Кольори для Galaxy Z Flip 3, Watch 4 і Buds 2

Кольори для Galaxy Z Flip 3, Watch 4 і Buds 2

Зміст

Спеціальна пропозиція від Samsung означає, що споживачі можуть налаштувати та вибрати різні варіанти кольорів, щоб виразити свою унікальну особистість.

Samsung провів дослідження поточних та майбутніх тенденцій у кольорах та проаналізував соціокультурні тенденції, щоб передбачити вподобання та зміни потреб клієнтів. Він також протестував тисячі варіантів кольорів і визначив відтінки, які ідеально доповнюють один одного - незалежно від комбінації. Результатом є палітра з 49 можливих комбінацій кольорів для Galaxy Z Flip3 Bespoke Edition.

Дізнайтесь основні причини, чому не заряджається телефон?

Galaxy Z Flip 3 використовує п'ять основних кольорів (синій, рожевий, жовтий, білий і чорний), що надає пристрою "триколірний ефект", якщо враховувати вже існуючу чорну камеру. Або якщо вам не подобаються два відтінки, ви можете замовити однаковий колір спереду і ззаду. Рамка також може бути чорною або сріблястою.

 

Це схоже на можливість налаштування нового Galaxy Watch 4 з опціями корпусу та ремінця.

У Samsung ми знаємо, що наша мобільна технологія є неот'ємною частиною нашого життя. Ми також живемо в епоху, яка святкує індивідуальність, тому можливість персоналізувати Galaxy Z Flip3 Bespoke Edition - це ідеальне поєднання цих сил.

Гаррі Макгрегор, віце-президент, мобільний відділ, Samsung Electronics Australia

Спеціальна серія Samsung і Maison Kitsuné Galaxy Watch4 та Buds2

Іконічний логотип Maison Kitsuné Fox оживає в гризливих та творчих способах на Galaxy Watch4 та Galaxy Buds2. Сигнатурний естетичний стиль Maison Kitsuné пронизує кожен аспект спеціальних видань Galaxy, від ремінців та циферблатів годинника до навушників та їхнього футляра.

Також було створено новий відтінок Moonrock Beige спеціально для співпраці. Він передає загальну тему Galaxy, одночасно поєднуючи в собі трендовість та шик.

Ми в захваті від того, що можемо привнести наш стиль та іконічний логотип Fox в дизайни носимих пристроїв Samsung Galaxy. Нам сподобалася ідея того, що лис Maison Kitsuné подорожує по галактиці, і ми з великим задоволенням придумали новий колір Moonrock Beige та інші ніжні мотиви та дизайнерські елементи, які ілюструють подорож лиса через час і простір.

Співзасновник Maison Kitsuné Гільдас Лоаек

Galaxy Watch4 Maison Kitsuné коштує 599 доларів, а Galaxy Buds2 Maison Kitsuné - 1679 доларів. Можна замовити лише від Samsung.

Ще більше цікавих новин Apple та електроніки читайте на нашому блозі!

Ваша оцінка: