icoola
Ремонт iPhone
Купити iPhone
Продати iPhone
Trade-in
Реферальна програма
Магазин Apple / новини Apple / Перший в світі серійний прозорий телевізор Xiaomi
11 Січень 2021

Перший в світі серійний прозорий телевізор Xiaomi

Сучасний телевізор, який дає можливість відчути надзвичайне візуальне сприйняття від поєднання реального світу з віртуальним.

Боднар Олег

Xiaomi представила 55-дюймовий прозорий телевізор Mi TV LUX Transparent Edition

Прозорий телевізор Mi-TV
Зображення яке «парить» в повітрі Mi TV LUX Transparent Edition - це сучасний телевізор, який справді вражає своїми інноваційними особливостями. Коли телевізор находиться у виключеному стані, він виглядає як скляний дисплей, але варто тільки увімкнути його і ви будете вражені від побаченої картинки, оскільки зображення будуть виглядати «в польоті» в повітрі. Кожен користувач зможе відчути незвичайне візуальне сприйняття від інтеграції реального світу з віртуальним.

Прозорі екрани не являються принципово новим. Протягом останнього десятиліття відповідні панелі неодноразово показували Samsung і LG на різних технологічних виставках, причому в різний час нам показували як прозорі OLED панелі, так і LCD. Буквально минулого тижня в рамках SID 2020 остання разом з гнучкими і згортаються дисплеями демонструвала і прозорі. Ще в 2010 році в рамках виставки CES 2012 демонструвався прозорий OLED-телевізор Haier. Такі телевізори можна було зустріти і в експозиціях Samsung і LG в останні роки. До слова, LG, показуючи черговий прозорий телевізор в минулому році, погрожувала випустити в майбутньому серійну модель. І, схоже, Mi TV LUX OLED Transparent Edition побудований на основі LG Signage.

Телевізор, нагадаємо, оснащений екраном OLED діагоналлю 55 дюймів з кадровою частотою 120 Гц. В основі апаратної платформи пристрою лежить SoC MediaTek 9650 з чотирьохядерним CPU ARM Cortex- A73 і GPU Mail-G52. Об'єм оперативної пам'яті склав 3 ГБ, флеш-пам'яті - 32 ГБ. Підтримується технологія поліпшення звучання Dolby Atmos, є вбудований голосовий помічник XiaoAI 3.0. З особливостей дизайну, крім прозорого екрану, можна відзначити круглу підставу.

Елементна база телевізора

Вся елементна база винесена в незнімне кругле підставу, яке також виконує роль підставки. Апаратним базисом виступає виготовлена ​​на замовлення SoC MediaTek 9650 з ІІ движком AI Master Smart Engine, який пропонує більше 20 алгоритмів оптимізації і спеціальний адаптивний режим для 5 основних сценаріїв використання. В обчислювальному блоці також захована аудіосистема з підтримкою технології об'ємного звучання Dolby Atmos і функції AI Master for Audio, яка визначає тип відтвореного контенту і автоматично застосовує соответствущего настройки звучання.

 Роз'єми у задній частині підставки
У задній частині підставки можна знайти роз'єм під антену DTMB, три порти HDMI, два USB 2.0 Type-A, Ethernet, AV-in і оптичний аудіовихід.

Прозорий телевізор Xiaomi Mi TV LUX OLED Transparent Edition почне продаватися в Китаї з 16 серпня за рекомендованою ціною близько $ 7200. Цілком очевидно, що за допомогою Mi TV LUX OLED Transparent Edition компанія Xiaomi хотіла просто пошуміти і привернути до себе максимум уваги - навряд чи знайдеться багато покупців, які погодяться викласти за дивину настільки сміливу суму. І з цим завданням новинка добре впоралася.

Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи —

Режим низького енергоспоживання в версіях macOS Monterey і iPadOS 15
18 Червень 2021

Чого очікувати від режиму низького споживання енергії в macOS Monterey й iPadOS 15. Бета-версія і принцип дії. Як перемкнути пристрій на економрежим

Дорога ціна сміття. Чи можна змусити людей лагодити, а не викидати побутову техніку
17 Червень 2021

Вплив неправильного використання техніки на навколишнє середовище. Як ремонт допомагає екології та чому варто користуватися вживаною технікою

Як розблокувати iPhone, якщо забув пароль?
17 Червень 2021

У статті повідомляється інформація про те, як відновити пароль від iPhone