Я шукаю...

В Apple Pay можна оплачувати покупки криптовалютою

Новий метод оплати в Apple Pay

Попри обвал криптовалютного ринку, який останнім часом спостерігається, все ж деякі зміни відбуваються. Так, наприклад, завдяки біржі Coinbase Apple Pay і Google Pay можна розплачуватися криптовалютою.

Раніше Ілон Маск також прийняв рішення реалізувати електромобілі за біткоїн, але через кілька місяців несподівано передумав. Також він повідомив, що вся криптовалюта буде продана. Можливо, саме це рішення вплинуло на її курс.

Coinbase Apple Pay

Офіційно було заявлено, що всі покупки на Apple Pay можна оплачувати криптовалютою, яка знаходиться на біржі Coinbase. Користувачі отримають віртуальну карту Coinbase Card, після проходження верифікації на біржі й зможуть здійснювати оплату даним методом.

Читайте також: Як увімкнути «Гід доступу» на iPhone або iPad: що це таке.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Як будуть здійснюватися платежі?

Всі оплати будуть проходити не в криптовалюті, адже, як відомо, для цього необхідно, щоб сам продавець приймав подібні платежі. Тому, все буде здійснено через біржу. Таким чином, подібні операції можна назвати квазі криптовалютними. Біржа самостійно буде переводити валюту користувача в фіатні кошти, які надалі будуть відправлені на оплату покупки.

Якщо у користувача вже є карта Coinbase Card, то він може з легкістю її додати через додаток Wallet в Apple Pay. Але, на цей час користуватися біржею і безпосередньо картою можуть тільки громадяни США. Для інших користувачів можливість оплати криптовалютою все ще відсутня.

До речі, якщо ви задумались над купівлею відновленого iPhone, радимо звернутись у наш магазин Apple.

Як здійснюватимуться платежі у криптовалюті

Біржа Coinbase надає банківські послуги, а це вимагає відповідної підготовки в кожній країні, де вона почне працювати. А на цей час умов для всього цього все ще немає.

Щоб громадяни США користувалися біржею для оплати своїх покупок, в Coinbase створили досить привабливі умови, серед їх числа:

 • зняття готівки в будь-якому банкоматі без комісії;
 • зручний спосіб переказу криптовалюти;
 • кешбек в розмірі 1% в Біткоїн або 4% Stellar Lumens.

Платежі за допомогою криптовалюти в Apple Pay

Якщо вивчити дане питання більш детально, то все ж фішок не так і багато, і оплачувати свої покупки в Apple Pay вигідніше звичними способами. До того ж користуватися Coinbase Card можна тільки в тих місцях, де приймають Visa, а ось аналога MasterCard у біржі все ще немає, і не відомо чи будуть вони. Тому, користуватися послугами біржі буде далеко не кожен користувач, а особливо якщо порівнювати оплату криптовалютою зі звичайними методами.

Як оплачувати товари та послуги біткоїнами

Водночас велика кількість експертів впевнені, що біржа Coinbase підвищить інтерес до криптовалюти. Адже останнім часом все частіше її розглядають, як метод оплати товарів і послуг, а не тільки як інвестиційний інструмент. І якщо все і далі буде відбуватися за подібним сценарієм, то популярність криптовалюти буде тільки збільшуватися. Адже якщо ними можна оплачувати покупки, то в чому їх різниця від звичайних грошей.

Якщо задуматися, то різниця між звичайними грошима і криптовалютою не так і велика. Ми ж не бачимо коштів, які лежать у нас на карті, до того ж фізично вони там не знаходяться. І з Coinbase Card можна спостерігати аналогічну ситуацію.

Процес оплати для користувача буде виглядати так само як і звичайна оплата, якщо не враховувати всіх процесів, які відбуватимуться всередині біржі. Адже для здійснення оплати сервіс перерахує криптовалютні запаси користувача і переводить в фіат, і тільки після цього вони будуть відправлені безпосередньо продавцеві.

Як результат кожен учасник угоди в плюсі. Продавець - від продажу товару, а користувач від того, що знайшов практичне застосування своєї криптовалюті.

Що можна придбати за криптовалюту?

Починаючи з 2017 року, все більше компаній пропонують оплатити послуги або товари не тільки звичайним способом, але і за допомогою криптовалюти. Як всім відомо, до недавнього часу придбати за біткоїн, можна було електромобілі Тесла й інші електронні гаджети. Але, далеко не всі знають, що сьогодні таким способом можна придбати:

 • ювелірні прикраси;
 • побутову техніку;
 • прикраси для інтер'єру;
 • картини;
 • елітну косметику, одяг та парфумерію.

Крім цього, все частіше нерухомість купують у даній валюті. Водночас Біткоїн або іншою криптовалютою вигідно оплачувати тільки великі угоди, а ось невеликі ні. Вся справа в великих комісійних платежах. Тому оплатити перукарські послуги або товари невеликій вартості даними способом, не вийде.

Що можна сьогодні придбати за криптовалюту

Які послуги можна сплатити Біткоїнами?

Таку валюту як Біткоїни часто застосовують для оплати дорогих послуг, таких як:

 • космічний туризм;
 • покупка паливних карт;
 • бронювання турів для подорожей;
 • навчання у вищих навчальних закладах;
 • оренда житла.

Відомо, що американський уряд працює над тим, щоб впровадити даний метод для оплати податків.

Як витратити криптовалюту в різних країнах світу

Вперше цифрова валюта для оплати товарів і послуг була використана в Японії. А з недавнього часу в даній країні подібним способом можна розплатитися практично за будь-який товар або послугу. Після цього у всьому світі також почало спостерігатися введення електронних методів оплати.

Про рішення приймати оплату в Біткоїн почали заявляти як великі, так і дрібні компанії.

До речі, а якщо ви досі не вирішили, який айфон купити, переходьте та читайте про це у нашому огляді.

Як використовують криптовалюту у різних країнах світу

Підтримує розвиток сучасних технологій і така відома мережа, як Burger King. Практично всі ресторани даної мережі в Нідерландах приймають платежі в цифровій валюті.

У Венесуелі у KFC приймають крім звичайної оплати DASH. Такі світові бренди, як PapaJohn`s, Subway, готелі Traki також почали впроваджувати оплату цифровою валютою.

Відомі у всьому світі університети також йдуть в ногу з часом і приймають оплату в криптовалюті. Так, подібні методи вже впроваджені в Німеччині, США, Кіпрі, Швейцарії та інших країнах.

А в американському штаті Міннесота одна з компаній пропонує придбати за криптовалюту труну та інші ритуальні послуги й навіть готова запропонувати клієнтам, які скористаються цим методом знижку.

Через стрімку інфляцію криптовалюту досить часто використовують в благодійних цілях.

Багато американських компаній пропонують придбати свої товари й послуги за допомогою Біткоїн, тому не дивно, що вже сьогодні покупки в Apple Pay можна здійснювати даним методом. Можливо, це тільки перший крок на шляху нововведень, які вже скоро чекають всіх шанувальників «яблучної» продукції. Але, от коли в Україні покупки в Apple Pay можна буде здійснювати за допомогою криптовалюти невідомо. А головне чи буде користуватися популярністю подібний метод в нашій країні в найближчому майбутньому, складно спрогнозувати. Очевидно, що ним зможуть користуватися далеко не всі категорії населення.

Прочитайте також: Перелік найкращих ігор для iPhone за червень 2021.

Ваша оцінка: