headphones-mobile-icon
+38 (063) 626-11-94
icoola > blog > Перший в світі серійний прозорий телевізор Xiaomi
11 Січень 2021

Перший в світі серійний прозорий телевізор Xiaomi

Сучасний телевізор, який дає можливість відчути надзвичайне візуальне сприйняття від поєднання реального світу з віртуальним.

Боднар Олег

Xiaomi представила 55-дюймовий прозорий телевізор Mi TV LUX Transparent Edition

Прозорий телевізор Mi-TV
Зображення яке «парить» в повітрі Mi TV LUX Transparent Edition - це сучасний телевізор, який справді вражає своїми інноваційними особливостями. Коли телевізор находиться у виключеному стані, він виглядає як скляний дисплей, але варто тільки увімкнути його і ви будете вражені від побаченої картинки, оскільки зображення будуть виглядати «в польоті» в повітрі. Кожен користувач зможе відчути незвичайне візуальне сприйняття від інтеграції реального світу з віртуальним.

Прозорі екрани не являються принципово новим. Протягом останнього десятиліття відповідні панелі неодноразово показували Samsung і LG на різних технологічних виставках, причому в різний час нам показували як прозорі OLED панелі, так і LCD. Буквально минулого тижня в рамках SID 2020 остання разом з гнучкими і згортаються дисплеями демонструвала і прозорі. Ще в 2010 році в рамках виставки CES 2012 демонструвався прозорий OLED-телевізор Haier. Такі телевізори можна було зустріти і в експозиціях Samsung і LG в останні роки. До слова, LG, показуючи черговий прозорий телевізор в минулому році, погрожувала випустити в майбутньому серійну модель. І, схоже, Mi TV LUX OLED Transparent Edition побудований на основі LG Signage.

Телевізор, нагадаємо, оснащений екраном OLED діагоналлю 55 дюймів з кадровою частотою 120 Гц. В основі апаратної платформи пристрою лежить SoC MediaTek 9650 з чотирьохядерним CPU ARM Cortex- A73 і GPU Mail-G52. Об'єм оперативної пам'яті склав 3 ГБ, флеш-пам'яті - 32 ГБ. Підтримується технологія поліпшення звучання Dolby Atmos, є вбудований голосовий помічник XiaoAI 3.0. З особливостей дизайну, крім прозорого екрану, можна відзначити круглу підставу.

Елементна база телевізора

Вся елементна база винесена в незнімне кругле підставу, яке також виконує роль підставки. Апаратним базисом виступає виготовлена ​​на замовлення SoC MediaTek 9650 з ІІ движком AI Master Smart Engine, який пропонує більше 20 алгоритмів оптимізації і спеціальний адаптивний режим для 5 основних сценаріїв використання. В обчислювальному блоці також захована аудіосистема з підтримкою технології об'ємного звучання Dolby Atmos і функції AI Master for Audio, яка визначає тип відтвореного контенту і автоматично застосовує соответствущего настройки звучання.

 Роз'єми у задній частині підставки
У задній частині підставки можна знайти роз'єм під антену DTMB, три порти HDMI, два USB 2.0 Type-A, Ethernet, AV-in і оптичний аудіовихід.

Прозорий телевізор Xiaomi Mi TV LUX OLED Transparent Edition почне продаватися в Китаї з 16 серпня за рекомендованою ціною близько $ 7200. Цілком очевидно, що за допомогою Mi TV LUX OLED Transparent Edition компанія Xiaomi хотіла просто пошуміти і привернути до себе максимум уваги - навряд чи знайдеться багато покупців, які погодяться викласти за дивину настільки сміливу суму. І з цим завданням новинка добре впоралася.

Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи —

Програміст із США забув пароль до гаманця, де знаходиться 7002 біткоіни
13 Січень 2021

Програміст із США забув пароль з доступом до флешки, де знаходиться 7002 біткоіни. У нього залишилось ще 2 спроби, після яких дані з флеш-накопителя видаляться назавжди. 

Сюрпризи 51-ої виставки CES 2021
13 Січень 2021

Одна з найвпливовіших світових подій у сфері технологій і інновацій CES в 2021 році проходитиме онлайн. Розумні маски, доладні телефони і найтонші телевізори. Чим дивуватимуть цього року?

Гайд по застосуванню Apple Pay
13 Січень 2021

Відкрийте для себе світ неймовірно швидкої і безконтактної оплати з Apple Pay. Ніяких купюр і монет по кишенях. Без ризиків при реєстрації банківських карт на сайтах і плутанини між ними. Чіткість, простота, і нічого зайвого.