Як зв'язати Shazam з обліковим записом Spotify

Як зв'язати Shazam з обліковим записом Spotify

Зміст

Сьогодні часто можна почути про додатки Spotifay і Shazam. Обидва таких сервісу здатні відтворювати мелодії. Обидва таких сервісу здатні відтворювати мелодії. Про часто у користувачів виникає потреба зв'язати Shazam з обліковим записом Spotify.

Що таке Spotify: поняття, плюси та мінуси

Spotify є службою потокового аудіо, що дозволяє безплатно і легально відтворювати музичні файли. Причому сервіс надає послуги законного прямого ефіру аудіозаписів головних світових label.

Сервіс введений в дію у 2008 році шведами з компанії Spotify AB. Цікаво, що Spotify - перший сервіс, за допомогою якого можна програвати музику в режимі онлайн, попри пристрій. Службу можна використовувати у всіх європейських країнах і державах Океанії, а також на більшості територій Азії Америки й Африки. Крім того, служба пропонується на більшості світових ринках і представлений на 36 мовах, серед їх - російський і український.

Spotify підтримують такі операційні системи, як Windows, macOS, Linux, Android і iOS. Впроваджена опція Connect дозволяє інтегрувати кілька розважальних систем, в тому числі та Shazam, який і знаходить необхідні пісні за допомогою вбудованого мікрофона.

Переваги сервісу:

 • Відтворення триває завжди. Spotify завжди програє мелодію, незалежно від того. Звідки був завантажений файл. Щоб активувати або вимкнути цю «примочку», то потрібно натиснути кнопку AutoPlay.
 • Швидко ставиться уподобання або негативний відгук. Користувачі, що прослуховують мелодії з добірок або радіо, можуть запросто поставити позначки «Подобається» або «Не подобається».
 • Таємниця музичних смаків. У сервісі є функція Private Session, завдяки якій можна приховати від інших свої музичні вподобання. Також можна засекретити історію прослуховування від інших користувачів.
 • З'єднання з Last. Fm. Spotify можна пов'язати з Last.FM, що дозволити робити добірки на основі переваг.
 • Встановити якість музики. У списку налаштувань можна вибрати якість відтворюється і звантажувати музику. Перемикачі допоможуть вибрати bitrate від 96 до 320 Кб \ с.
 • Простота передачі улюблених композицій. Для цього у Sporify є якась подоба QR-коду. При є охота послухати музику дружнього користувача можна навести камеру в пошуку сервісу. І трек вже буде відтворено на пристрої.

Варто прочитати: Які подкасти послухати на iPhone?

Shazam

Серед недоліків Spotify варто виділити відсутність текстів і відео, радіостанція на базі мелодій змінюється на іншу, велику кількість реклами в безплатній версії та на радіо можна вибрати випадковий трек, хоча доступна перемотування.

Що таке Shazam: поняття, плюси та мінуси

Shazam - це сервіс, який дозволяє ідентифікувати мелодії для мобільних гаджетів і комп'ютерів, обладнаних мікрофонів. По короткому звукозапису мікрофон шукає інформацію про композиції.

Центральний офіс розташований в Лондоні, а саму компанію заснував Кріс в 1999 році. Зараз сервіс володіє інформацією про більш ніж 11 000 музичних записів.

Плюси:

 • Сервіс абсолютно безплатний!
 • В службі є велика база даних!
 • Додаток здатне запам'ятовувати мелодії до з'єднання з інтернетом!
 • Після поновлення скрипт буде працювати за допомогою однієї єдиної фрази!
 • Простота у використанні!
 • Приємний інтерфейс!
 • Програма займає всього 60 Мб!

Серед слабких місць докладання Shazam користувачі виділили тільки настирливу рекламу, яку можна прибрати, попередньо купивши підписку.

Цікаво, що Shazam можна використовувати не тільки на смартфонах під Android, але і на пристроях під iOS.

Варто прочитати: Як копіювати персональні фото з iCloud на Google Photo.

Shazam

Як зв'язати Shazam з обліковим записом Spotify

Нерідко у користувачів виникає бажання знайти за допомогою Shazam відповідну мелодію, а потім відтворити її на Spotify. Щоб це здійснити, необхідно пов'язати між собою обидва сервісу.

Для зв'язки Spotify і Shazam потрібно:

 • Упевнитися, що на пристроях встановлені дані додатка!
 • Запустити Shazam на своєму «яблучному» пристрої й потім відкрити підрозділ My Music, і відкрити вікно налаштувань.
 • Далі необхідно натиснути на кнопку Connect поруч зі Spotify. Після цього буде відкрито вікно доступу до облікового запису, а далі потрібно погодитися з цим.

Поєднавши Shazam з обліковим записом Spotify, користувачі отримують можливість відтворювати аудіозаписи, знайдені в Інтернеті, в популярному сервісі потокового аудіо. У «Шазаме2 потрібно клацнути на кнопку Play поруч з даними про трек, щоб прослухати 30-секундне перев'ю. Цілком композиція прослуховується за допомогою натискання на ярлик Spotify.

Shazam

Також власникам смартфонів Apple в Shazam пропонують можливість створення спеціального playlist, який можна програти в Spotify. Щоб це зробити. Нудно зайти в налаштування й активувати необхідний перемикач. Далі користувачі зможуть прослуховувати всі знайдені композиції в окремому списку.

За підсумком виходить, що служби Shazam і Spotify досить легко з'єднуються, нічого складного в цьому немає. Та й існує можливість організації playlist, в якому можна програвати мелодії. Їх знайшов за допомогою мікрофона Shazam. Інтеграція обох сервісів дозволить легко знаходити цікавляться пісні, а потім відтворювати їх в обраній якості та ділитися з друзями за допомогою засобів Spotify.