Я шукаю...

Дослідження SellCell: чому користувачі вибирають Apple після смартфонів Samsung

Андроїд і Айфон, що краще

Не так давно компанією SellCell було проведено дослідження в ході якого було з'ясовано, що власники техніки від компанії Apple не готові відмовитися від неї, а ось у власників Андроїд-пристроїв досить змішані почуття.

Одним з ключових критеріїв, на який орієнтуються виробники, є думка постійних покупців. І ось останні досить часто скаржаться на смартфони Андроїд, і це змушує їх звернути увагу на iOS.

Читайте також: Нова інформація про Айфон 13, який представить компанія у 2021 році.

Apple ніколи не забуває про минулі покоління на відміну від Андроїд-виробників

Компанія Apple випускає в рік по кілька смартфонів, які виходять за ціною практично однаковими. І що найголовніше, після придбання нового гаджета на iOS старий, не потрібно викидати. Компанія забезпечує обслуговування і можливість оновлення системи протягом 5 років. Крім цього, якщо протягом року щось зламається, то є можливість відремонтувати по гарантії.

Андроид и Айфон

При покупці нового смартфона, старий викидати не потрібно. Айфони минулих поколінь сьогодні можна без проблем придбати на вторинному ринку. Тому, телефон в хорошому стані можна вигідно продати.

Також, покупці, які купують гаджети від компанії Apple, можуть не хвилюватися, адже смартфон точно зможе прослужити протягом 3 років. Чого не можна сказати про Андроїд пристрої. При придбанні нового смартфона, користувач точно не зможе за такою ж ціною як Айфон продати його.

Варто зазначити, що на ринку Андроїд-пристроїв досить велика конкуренція. У зв'язку з цим виробникам доводиться практично щодня випускати нові смартфони, щоб не втрачати своїх позицій на ринку. Навіть флагмани виходять раз або два рази на рік.

Якщо порівнювати Айфон 6s Плюс, який з'явився в 2015 році і Samsung Galaxy S6, то малоймовірно, що про останній, хто-небудь зможе хоча б щось згадати, чого не можна сказати про перший. Навіть сьогодні Айфон 6 ще використовують і він прекрасно працює.

Іншими словами, Айфон вигідніше купувати. Адже якщо в якийсь момент буде прийнято рішення придбати новий телефон, то старий можна продати достатньо вигідно.

Унікальний дизайн і технології, які постійно копіюють зі смартфонів компанії Apple

Історично склалося так, що компанія Apple перетворилася в законодавця моди стосовно смартфонів. Тому дуже часто, інші виробники намагаються скопіювати все і в тому числі дизайн Айфонів. Але, далеко не кожному виробнику це під силу.

Особливо з появою iPhone X почали з'являтися гаджети, які були дуже схожі на даний смартфон по розташуванню камер.

У інших розробників, як виявилося, просто немає свого бачення, і вони постійно намагаються орієнтуватися на гаджети Apple. Тому, навіть у 2021 році купуючи будь-який з флагманів, користувач отримає копію продукції «яблучного» виробника, за винятком Samsung.

Унікальний дизайн Айфон

У Айфона є багато переваг не тільки візуальних, а й технічних, які ще нікому не вдавалося повторити. Серед їх числа Taptic Engine, 3D Touch і Face ID.

Інші виробники намагалися створити щось краще, ніж Face ID від Apple. Але, як виявилося, виробник має безліч патентів, обійти які все ще нікому не вдається.

Досить часто для того, щоб максимально точно скопіювати дизайн, виробники використовують схожі оболонки. Так, наприклад, MIUI, EMUI, Flyme - є візуально схожими. Тому, виходить досить дивна ситуація. Користувач купує підробку не тільки по візуальному вигляду, але і внутрішнього. Виходячи з цього, багато хто замислюється, а чи варто купувати підробку, якщо можна звернути увагу на якісний оригінальний гаджет.

До того ж поновлення на Андроїд - це завжди лотерея. Не зрозуміло, коли саме варто очікувати оновлень. Так, флагмани Андроїд-пристроїв отримують оновлення протягом перших двох років, а після цього виробники і зовсім забувають про дані пристроях.

Ексклюзив, якого ніколи не буде в Андроїд-смартфонах

Практично всі програми на Андроїд стандартні. Так, наприклад, якщо браузер, то Google, програма для музики Google Play Music. На таких смартфонах користувач не знайде ексклюзивних додатків, чого не можна сказати про Айфон.

Продукції на iOS має багато стандартних додатків, таких як Нотатки, Нагадування, Подкасти, Книги і так далі.

Ексклюзив Айфон

Позитивним моментом є і те, що всі програми смартфона відмінно синхронізуються з іншими пристроями. А ось додатки на Андроїд не можуть похвалитися цим, за винятком великих розробників.

Дослідження SellCell

В ході досліджень, які були проведені компанією SellCell, 91,9% користувачів смартфонів Apple виберу знову дану продукцію.

Прочитайте також: Як придбати Айфон з оптимальною місткістю пам’яті.

Дослідження було проведено серед 5000 власників смартфонів США. Серед учасників опитування:

  • 21% стверджують, що користуються продукцією Apple завдяки створеній екосистемі компанії;
  • 16% виберуть Айфон, бо у них ніколи не виникало проблем з цим смартфоном;
  • 45% просто люблять свій Айфон і нічого не хочуть міняти;
  • 10% не хочуть переходити на іншу ОС, бо це досить клопітно;
  • 8% не готові, до чогось нового.

Якщо користувачі й розглядали перехід на інші смартфони, то це можуть стати такі виробники, як Samsung (46%), Google (35%). Також серед респондентів були й ті, хто вважає доречним придбати телефон від LG - 6,1%, Motorola - 3,7%.

Дослідження SellCell

Лідером по лояльності покупців все ще залишається компанія Samsung. В ході досліджень продукція від даного виробника є найпопулярнішою серед іншого на операційній системі Андроїд.

Експерти вважають, що непопулярність Андроїд-пристроїв в деякому роді може бути пов'язаною з проблемами конфіденційності. Водночас компанія Apple заявила, що не співпрацює зі спецслужбами й не передає їм ніяких особистих даних своїх клієнтів.

Також, стало відомо, що 52,9% користувачів, які планують відмовитися від смартфонів Samsung, виберуть Айфон.

Ваша оцінка: