Я шукаю...

Перший в світі серійний прозорий телевізор Xiaomi

Прозорий телевізор Сяомі

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Xiaomi представила 55-дюймовий прозорий телевізор Mi TV LUX Transparent Edition

Прозорий телевізор Mi-TV
Зображення яке «парить» в повітрі Mi TV LUX Transparent Edition - це сучасний телевізор, який справді вражає своїми інноваційними особливостями. Коли телевізор находиться у виключеному стані, він виглядає як скляний дисплей, але варто тільки увімкнути його і ви будете вражені від побаченої картинки, оскільки зображення будуть виглядати «в польоті» в повітрі. Кожен користувач зможе відчути незвичайне візуальне сприйняття від інтеграції реального світу з віртуальним. Стаття про те, як працює зарядний пристрій для телефону.

Прозорі екрани не являються принципово новим. Протягом останнього десятиліття відповідні панелі неодноразово показували Samsung і LG на різних технологічних виставках, причому в різний час нам показували як прозорі OLED панелі, так і LCD. Буквально минулого тижня в рамках SID 2020 остання разом з гнучкими і згортаються дисплеями демонструвала і прозорі. Ще в 2010 році в рамках виставки CES 2012 демонструвався прозорий OLED-телевізор Haier. Такі телевізори можна було зустріти і в експозиціях Samsung і LG в останні роки. До слова, LG, показуючи черговий прозорий телевізор в минулому році, погрожувала випустити в майбутньому серійну модель. І, схоже, Mi TV LUX OLED Transparent Edition побудований на основі LG Signage.

Телевізор, нагадаємо, оснащений екраном OLED діагоналлю 55 дюймів з кадровою частотою 120 Гц. В основі апаратної платформи пристрою лежить SoC MediaTek 9650 з чотирьохядерним CPU ARM Cortex- A73 і GPU Mail-G52. Об'єм оперативної пам'яті склав 3 ГБ, флеш-пам'яті - 32 ГБ. Підтримується технологія поліпшення звучання Dolby Atmos, є вбудований голосовий помічник XiaoAI 3.0. З особливостей дизайну, крім прозорого екрану, можна відзначити круглу підставу.

Елементна база телевізора

Вся елементна база винесена в незнімне кругле підставу, яке також виконує роль підставки. Апаратним базисом виступає виготовлена ​​на замовлення SoC MediaTek 9650 з ІІ движком AI Master Smart Engine, який пропонує більше 20 алгоритмів оптимізації і спеціальний адаптивний режим для 5 основних сценаріїв використання. В обчислювальному блоці також захована аудіосистема з підтримкою технології об'ємного звучання Dolby Atmos і функції AI Master for Audio, яка визначає тип відтвореного контенту і автоматично застосовує соответствущего настройки звучання.

 Роз'єми у задній частині підставки
У задній частині підставки можна знайти роз'єм під антену DTMB, три порти HDMI, два USB 2.0 Type-A, Ethernet, AV-in і оптичний аудіовихід. Хочете дізнатися, як розблокувати екран смартфона, тоді ця стаття вам буде цікава.

Прозорий телевізор Xiaomi Mi TV LUX OLED Transparent Edition почне продаватися в Китаї з 16 серпня за рекомендованою ціною близько $ 7200. Цілком очевидно, що за допомогою Mi TV LUX OLED Transparent Edition компанія Xiaomi хотіла просто пошуміти і привернути до себе максимум уваги - навряд чи знайдеться багато покупців, які погодяться викласти за дивину настільки сміливу суму. І з цим завданням новинка добре впоралася.

Ваша оцінка: