоні в розділ" Налаштування", натискаємо" Основні", а потім"про пристрій". Перед вами відкриється меню, де ви повинні знайти розділ "Модель". Для цього сайту знадобляться тільки дві передостанні літери.

Цей сервіс на безкоштовній основі надає виключно інформацію про технічні дані пристрою, а також розшифровує унікальний код. А ось платна версія, яка коштує один долар, розповість вам більш детальну інформацію, а саме:

 • де був куплений айфон;
 • назва організації, яка здійснювала продаж;
 • коли саме і за скільки було куплено пристрій;
 • чи включена функція " Знайти телефон”;
 • статус iCloud.

На сайті представлені й інші тарифи на платні послуги. Чим вище ціна, тим більше інформації вам буде надано.

Пам'ятайте, що купуючи будь-яку продукцію компанії Apple, в тому числі і айфони, потрібно ретельно перевіряти їх на справжність. Тільки так ви можете уникнути покупки оригінального гаджета за ціною від офіційного виробника. Краще витратити час на перевірку, ніж потім шкодувати про покупку, яка в підсумку виявилася невдалою.