Я шукаю...

Як зробити резервну копію фотографій з iPhone?

Копія фотографій з iPhone

Якщо ви власник iPhone, то, мабуть, любите робити класні фото, знімати відео за допомогою чудової камери. Телефон - це незамінне джерело спогадів у наш час. Але, на жаль, у будь-який момент може статись непередбачувана ситуація і важливі дані будуть під загрозою. Ми розповімо вам, як можна убезпечити себе від таких обставин.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Резервне копіювання

Резервна копія  —  це  копія всієї інформації, яка зберігається на будь-якому пристрої. Ця функція дуже допоможе в перспективі, коли у вас вкрадуть телефон, або він зламається з будь-якої причини. 

Чому потрібно робити резервну копію?

У кожного користувача iPhone є надважливі дані, які ні в якому разі  не можна  втратити при екстреному інциденті, тому потрібно періодично робити резервні копії. Таким чином ви збережете фото та відео, документи та архівні дані. 

Наша порада для кожного з користувачів Apple: робіть періодично Backup copy інформації. Дуже часто буває так, що після встановлення нової версії iOS, частина важливої інформації з приладу просто кудись зникає. Щоб уберегти себе від таких прикрих випадків, рекомендовано робити резервні копії перед оновленням. Також ця функція допоможе вам, якщо ви вирішили купити новий пристрій Apple, а потім захочете перенести на нього дані, наприклад, зі смартфона.

Резервна копія робиться доволі легко, але при цьому має дуже велике значення. Ми пропонуємо вам декілька способів, як можна зробити це абсолютно безплатно.

Варто прочитати: Як звільнити місце на iphone та ipad, зберігши повідомлення в iCloud.

Копія фотографій з iPhone

Резервна копія iPhone без необхідності встановлення iTunes

В цьому випадку рекомендуємо використати програму Backup Extractor. Вона допоможе зробити копію по бездротовому Wi-Fi або через USB-підключення. 

Якщо ви хочете створити резервну копію через цей додаток, то вам необхідно :

 • Завантажити, інсталювати та зайти у сам додаток.
 • Під’єднати ваш пристрій до комп'ютера через USB-дріт.
 • Вибрати його в меню, що з’явиться на екрані.
 • Натиснути “Backup”, а потім — “Старт”. Якщо ви маєте бажання максимально надійно захистити дані, то встановіть пароль на резервну копію.
 • Перевірте, чи вдало скопіювалася уся інформація.

Backup вашого iPhone через iTunes або Finder

Якщо ви бажаєте зробити резервну копію вашого смартфону через такі програми як iTunes або Finder, то слідуйте інструкції:

 • Увімкнути айфон до ПК через кабель і у додатку оберіть його як пристрій, з якого бажаєте зробити копію.
 • Встановіть пароль, якщо хочете додатково захистити важливі дані.
 • Натисніть кнопку «Зробити резервну копію зараз», після натиску резервна копія створиться через Wi-Fi.

Варто прочитати: Як вибрати смартфон для дитини - на що варто звернути увагу? 

Копія фотографій з iPhone

Бездротовий метод 

Звісно, щоб зробити копію даних за допомогою цього способу, вам необхідно мати  дуже хороший доступ до мережі Wi-Fi. Слід виконати такі дії:

 • Під’єднайте смартфон до ПК через дріт.
 •  Відкрити розділ “Айфон” в iTunes чи Finder.
 • Обрати “Синхронізуватися з  цим iPhone через Wi-Fi”.
 • Оберіть кнопку “Готово” і від'єднайте кабель від айфона.
 • Перевірте, до якої мережі інтернету підключений комп'ютер і телефон (під’єднатися треба обов’язково до однієї та тієї самої).
 • Натисніть на “Backup” > “Зараз”, після цього процес запуститься по Wi-Fi.

Backup copy даних за допомогою Dropbox / Google +

Ще один метод, який є одним із найзручніших і може сподобатися багатьом користувачам. 

 • Завантажте такі програми, як Dropbox або ж Google+ на смартфон.
 • Зареєструйтеся у встановлених програмах.
 • Оберіть у налаштуваннях пункт про автоматичне завантаження даних.
 • Усі ваші фото, відео будуть постійно завантажуватися на обраний сервіс через певні проміжки часу (наприклад, раз на тиждень).

Але є декілька недоліків у такому способі створення копії: додаток буде постійно працювати у фоновому режимі та, відповідно, “з’їдати” багато заряду акумулятора. А також важливим пунктом, про який ми не можемо не згадати тут, є те, що за додаткові гігабайти доведеться доплачувати через певні проміжки часу (детальніше про це зможете прочитати після завантаження додатку).

Копія фотографій з iPhone

Копія фотографій iPhone за допомогою соціальних мереж

 • Ви можете завантажити свої фотографії на Facebook, для цього є навіть опція для приватного перегляду, таким чином усі інші користувачі, звісно, крім вас, не бачитимуть цих файлів. Це не найкращий варіант, оскільки сховище у цій соціальній мережі не дозволить завантажити занадто багато фото. Цей метод підійде для тих, у кого в галереї телефону мало фото. 
 • Instagram - більш очевидний вибір, оскільки він дозволяє безплатно завантажувати необмежену кількість фотографій і коротких відеороликів. Недолік: псування якості матеріалів.
 •  Flickr пропонує привабливий 1 ТБ і зручний інтерфейс, але при цьому не копіює відео.

Отже, кожен з вище перерахованих методів має як свої переваги, так і недоліки. Хтось не любить носити постійно у сумці дріт USB, тому обирає бездротове копіювання фото та відео. Комусь зручніше зробити це через iTunes. Кожен обирає те, що йому до вподоби. Не варто забувати або вважати непотрібною функцію резервного копіювання, оскільки ви ніколи не знаєте, що може статися з улюбленим пристроєм, на якому зберігається купа важливої інформації, завтра.

Копія фотографій з iPhone

Якщо ж вам з якоїсь причини не подобається iCloud чи iTunes, ви у будь-яку хвилину можете використати інші сервіси, деякі з яких були перераховані вище. Пам'ятайте, що збереження Ваших фото та інших даних набагато важливіше невеликих витрат за додаткове місце в хмарному сховищі.

Маємо надію, що допомогли вам розв'язати питання щодо створення резервної копії фотографій з iPhone.

Ваша оцінка: