Я шукаю...

Додатки для фрилансу. Програми для ефективної дистанційної роботи

Додатки для фрилансерів

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Фриланс – що це і як він влаштований?

Фриланс – це віддалена робота, суть якої полягає в тому, що компанія наймає співробітника, який виконує свої обов’язки віртуально. За кожен вид праці оплата призначається індивідуально. Люди, які працюють у такому режимі називаються фрилансерами. Сьогодні все більше і більше людей займається роботою на віддаленій основі, адже вона має безліч переваг. Найсуттєвішою з них є те, що усі співробітники компанії можуть мати різне місцеположення і працювати з будь-якої точки світу. Також фрилансер може виконувати замовлення, не знаючи ні імені, ні зовнішнього виду свого замовника. Цей фактор ніяк не вплине на результат роботи та продуктивність працівників.

Наступною особливістю віддаленої роботи є можливість самостійно керувати своїм графіком та особистим часом. Фрилансер самі обирають роботодавців, замовлення, які вони хотіли б виконати та час своєї роботи. У цій сфері можна знайти замовника, який підійде для будь-яких типів навантаження. Якщо вам подобається регулярно та багато працювати, краще зв’язатися з відповідним замовником та заздалегідь обговорити всі дедлайни. Важливою є віддача з обох сторін, адже у такому випадку роботодавець має зобов’язання постійно забезпечувати свого фрилансер роботою.

Додатки для фрінласерів

Переваги дистанційної роботи можуть здатися привабливими, проте у кожної медалі є дві сторони. Іноді буває важко знайти роботодавця, який забезпечував би виконавця достатньою кількістю роботи та вчасною оплатою. Головне у цьому виді роботи – порядність та чесність з боку всіх сторін. На жаль, деякі роботодавці обманюють своїх фрилансерів та вимагають ідеального виконання роботи, не оплачуючи її. Початківцям особливо важко визначити порядність замовника через відсутність досвіду. Так само це працює з боку працівника: він може пообіцяти виконати роботу вчасно, але в результаті не зробити взагалі нічого. Це також може обернутися втратою грошей, часу та інших ресурсів роботодавця. Особливо, якщо це стосується великих та важливих проєктів.

Головним мінусом такої роботи є відсутність  надійних домовленостей. Деякі роботодавці пропонують закріплювати договори у письмовій формі, проте частіше за все це відбувається усно. Також варто згадати про нестабільність у ділових відносинах. Роботодавцю може не сподобатись якась деталь у роботі, через що він може залишити фрилансера і без оплати, і без замовлень. Звісно, завжди можна знайти іншу роботу, проте й там трудові відносини можуть опинитися під загрозою.

Додатки для фрінласерів

Читайте також: Топ стрімінгових сервісів для відтворення музики та фільмів

Часом для роботи на віддаленій основі необхідно завантажувати додаткові програми. Вони допомагають організувати робочий процес, а іноді стають його основою. Сьогодні фриланс охоплює велику кількість професій, тому серед них цілком можливо знайти щось для себе. Графічний дизайн, переклад, архітектура та монтування відео – це тільки частка того, що можна знайти на ринку. Нижче ми розповімо про додатки для фрилансу на iPhone, які стануть незамінними для представників цих професій.

Фриланс: програми для графічних дизайнерів

Для графічних дизайнерів, які працюють на фрилансі, важливо мати доступ до широкої бібліотеки кольорів, шрифтів, макетів та шаблонів. Це дозволяє підвищити ефективність їхньої праці та створити максимально привабливий продукт. Найчастіше представники цієї професії використовують софт від Adobe Creative Cloud. Програми цієї серії є багатофункціональними та доволі простими у використанні, тому дизайнери їх люблять.

Adobe Photoshop

Одна з найвідоміших програм серед професійних графічних дизайнерів. Для втілення власних творчих бажань в реальність необхідно навчитися використовувати можливості Adobe Photoshop на вищому рівні. Через цю необхідність програму можна віднести до переліку професійних. Перевагою програми є велика кількість відеокурсів з її експлуатації. Вона настільки відома, що будь-хто зможе навчитися нею користуватися за допомогою відеоматеріалів. 

Додатки для фрінласерів

Розглянемо характеристики Adobe Photoshop, які можна віднести до переваг:

  • великий вибір інструментів для створення проєктів та зрозумілий інтерфейс
  • робота з 3D-графікою
  • можливість створювати неймовірні роботи за умови хорошого володіння програмою
  • змога співпрацювати з іншими дизайнерами, обмінюючись файлами без перешкод
  • наявність інструментів для професійного редагування фотографій

Щодо недоліків застосунку, можна виділити такі пункти:

  • висока вартість преміумверсії
  • потреба в регулярній активації ліцензії
  • безперебійна робота тільки на відносно потужних комп’ютерах

Adobe Illustrator

Додаток, яким користуються тисячі цифрових художників та графічних дизайнерів. Її функціонал дозволяє створити неповторні листівки, логотипи, ілюстрації, іконки та навіть прототипи вебсторінок. Головна його особливість – робота з векторною графікою, яка дозволяє збільшити чи зменшити зображення без втрати його якості.

Додатки для фрінласерів

Тут можна створити картинку будь-якого розміру та перенести її в інший проєкт в оригінальному та якісному розмірі. До недоліків можна віднести ліцензію, яка має обмежений термін дії та важкий процес освоєння додатку. Також варто зазначити, що в Adobe Illustrator набагато менше можливостей, ніж в Abode Photoshop та InDesign.

Adobe InDesign

Так само як і попередній додаток, підходить для створення логотипів, брошур та флаєрів. Якщо до цього у вас був досвід роботи з софтом від Adobe, то на опанування програми піде приблизно тиждень. Зазвичай цим додатком користуються поліграфісти або дизайнери, які займаються версткою вебжурналів. Тут можна створити стильну обгортку або цікаві сторінки для свого видання. Для роботи в сфері графічного дизайну та створення проєктів перш за все варто освоїти Photoshop та Illustrator. Проте InDesign також є важливою складовою робочого процесу, оскільки у ньому відбувається обробка тексту. 

Фриланс: додатки для перекладачів

Перекладачі, що займаються своєю діяльністю на фрилансі повинні знати якими саме інструментами їм варто користуватися. Важливо знайти правильні словники, ресурси для швидкого машинного перекладу та інструмент редагування тексту. Для цього ми підібрали перелік найкращих додатків для перекладачів на iPhone:

Google Translate

Найпопулярніший додаток для перекладу від компанії Google. З кожним роком його внутрішня база розширюється, а алгоритми стають все кращими.

Додатки для фрінласерів

Головним плюсом програми є її доступність, адже вона безкоштовна.Також її зручно використовувати через можливість офлайн-перекладу. Щоб скористатися нею необхідно завантажити необхідний мовний пакет на свій пристрій.

Reverso Translator Dictionary

Незамінний інструмент для перекладачів. Реверсо перекладає слова, сталі вирази, речення та абзаци на більше ніж 10 мов. Фішкою додатку є те, що більшість запитів не перекладаються машинним перекладом. Програма інтегрується з різними джерелами, у яких можна знайти використання того чи іншого прикладу. Це допомагає краще зрозуміти значення слова та контекст, у якому його потрібно вживати.

IHandy Перекладач

Зручна програма зі зрозумілим та широким інтерфейсом. Вона доступна тільки на iOS та потребує з’єднання з мережею. На жаль, програма не містить мовних пакетів для користування без доступу до Інтернету. IHandy – безплатна утиліта, яка дозволяє перекладати текст на близько 50 різних мов. Ще один плюс програми – тут немає реклами.

LanguageTool

Інструмент, який допоможе дізнатися правильність перекладеного тексту. LanguageTool визначає стилістичні, орфографічні, пунктуаційні та граматичні помилки. За допомогою зручного віконечка можна виправити всі недоліки тексту за лічені секунди.

Фриланс та архітектура: програми для архітекторів

Архітектори на фрилансі часто використовують програми, у яких вони складають віртуальні макети будівель. За допомогою додатків з сучасним інструментарієм вони можуть спроєктувати будинок з нуля та за бажання розробити власний інтер’єр.

AutoCAD

Конструктор, з яким знайома велика кількість архітекторів. Тут є все, що потрібно для розробки плану, проєктування та віртуальної побудови будівлі.

Додатки для фрінласерів

 Деякі робочі процеси значно спрощуються завдяки вбудованим алгоритмам та шаблонам. Механізми для побудови висот та геометричних планів, а також готові об’єкти для дверей, стін та вікон, допомагають швидше справитись з рутинною частиною.

3DS Max

Один з перших інструментів для 3D моделювання, який дозволяв рендерити проєкти у тривимірному просторі з досить великою швидкістю. Особливість програми полягає у можливості розвитку свого проєкту шляхом створення унікальних елементів інтер’єру та наскрізних анімацій. Тут архітектори не просто розробляють приміщення від стіни до стіни, а беруть до уваги видовищність, практичність, конструкцію та інженерну складову своєї роботи. Також у програмі присутні функції розрахунку траєкторії руху транспорту та аналізу структури, деталізації й виробничої спроможності будівлі.

Civil 3D

Моделювання та розробка проєктів – це тільки частина того, з чим регулярно працюють архітектори. Civil 3D – це застосунок, розроблений для комфортної праці з різними аспектами архітектури. Він пропонує своїм користувачам перелік опцій для роботи з проєктами та документацією під час будівництва інформаційних процесів моделювання.

Утиліти для монтування відео на фрилансі

Ще одна річ, якою можна зайнятися на фрилансі – монтування відео. Робота монтажера потребує не тільки зусиль та хорошої техніки, але і якісного софту для створення проєктів.

Додатки для фрінласерів

Варто прочитати: Цікаві програми для розвитку креативності на iPhone

Ми розповімо про три найпопулярніші програми, за допомогою яких можна відредагувати та змонтувати відео.

Adobe Premiere Pro CC

Ця програма є однією з найкращих професійних утиліт для монтування відео. Окрім звичайного редагування, у додатку доступні також опції для накладання візуальних та звукових ефектів. Застосунок є доволі популярним, адже ним користується доволі великий сегмент блогерів. Тут можна відредагувати колір, звук або графіку відео. Додаткові інструменти дозволяють накласти на відео трек або додати кілька візуальних ефектів. Також тут присутня окрема опція для кольорокорекції, де колір зображення можна змінювати за допомогою двох осей. Ця функція дозволяє міняти відтінки на окремих ділянках кадру.

Pinnacle Studio Ultimate 21

Додаток для монтажерів, які працюють з мультикамерним фільмуванням. Програма містить близько 2000 ефектів. Це дозволяє редагувати картинку по максимуму, змінювати та допрацьовувати деталі, а також прибирати зайві речі з кадру. Значна перевага програми – можливість створити відео, зняте на 6 різних камер. Підтримуються відео різного розширення, якості та тривалості, зняті на будь-який девайс.

Додатки для фрінласерів

Неважливо, чи ви створюєте відео за допомогою смартфону, чи професійної камери – у додатку можна змонтувати все. На панелі інструментів є корекція кольору, стабілізація кадру та хромакей. Також тут є можливість редагування сферичних відео та створення плавних переходів.

Movavi Video Suite 18

Підійде тим, хто тільки починає опановувати монтування та редагування відео на фрилансі. Цей софт загалом використовують як новачки, так і монтажери з досвідом. Версія редактора користується більшою популярністю, ніж звичайний аналог. Movavi Video Suite 18 містить базові функції. Наприклад, редагування аудіодоріжки, накладання треку, нарізка кадрів, зміна параметрів відео, використання фільтрів та базових ефектів. Загалом, додаток має широку бібліотеку інструментів для початківців та дозволяє працювати з великим переліком форматів. 

Ваша оцінка: