icoola
Ремонт iPhone
Купити iPhone
Продати iPhone
Trade-in
Реферальна програма
icoola > blog > Перший в світі серійний прозорий телевізор Xiaomi
11 Січень 2021

Перший в світі серійний прозорий телевізор Xiaomi

Сучасний телевізор, який дає можливість відчути надзвичайне візуальне сприйняття від поєднання реального світу з віртуальним.

Боднар Олег

Xiaomi представила 55-дюймовий прозорий телевізор Mi TV LUX Transparent Edition

Прозорий телевізор Mi-TV
Зображення яке «парить» в повітрі Mi TV LUX Transparent Edition - це сучасний телевізор, який справді вражає своїми інноваційними особливостями. Коли телевізор находиться у виключеному стані, він виглядає як скляний дисплей, але варто тільки увімкнути його і ви будете вражені від побаченої картинки, оскільки зображення будуть виглядати «в польоті» в повітрі. Кожен користувач зможе відчути незвичайне візуальне сприйняття від інтеграції реального світу з віртуальним.

Прозорі екрани не являються принципово новим. Протягом останнього десятиліття відповідні панелі неодноразово показували Samsung і LG на різних технологічних виставках, причому в різний час нам показували як прозорі OLED панелі, так і LCD. Буквально минулого тижня в рамках SID 2020 остання разом з гнучкими і згортаються дисплеями демонструвала і прозорі. Ще в 2010 році в рамках виставки CES 2012 демонструвався прозорий OLED-телевізор Haier. Такі телевізори можна було зустріти і в експозиціях Samsung і LG в останні роки. До слова, LG, показуючи черговий прозорий телевізор в минулому році, погрожувала випустити в майбутньому серійну модель. І, схоже, Mi TV LUX OLED Transparent Edition побудований на основі LG Signage.

Телевізор, нагадаємо, оснащений екраном OLED діагоналлю 55 дюймів з кадровою частотою 120 Гц. В основі апаратної платформи пристрою лежить SoC MediaTek 9650 з чотирьохядерним CPU ARM Cortex- A73 і GPU Mail-G52. Об'єм оперативної пам'яті склав 3 ГБ, флеш-пам'яті - 32 ГБ. Підтримується технологія поліпшення звучання Dolby Atmos, є вбудований голосовий помічник XiaoAI 3.0. З особливостей дизайну, крім прозорого екрану, можна відзначити круглу підставу.

Елементна база телевізора

Вся елементна база винесена в незнімне кругле підставу, яке також виконує роль підставки. Апаратним базисом виступає виготовлена ​​на замовлення SoC MediaTek 9650 з ІІ движком AI Master Smart Engine, який пропонує більше 20 алгоритмів оптимізації і спеціальний адаптивний режим для 5 основних сценаріїв використання. В обчислювальному блоці також захована аудіосистема з підтримкою технології об'ємного звучання Dolby Atmos і функції AI Master for Audio, яка визначає тип відтвореного контенту і автоматично застосовує соответствущего настройки звучання.

 Роз'єми у задній частині підставки
У задній частині підставки можна знайти роз'єм під антену DTMB, три порти HDMI, два USB 2.0 Type-A, Ethernet, AV-in і оптичний аудіовихід.

Прозорий телевізор Xiaomi Mi TV LUX OLED Transparent Edition почне продаватися в Китаї з 16 серпня за рекомендованою ціною близько $ 7200. Цілком очевидно, що за допомогою Mi TV LUX OLED Transparent Edition компанія Xiaomi хотіла просто пошуміти і привернути до себе максимум уваги - навряд чи знайдеться багато покупців, які погодяться викласти за дивину настільки сміливу суму. І з цим завданням новинка добре впоралася.

Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи —

Apple подала до суду на колишнього співробітника
10 Квітень 2021

Apple звернулася з позовною заявою до суду, звинувачуючи одного зі своїх колишніх співробітників у викраденні приватних даних компанії.

Шкарпетки від Apple: новий патент на розумну техніку
09 Квітень 2021

Напередодні від відомства по товарних знаках і патентів США з'явилося повідомлення, що компанія Apple запатентувала розумні шкарпетки.

Чи безпечно купувати iPhone на маркетплейсах?
09 Квітень 2021

Чи безпечно купувати iPhone на маркетплейсі. Компанія ICOOLA перевірила декілька магазинів на Hotline і спробувала придбати новий iPhone 7. Що з цього вийшло, читайте далі...