Я шукаю...

Підтримка розумних завдань на Apple Watch, Apple Pencil і VoiceOver

Розумні завдання

Багато користувачів просто знають, як налаштувати й використовувати розумні гаджети від компанії Apple, але щоб на повну насолодитися можливостями пристроїв часом цього недостатньо. Щодня в Купертіно працюють над втіленням в реальність нових ідей. Зміни відбуваються не тільки зі смартфонами й планшетами, а й такими гаджетами й опціями, як Apple Watch, Apple Pencil і VoiceOver.

Сьогодні ці пристрої можуть похвалитися підтримкою розумних завдань, яких раніше не було. Але, далеко не всі користувачі знають про це, використовуючи тільки базові можливості.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

ХІТ ПРОДАЖІВ
21 120 грн
- 7320   грн
13 800 грн

від 1380 грн/міс

НОВИНКА Знижка
17 120 грн
- 7520   грн
9 600 грн

від 960 грн/міс

Які розумні завдання підтримують Apple Watch

Останнє покоління смартгодинника має цілий список можливостей, про які може навіть не здогадуватися пересічний користувач. А деякі нові функції Apple Watch можуть стати в пригоді в щоденному використанні.

Можливість здійснювати запис дзвінків через Apple Watch

Щоб скористатися цією функцією, необхідно включити гучний зв'язок на Айфоні. Після цього потрібно перейти в додаток «Диктофон» на розумному годиннику.

Диктофон на Apple Watсh

Таким чином, можна швидко відкрити програму і записати необхідну і важливу інформацію. Наприклад, таким способом можна з легкістю замінити застосування записної книжки.

Переклад тексту за допомогою Сірі

Так, користувач може дізнатися, як вимовити правильно ту чи іншу фразу певною мовою.

Для цього необхідно здійснити активацію голосової системи. Після цього потрібно озвучити: «Як вимовити», а пропозицію закінчити назвою мови, на якій потрібна фраза.

Багато користувачів вже знають, що у 2020 році після появи нової версії оновлень з'явився вбудований додаток «Перекладач». Але ось про можливість на Apple Watch за допомогою Siri здійснювати переклад фраз знає все ще мало хто.

Режим пошуку Айфона

Apple Watch також можуть допомогти в пошуку смартфона. Якщо користувач перебуває вдома і не може знайти свій Айфон, то може скористатися допомогою годинника.

Пошук Айфона на Apple Watch

Щоб це зробити необхідно: провести по екрану годинника вгору, перейти в управління і торкнутися іконки з ярликом телефону. У той же момент телефон видасть звуки і його можна буде відшукати.

Але, скористатися цією функцією можливо тільки в межах охоплення Bluetooth-зони.

Використання чорно-білого режиму

Розумні годинники в нестандартному кольорі виглядає досить стильно і незвично. А при активізації нічного режиму годинник зможуть показувати, скільки часу гаджет знаходився в неактивному режимі, коли лежав у тумбочці або на столі.

Режими на Apple Watch

Щоб це зробити, необхідно перейти в меню Watch і активувати розділ «Відтінки сірого».

Визначення кисню в крові

Даний показник сьогодні є досить актуальним, тому його поява в новому поколінні розумних годинників досить влучна. За допомогою набору нових сенсорів гаджет здатний визначати рівень насиченості крові киснем.

Наявність функції SOS

Смартгодинник пропонує унікальну можливість за допомогою спеціальних налаштувань одним натисканням викликати спеціальні служби.

Приємно вражає, що з екстреним викликом також буде відправлена ​​й інформація з даними про місце знаходження.

Використання картинок в якості циферблату

За замовчуванням Apple Watch можуть самостійно вибрати одне з зображень з галереї на Айфоні з «Вибране».

Користувач може перетворити всі ці зображення в тріп-дизайни. На Айфоні з'явиться опція «Створити циферблат». Саме це і дозволяє прикріпити на годинник будь-яке зображення у вигляді калейдоскопа.

Що вміє Apple Pencil

В Apple багато разів повідомляли про те, що використовують по максимуму всі функції у своїх створених пристроях. Все це також стосується й Apple Pencil. Вже сьогодні нові функції Apple Pencil допомагають користувачеві витрачати на повсякденні завдання набагато менше часу.

Переклад рукописного типу тексту на друкований

Крім стандартних інструментів в додатку «Нотатки» присутній і новий «Ручка» з буквою А. З його допомогою користувач може робити швидкі замітки від руки, а вони своєю чергою будуть трансформуватися в друкований текст.

Нові можливості Apple Pencil

Управління планшетом за допомогою рукописного введення

Якщо є Apple Pencil, то можна забути про клавіатуру. У будь-якому місці системи буде можливість використовувати ручне введення для здійснення управління.

Наприклад, даний спосіб можна використовувати для розширеного пошуку в інтернеті. У браузері подібна можливість також присутня.

Скріншот з допомогою жесту

Для того, щоб зробити скріншот можна скористатися Apple Pencil. Для цього необхідно провести стилосом від куточка екрану до центру. Після цього, отриманий знімок екрана можна відразу відредагувати або відправити куди необхідно.

Трансформація намальованих фігур

Намальовані за допомогою Apple Pencil фігури можуть швидко перетворюватися на рівні. Для цього необхідно намалювати фігуру і кілька секунд затримати на малюнку стилос.

Нові функції Apple Pencil

Користувач зможе отримувати ідеально рівні трикутники, квадрати та інші фігури. А також все це працює і з лініями. Тому, таким способом можна створювати рівні таблиці й діаграми.

Розумні завдання VoiceOver

Як відомо, функція VoiceOver була створена для людей з обмеженими можливостями. І основне завдання VoiceOver - супроводжувати дії користувача голосом. Знаходиться ця опція в налаштуваннях в розділі «Обмежені можливості». Кожен користувач має можливість, як включити, так і вимкнути подібну функцію. І з появою кожного оновлення дана функція ставала все більш досконалою. Сьогодні VoiceOver на Watch також присутня.

Розумні завдання VoiceOver

Функція введення тексту

При активації VoiceOver буде озвучувати кожен символ при дотику. А при повторному натисканні може відбуватися дублювання повідомлення.

Всі гаджети від компанії Apple мають широкі можливості щодо введення тексту. А за допомогою даної системи, можна не переживати за наявність помилок, вони в процесі введення будуть виправлені автоматично.

Наявність клавіатури Брайля

VoiceOver містить не тільки голосовий супровід, а й абетку Брайля. У користувача є можливість прямо з дисплея здійснювати введення точкових символів. А колесо прокрутки дозволить набрати текст, здійснити запуск програми, знайти відповідний контент і навіть розблокувати смартфон.

Наявність великої кількості мов

Програма підтримує понад 30 іноземних мов. Так користувач може скористатися німецькою, китайською, арабською, французькою, російською та іншими мовами.

Радимо прочитати: Найкраще програмне забезпечення для редагування відео для Mac 2021 року.

Ваша оцінка: