Я шукаю...

Як контролювати передплати Apple і пробні версії?

Передплати Apple

Передплати на iOS не є чимось новим для користувачів портативних пристроїв, які виготовляються зусиллями команди американської компанії Apple. Та коли користувач iPhone та iPad визначився з переліком передплат, йому потрібно ознайомитись з інформацією про те, як ними управляти, щоб вони принесли користь. 

Більшість застосунків, на які оформлена платна передплата, подолали умовний бар’єр, який є підтвердженням довіри до застосунку. Скоріш за все, за плечима власника портативного пристрою вже є певний користувацький досвід. Перш ніж, внести кошти за передплату на застосунок, все ж багатьом потрібен пробний період, щоб уникнути розчарування. Пробні версії не менш популярні серед користувачів, аніж платні передплати. Та накопичуючи велику кількість платних передплат та пробних версій, можна здивуватись тій сумі, яку доведеться заплатити у кінці місця за всі ті застосунки. Тому пускати справу щодо управління передплатами на самоплив не рекомендують ні ті користувачі, що стикались з подібними ситуаціями, ні менеджери яблучної корпорації.

Передплати Apple

Варто також прочитати про те, скільки коштує Айфон 11 Про Макс і обрати найкращу відновлену техніку на сайті ICOOLA.UA

Попри те, що в Apple є інтуїтивно простий інтерфейс, все ж доволі складно знайти повний список передплат, якщо до цього не цікавився цим питанням. Навіть у разі видалення передплати, зняття щомісячної оплати не скасовується, що може завдати клопоту власникам iPhone та iPad, адже сервісом вони не користуються, а плата знімається. До речі, процедура оплати автоматизована, тому оплата передплати може здійснюватись без втручання власника портативного пристрою.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Як зупинити передплату? 

У разі, якщо користувач прийняв серйозне рішення, й вирішив якомога швидше припинити передплату на сервіс, потрібно слідувати простому алгоритму дій. 

Насамперед необхідно завітати у магазин App Store, де й можна знайти потрібний функціонал. У правому верхньому кутку можна натрапити на розділ Абонементи, де й знаходиться актуальна інформація про передплати, які є дотепер актуальними для користувача, а від яких вдалось відписатись у свій час. Саме завдяки розділу Абонементи можна управляти своїми передплатами. Достатньо натиснути Скасувати передплату, щоб блокувати щомісячне зняття коштів з персонального рахунку. 

Передплати Apple

Дізнайтесь, як провірити Айфон перед покупкою - все, що потрібно знати, коли купуєш iPhone вперше!

Скасувавши передплату, користувачу iPad і iPhone не варто поспішати видаляти сервіс з портативного пристрою, адже в розділі Абонементи можна знайти інформацію щодо тривалості користування програмою, до того як вона вимкнеться повністю. Всі передплати, активні вони чи ні, підтягуються до особистого Apple ID користувача. 

Попри те, що відмовитись від передплати через Apple Store доволі просто, є й інші способи, що актуально для тих власників портативних пристроїв, які віддають перевагу вносити зміни через функціонал Налаштування. Адже у розділі Налаштування можна теж знайти розділ Абонементи. Алгоритм дій не відрізняється від того, що пропонують в AppStore. Корисно знати про ці два способи, щоб у разі необхідності скористатись одним з них для ефективного управління передплатами. До речі, завітавши у розділ Абонементи, можна переконатись у тому, що все-таки передплата є, й не потрібно піклуватись про її оформлення або переоформлення.

Чи оформлювати передплату на Apple One?

У 2020 році американська корпорація представила новий пакет передплати, відомий як Apple One, завдяки запуску його можна спростити користування кількома сервісами одночасно, серед яких Apple Music, Apple TV +, Apple Arcade, хмарне сховище iCloud. 

Чим зручна передплата Apple One? Власник портативних пристроїв від Apple вносить оплату за користування Apple Music, Apple TV +, Apple Arcade, хмарного сховища iCloud однієї транзакцією. Дійсно, це економить час, і, як вияснилось, й кошти, адже пропозиція доступна за більш демократичною ціною, аніж якщо оплатити користування всіма тими сервісами окремо. 

Передплати Apple

Але зверніть увагу, що у разі оформлення передплати на Apple One є персональна та сімейна пропозиція. Звісно, сімейна передплата буде трохи дорожчою за ціною, але вона розрахована на 6 осіб. Якщо персональна передплата складе 10 USD, то сімейна обійдеться в 14 USD. 

Однієї з переваг користування Apple One є те, що завдяки комплексній пропозиції від Apple слідкувати за всіма програмами набагато простіше. Адже йдеться про один сервіс, у якому є відразу кілька програм. І, якщо порахувати різницю у коштах, коли йдеться про індивідуальну передплату на кожен з сервісів та Apple One, то вона суттєва. На Apple One можна зекономити, адже цей пакет передплат удвічі дешевше, аніж підписатись на кожен сервіс окремо. 

Щодо мінусів, їх буде значно менше, адже тут скоріше йдеться про доцільність оформлення передплати на всі ці сервіси, якими власник портативних пристроїв від Apple може не користуватись через відсутність такої необхідності. У такому випадку раціональніше внести оплату за кожен сервіс окремо. Не всі користуються сервісами Apple Arcade та Apple TV +, тому явним недоліком є відсутність можливості власноруч упаковувати Apple One. 

Передплати Apple

Якщо з індивідуальною передплатою на Apple One все більш-менш є зрозумілим, то сімейна пропозиція має свої підводні камені. Адже 6 осіб мають доступ до хмарного сховища, тобто хмара більш не індивідуальним сервісом, а колективним. Якщо у користування надають до 200 ГБ хмарного середовища, то на одного користувача припадає до 33 ГБ. Вигідно це чи ні, вирішувати тому користувачу, який погоджується на цю пропозицію, та далеко не всім такі умови користування хмарним середовищем здадуться комфортними.

Як оформили передплату на Apple One? Через розділ Передплати, що доволі зручно, адже звідти можна й нею управляти, тобто вносити необхідні зміни. Якщо все ж немає певності щодо доцільності використання такої опції, все ж можна спробувати спочатку пробну версію, щоб на власному досвіді переконатись, наскільки така унікальна пропозиція від Apple є комфортною для користування на постійній основі. Досить багато користувачів після пробної версії все ж залишились на індивідуальній передплаті на Apple Music і iCloud.

До речі, а ви знали, що Айфон ХР бу - це найкращий смартфон 2021 року?

 

Ваша оцінка: