Як налаштувати покупки в App Store за Face ID?

Як налаштувати покупки в App Store за Face ID?

Після появи нової функції розблокування iPhone і покупки товарів в App Store за Face ID багато користувачів відразу ж почали додавати особи членів сім'ї, в тому числі дітей, щоб спростити придбання товарів. Ті користувачі, які встигли додати обличчя дитини для розблокування по Face ID, поспішають деактивувати цю функцію, щоб убезпечити себе від непередбачених і необдуманих покупок дітей. Адже діти можуть купити не тільки непотрібний товар, але й у величезній кількості. Що ж робити, щоб відключити підтвердження покупок по Face ID в App Store?

Насамперед користувачі iPhone заходять в налаштування Face ID, щоб попрацювати з паролем, але з часом дитина знаходить спосіб обійти й цю блокування, і знову включає функцію придбання товарів в App Store за Face ID. Тому виробники пропонують два інших способи блокування покупок в App Store за Face ID.

Безумовно, простий і популярний спосіб полягає у відключенні підтвердження покупок в Настройках. Саме в Настройках можна відключити підтвердження по Face ID і паролем. Але він часто не працює, про що згадувалося вище. Тому краще зайти в розділ з універсальним доступом, знайти там інформацію про бічну кнопку, де можна активізувати опцію введення пароля для здійснення покупок в App Store. Таким чином, опція Face ID більше не буде використовуватися, а, щоб продовжити передплату, придбати мобільну гру потрібно вводити пароль вручну. Такий спосіб придбання буде актуальним для покупки тих додатків, які доступні на платній основі, і безплатних додатків.

Найбільш надійним способом відключення функції підтвердження покупки по Face ID є її повна деактивація. Цю опцію можна деактивувати в Настройках в розділі Екранний час, Покупки в iTunes і App Store. Таким чином, можна заблокувати покупки або ж встановити пароль, який потрібно буде вводити кожен раз, коли потрібно щось придбати.

Покупки в App Store за Face ID

До речі, якщо вас цікавить покупка iPhone бу, ми надаємо гарантію терміном 1 рік на всі оригінальні смартфони Apple в нашому магазині!

Партнерська програма від ICOOLA

Отримай до 50 000 грн пасивного доходу разом з нами!

Дізнатись більше

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

МЕГА ЗНИЖКА
Apple iPhone 11 Pro 64GB Midnight Green (Темно-зелений) Відновлений еко
19 710 грн -21%
15 700 грн

від 1570 грн/міс

Підключення Face ID

Face ID являє собою зручний спосіб розблокування мобільного пристрою або узгодження покупок в App Store з користувачем. Але не у всіх виходить його налаштувати, щоб використовувати коректно.

Щоб налаштувати Face ID, не можна закривати камеру TrueDepth і особа. Цікаво, що, налаштовуючи функцію Face ID, можна залишатися в окулярах або контактних лінзах, то вони не блокують роботу технології. Але труднощі можуть виникнути у тих користувачів, які випадково закрили рот або очі. Тому доведеться раз по раз повертатися до настроювання Face ID, поки не будуть усунуті всі перепони на шляху запуску технології. Оптимальна відстань між мобільним пристрій і особою - від 25 до 50 см.

Налаштувати Face ID можна через Налаштування, де є спеціальний розділ Face ID і пароль. Досить потримати пристрій перед обличчям, щоб воно потрапило в потрібну рамку. Передбачено й кругові оберти головою, хоча для тих, хто не може з яких-небудь причин посувати головою, можна використовувати Параметри Універсального доступу. Налаштування Face ID здійснюється тим же способом, що і скидання налаштувань Face ID.

Можна використовувати Face ID не тільки для розблокування пристрою, але і для придбання в iTunes Store, App Store. Така опція не автоматизована, і її потрібно додатково активувати та правильно використовувати. Як застосовується у звичайному житті? Необхідно відкрити iTunes Store, App Store, вибрати товар, який користувач планує придбати. При переході до оплати потрібно буде підтвердити оплату за допомогою Face ID. Якщо немає можливості оплатити Face ID, можна зупинитися на паролі.

Функцію Face ID можна використовувати не тільки для розблокування мобільного пристрою, оплати покупок в App Store, але і для того, щоб зайти в мобільні додатки, якщо потрібно зупинити обмеження доступу.

Покупки в App Store за Face ID

Хочете дізнатись чому iPhone XS бу найкращий вибір 2021 року? Заходь та дізнайся всі характеристики цієї моделі!

Пару слів про Face ID

Face ID - система розпізнавання осіб, впроваджена в пристрої американської компанії Apple для розблокування мобільних девайсів, забезпечення входу в мобільні додатки та підтвердження оплати про покупку в App Store. Для розпізнання осіб використовується спеціальна камера, відома як True Depth Camera. True Depth Camera являє собою набір датчиків і камер, серед яких фронтальна камера, датчик наближення й освітленості, інфрачервона камера, система підсвічування, проєктор точок. Весь цей набір потрібен для розпізнавання особи користувача по Face ID. True Depth Camera створює знімок особи в 3D.

Розробники Apple встановили в мобільний спеціальний співпроцесор, який забезпечує більш і ефективне розпізнання особи по Face ID, попри зміни аксесуарів, зачіски. І навіть виразу обличчя не зможе перешкоджати нормальній роботі технології. В Apple запевняють, що технологія Face ID спрацює, якщо користувач буде відрощувати бороду або не встигне зняти шарф перед тим, як працювати з камерою для розблокування мобільного пристрою.

Покупки в App Store за Face ID

Чому технологія Face ID вважається більш надійною, ніж стандартні технології розпізнавання осіб? Одним з важливих плюсів використання Face ID є той факт, що для розблокування мобільного девайса немає можливості зайти в телефон або планшет зі звичайною фотографією користувача. Завдяки особливостям конструкції технології Face ID інфрачервоним точкам потрібно знайти особу для перевірки, а не плоску фотографію. До того ж технологія проходила додаткові тестування, і виявилося, що вона розпізнає обличчя користувача пристрою, навіть якщо є маска. Таким чином, Face ID є ефективним інструментом безпеки. В Apple стверджують, що майже немає шансів обійти захист, встановлену американською компанією Apple.

Використання Face ID вимагає уважності та концентрації, але це дійсно зручний спосіб розблокування мобільних пристроїв і підтвердження покупки в App Store. Хоча завжди можна відмовитися від використання такої опції, або ж її персоналізувати, щоб перешкоджати здійсненню покупок по Face ID іншими користувачами, яким дозволений доступ в пристрій, без згоди власника.

До речі, якщо ви шукаєте недорогий смартфон за доступну ціну - найкращим рішенням буде купити iPhone 7 Plus 128gb Black.