Перевірені способи заробітку у Фейсбук у 2023 році

Перевірені способи заробітку у Фейсбук у 2023 році - icoola.ua - фото 1

Зміст

Чи реально заробляти у Facebook? 

Facebook - соцмережа яка почала працювати ще з 2004 року. Більше того майже половина населення землі має обліковий запис у даній соціальній мережі. І це розуміють більшість компаній, тому використовують дану платформу для просування власних брендів.  

Відразу варто зазначити, що заробляти у Facebook не так просто, особливо якщо ви шукаєте дієвий спосіб з допомогою якого вдасться отримувати кошти постійно. В такому випадку самого лише прагнення заробляти недостатньо. Особливо якщо ви маєте власну компанію та реалізуєте продукцію. Адже необхідно цілеспрямовано будувати та масштабувати власний бренд. Оскільки лише таким чином вдасться створити міцний фундамент, який допоможе в охопленні значно більшої аудиторії.  

Якщо у вас є власний бренд, то Фейсбук допоможе отримати нових клієнтів. Ви можете знімати відеоролики, фотографувати, або ж створювати будь-який інший контент. Та якщо все це робити правильно, то вдасться прискорити власне зростання з допомогою Facebook.  

Однак, щоб досягнути хоча б якогось успіху потрібно буде добре попрацювати. Адже заробіток у Фейсбук, це не якась там магія. І якщо вкладати кошти ви не будете у дану справу, то все ж інвестувати власний час доведеться. Не завадить проявити також і наполегливість та старанність. Крім цього для початку знадобиться: 

  • Збільшити кількість друзів. Facebook має обмеження щодо даного показника і кількість друзів не може перевищувати 5000 користувачів. Однак досягнути подібного показника зовсім непросто, як може здатися, на перший погляд.  
  • Створіть профіль у Facebook і отримайте багато лайків. Створити новий обліковий запис зовсім не складно і це займе не більше 10 хвилин. Однак змусити інших людей ставити вподобання вашим фотографіям і відповідати на запити до друзів так легко не вдасться. Тому подбайте, щоб ваша сторінка містила цікавий контент і виглядала привабливо.  
  • Створіть групу. Це допоможе охопити значно більше користувачів, ніж за допомогою облікового запису. Звичайно ви можете публікувати новий контент не на щоденній основі, та вже ж не варто забувати про групу. Тому потрібно постійно підтримувати її якість за допомогою різноманітних дописів, які будуть цікавими для вашої аудиторії.  

Наведені вище кроки необхідні для того, щоб у майбутньому заробляти гроші в Facebook. Адже активна аудиторія – ключ до заробітку в інтернеті. Особливо зверніть увагу на створення групи та наповнення її корисним контентом. Адже цікаві публікації обов’язково допоможуть привернути увагу значно більшої аудиторії.  

Найкращі способи для заробітку в Facebook 

Сьогодні існує чимало перевірених способів заробітку в Фейсбук. Ми розглянемо найпопулярніші за допомогою яких кожен користувач зможе заробити в інтернеті не володіючи особливими навичками чи знаннями.  

  • Продаж облікових записів. Якщо ви знаєте як не просто створити обліковий запис, але ще й здобути чималу кількість підписників, то даний метод стане ідеальним для вас. Сьогодні маркетологи та різні бренди зацікавлені у придбанні уже готових облікових записів.  Крім цього у вас є можливість продати власну стару сторінку, або групу.  
  • Менеджер соціальних мереж. Чи знаєте ви що керуючи декількома обліковими записами вдасться заробляти значно більше коштів у інтернеті? І щоб це робити ви повинні володіти базовими навичками управління у соціальних мережах. Ваші обов’язки будуть полягати у публікуванні, підтримці зацікавленості та розширенні цільової аудиторії.  
  • Продаж товарів та послуг через Facebook. Ринок даної соціальної мережі досить великий, тому не дивно що більшість брендів використовують дану платформу не лише для реклами, але й продажу власної продукції.  
  • Керуйте рекламою у Facebook. Ви можете створювати оголошення які будуть клацати у Месенджері, що призведе до лідогенерації. Управління рекламою передбачає налаштування, створення, виконання та аналіз. І якщо робити все правильно, то даний спосіб буде вам приносити стабільний щомісячний дохід.  
  • Керуйте групою у Фейсбук. З її допомогою можна рекламувати та продавати продукцію і таким чином заробляти в інтернеті.  
  • Змусьте людей платити вам за спонсорські лайки та поширення. Сучасні люди прагнуть отримувати багато вподобань та поширювати власні публікації та відео. Якщо ваш обліковий запис має багато підписників, то ви зможете допомогти цим людям, розмістивши їх контент у своїй групі.  
  • Станьте інфлюенсером. Інфлюенсери – це люди, які мають велику кількість активної аудиторії. Тому відомі бренди досить часто замовляють у даних людей рекламу. Якщо у вас буде дійсно активна аудиторія, то ви зможете не просто отримувати безкоштовну продукцію для реклами, але й вам за це платитимуть.  

Скільки ви зможете заробляти використовуючи один із вище перелічених методів напряму залежить від ваших зусиль та інших факторів. Наприклад, якщо ви створите сторінку Facebook і будете публікувати контент на тему автомобілів та страхування, то зможете отримати значно більше ніж у випадку з тематикою розваг. Однак це далеко не всі методи, які дозволяють заробляти кошти в Фейсбуці.  

Заробити гроші за допомогою реферальної програми 

Як заробляти гроші у Facebook і при цьому практично нічого не робити? Більшість користувачів проводять години на платформі просто спілкуючись. Однак чи не краще у цей час ще й заробляти кошти? Це можна зробити за допомогою партнерської програми.  

Отже, з чого почати? З огляду на таку кількість користувачів Facebook, цілком зрозуміло, що платформа є інструментом для поширення будь-якої інформації. І все що вам потрібно зробити це знайти службу, або ж компанію яка потребує реклами та готова за це платити гроші.  

Реферальна програма працює таким чином, що ви ділитеся посиланням і отримуєте бонус. Розмістити його можна у власній публікації. І як тільки ваші друзі перейдуть по лінку й оформлять замовлення ви отримаєте за це гроші. Подібне залучення може мати різну форму, це може бути звичайна підписка, придбання товару, замовлення послуги тощо. Та у будь-якому випадку заробіток на реферальній програмі вам фактично нічого не коштуватиме. Адже ви просто публікуєте посилання й очікуєте результату.  

Заробляємо разом з партнерською програмою від ICOOLA 

Компанія Айкула має власну партнерську програму й пропонує щедрі бонуси за кожного запрошеного друга. Все що вам потрібно – згенерувати реферальне посилання на сайті компанії, та розмістити його на власній сторінці у Фейсбук. Ви можете поширювати його за допомогою групи, або будь-яким іншим зручним для вас способом.  

За кожного користувача, який перейде по вашому посиланню та оформить замовлення ви гарантовано отримаєте прибуток. Він становитиме 3% від суми покупки. І в середньому за кожен придбаний Айфон на ваш рахунок буде нараховуватися в середньому по 500 грн. І через два тижні після оплати замовлення ви зможете вивести ці кошти на власну банківську карту.  

Партнерська програма від Айкула буде давати вам стабільний дохід. І все що від вас потрібно – подбати, щоб ваше реферальне посилання побачило якомога більше людей. Знаєте як це зробити? Не зволікайте й скористайтеся перевіреним методом заробітку вже сьогодні.

Ваша оцінка: