Я шукаю...

Як налаштувати покупки в App Store за Face ID?

Як налаштувати фейс айді в еп стор? - icoola.ua - фото

Після появи нової функції розблокування iPhone і покупки товарів в App Store за Face ID багато користувачів відразу ж почали додавати особи членів сім'ї, в тому числі дітей, щоб спростити придбання товарів. Ті користувачі, які встигли додати обличчя дитини для розблокування по Face ID, поспішають деактивувати цю функцію, щоб убезпечити себе від непередбачених і необдуманих покупок дітей. Адже діти можуть купити не тільки непотрібний товар, але й у величезній кількості. Що ж робити, щоб відключити підтвердження покупок по Face ID в App Store?

Крок 1: перейдіть до меню налаштувань і виберіть Face ID & Passcode.

Вам буде запропоновано ввести пароль вашого пристрою, щоб продовжити.

Крок 2: Після цього ввімкніть опцію «ITunes і App Store» Готово до відтворення через кілька секунд.

Цього разу вам буде запропоновано ввести пароль Apple ID. Вам потрібно повторно увімкнути Face ID для App Store та інших підтримуваних програм на вашому пристрої. 

Також цікаво дізнатись, що таке реверсивна зарядка?

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Важливо про підключення Face ID

Face ID являє собою зручний спосіб розблокування мобільного пристрою або узгодження покупок в App Store з користувачем. Але не у всіх виходить його налаштувати, щоб використовувати коректно.

Щоб налаштувати Face ID, не можна закривати камеру TrueDepth і особа. Цікаво, що, налаштовуючи функцію Face ID, можна залишатися в окулярах або контактних лінзах, то вони не блокують роботу технології. Але труднощі можуть виникнути у тих користувачів, які випадково закрили рот або очі. Тому доведеться раз по раз повертатися до настроювання Face ID, поки не будуть усунуті всі перепони на шляху запуску технології. Оптимальна відстань між мобільним пристрій і особою - від 25 до 50 см.

Можна використовувати Face ID не тільки для розблокування пристрою, але і для придбання в iTunes Store, App Store. Така опція не автоматизована, і її потрібно додатково активувати та правильно використовувати. Як застосовується у звичайному житті? Необхідно відкрити iTunes Store, App Store, вибрати товар, який користувач планує придбати. При переході до оплати потрібно буде підтвердити оплату за допомогою Face ID. Якщо немає можливості оплатити Face ID, можна зупинитися на паролі.

Функцію Face ID можна використовувати не тільки для розблокування мобільного пристрою, оплати покупок в App Store, але і для того, щоб зайти в мобільні додатки, якщо потрібно зупинити обмеження доступу.

Дізнайтесь більше корисного про свою техніку, як відрізнити оригінальні айрподс від копії?

 

Ваша оцінка: