icoola
Купити iPhone
Ремонт iPhone
Ремонт iPad+
Продати iPhone
ICOOLA ECO
Топ пропозицій
Магазин Apple / новини Apple / Програміст із США забув пароль до гаманця, де знаходиться 7002 біткоіни
13 Січень 2021

Програміст із США забув пароль до гаманця, де знаходиться 7002 біткоіни

Програміст із США забув пароль з доступом до флешки, де знаходиться 7002 біткоіни. У нього залишилось ще 2 спроби, після яких дані з флеш-накопителя видаляться назавжди. 

Кресан Юрій

Нещодавно, на порталі New York Times з'явилася кумедна інформація. Програміст-невдаха з Сан-Франциско - Стефан Томас, забув свій пароль до флешки IronKey, на якій знаходиться інформація з доступом, до криптокошелька з 7002 біткоінами. Все б нічого, але флешки такого типу мають надійний захист і якщо хтось інший спробує ввести пароль певну кількість разів, то такий накопичувач видалить дані назавжди. Так ось, Стефан використовував вже 8 спроб і у програміста залишилося тільки дві. Хлопець розповів, що він відчуває повний відчай, він просто не знає, що робити, адже у нього повинно було бути 237 млн доларів.

Відзначимо, що ще в далекому 2011 році Томасу, за його роботу над відеороликом про біткоіни, подарували 7002 одиниці цієї електронної валюти. Томас вирішив зберегти зашифровані ключі від криптогаманця на флешку, а пароль до неї, записав на папері. Через певний час, цей хлопець просто втратив папірець з паролем. Томас розповідав, що, здається, вводив правильний пароль, але флеш-накопичувач відмовляється приймати його. Він перебрав всі варіанти, але удача йому так і не посміхнулася. А залишилося всього-то 2 спроби…

Сьогодні Томас сховав флешку в надійне місце і очікує, що коли-небудь придумають спосіб, який допоможе зламати настільки надійний пароль. За його словами, йому легше, коли флешка знаходиться подалі від його очей, адже думки про загублені гроші, не дають йому спокою.

Відзначимо, що на сьогоднішній день, з усіх біткоінів (близько 18,5 мільйонів), десь 1/5 частина втрачена. Власники просто забули свої паролі. New York Times відзначають про те, що безліч користувачів пишуть їм про своє розчарування, адже колись володіли біткоінами але втратили доступ до гаманців. Хто ж знав, що через стільки років електронна валюта, так сильно подорожчає. Цікаво? Тоді читай ще більше новин на нашому блозі за посиланням. 

Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи —

Який смартфон більш куленепробивний: iPhone vs Samsung Galaxy
27 Травень 2022

Дізнайтесь, який телефон є більш куленепробивним - Samsung Galaxy чи iPhone?

Виробництво iPhone у 2022 році досягне піку
27 Травень 2022

Чого варто чекати активним користувачам продукції Apple у 2022 році? Чи зможе компанія задовільнити попит на iPhone, попри ймовірний дефіцит компонентів? Скільки Айфонів буде створено у 2022 році? Дізнайтесь більше

Як перевірити заряд AirPods?
26 Травень 2022

Кожен власник AirPods хоча б раз стикався із неприємною ситуацією, коли навушники розряджаються у невідповідний момент. Дізнайтесь про всі існуючі способи перевірити заряд AirPods, щоб уникати таких незручностей.