icoola
Ремонт iPhone
Купити iPhone
Продати iPhone
Trade-in
Реферальна програма
Магазин Apple / новини Apple / Apple випустила чудову різдвяну рекламу, зняту на iPhone 13 Pro
25 Листопад 2021

Apple випустила чудову різдвяну рекламу, зняту на iPhone 13 Pro

Цього року компанія Apple дотрималася традицій і випустила чудовий різдвяний рекламний ролик, котрий був знятий на iPhone 13 Pro. Наскільки якісне вийшло відео і чому його варто подивитися? 

Юрій Кресан

Потрібно цінувати традиції. Саме цього девізу Apple дотримувалася кожного року, випускаючи перед Різдвом традиційні відеоролики. Звісно і цього року, компанія потішила своїх покупців чудовим відео, знятим на iPhone 13 Pro. Цього разу сюжет розгортається навколо сніговика Саймона і його маленького творця, який докладає неймовірних зусиль аби Саймон зміг дожити до наступного Різдва. Маленька дівчинка хоче, щоб сніговичок знову міг насолоджуватися свіжим снігом і приємним холодним вітром але вже на наступну зиму. Подивіться відеоролик, як зворушливо це робить його маленька захисниця.

Цьогорічний різдвяний рекламний ролик унікальний тим, що він був знятий на iPhone 13 Pro - найновішу модель Apple. Це ще раз демонструє нам те, що компанія вірить у цьогорічне покоління своїх телефонів. Що стосується якості кадру, то вся реклама абсолютно першокласна за деталізацією та кінозйомкою і переглядати це відео - одне задоволення.

Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи —

iPhone 14 Pro Max може отримати 48-мегапіксельну камеру і відеозйомку 8К
18 Січень 2022

Що відомо про iPhone 14 Pro/Pro Max та чи побачимо ми 48-мегапіксельну камеру?

iPhone X в 2022 році: чи не втратив смартфон актуальності?
05 Січень 2022

Поговоримо про iPhone X в 2022 році, чи не втратив смартфон своєї актуальності на ринку?

Відгуки про ICOOLA.UA: досвід покупки та враження не надто задоволених покупців...
04 Січень 2022

Поговоримо про наші відгуки? ⏩ ICOOLA.UA розповіла про 6 поганих відгуків, які отримала за весь час існування компанії...