Я шукаю...

У травні відбулася щорічна конференція Microsoft Build 2021

Конференція Microsoft Build 2021

Не так давно відбулася конференція для розробників Microsoft Build 2021 - головна подія року для всесвітньо відомої компанії Microsoft. Традиційно на заході повідомили найближчі плани, розповіли про нові технології та розробки.

Як і у 2020 році у 2021 році цей захід було проведено в онлайн-режимі з 25 по 27 травня. І зареєструватися на трансляцію могли всі охочі безплатно.

Про що говорили на Microsoft Build 2021

Прочитайте також: Як індустріалізація вплинула на зміну клімату.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Про що говорять на конференції Microsoft Build і чому вона проводиться щорічно?

Microsoft Build - це конференція, яка проводиться на щорічній підставі, активними слухачами даного заходу є розробники й програмісти. Вперше компанією Microsoft конференція була проведена у 2011 році в вересні.

Конференція Microsoft Build - це наймасштабніший захід для розробників, які працюють з операційною системою Windows або іншими продуктами від Microsoft.

Зареєструвати на захід можна було абсолютно безплатно. А дивитися всі доповіді можна було в прямому ефірі російською мовою.

Що повідомили на Microsoft Build 2021

Одним з головних подій конференції у 2020 році став анонс нового суперкомп'ютера, який увійшов до п'ятірки найпотужніших у всьому світі. Тому, чогось подібного очікували й в цьому році.

Як правило, в ході конференції пропонуються нові інструменти, сервіси та інші засоби для розробників, які працюють з сервісами Azure, Windows, Teams і т. д.

Цього року захід вже підійшло до кінця і вже відомі всі анонси, з якими можна ознайомитися.

Підсумки конференції Microsoft Build 2021

В рамках онлайн-конференції були продемонстровані нові рішення, інструменти та технології для розробників від компанії Microsoft.

Підсумки конференції Microsoft Build 2021

Серед головних питань про які про які говорили на конференції можна виділити:

  • Новий продукт від компанії Майкрософт на базі GPT-3. Завдяки новій технології, яка стала можливою завдяки штучному інтелекту, створювати додатки й здійснювати з ними різні дії зможе людина без знань коду і формул. А процес розробки буде здійснюватися за допомогою діалогового вікна. При цьому GPT-3 буде працювати в уже відомому хмарі Microsoft Azure. Подібна інтеграція стане однією з перших технологій для вирішення різних бізнес-задач.
  • Azure Security Center і GitHub. Нова функція дає можливість відстежувати результати сканування за допомогою технології GitHub Actions. Все це допоможе створювати продуктивну колаборацію з розробниками завдяки швидкому реагуванню та оповіщення.
  • Фонд Екологічного ПО Green Software Foundation. Стало відомо, що засновники фонду мають намір здійснити дії, які будуть популяризувати підхід до екологічної розробки ПЗ. Завдяки цьому компанія також зможе внести свій внесок у зниження рівня викидів вуглецю. Але, на цьому дана діяльність не закінчиться. Засновники працюватимуть над створенням галузей стосовно стандартів з різними науковими та організаціями некомерційного типу.
  • Нові можливості й інструменти для розробників з Teams. Так нововведення допоможуть ще більше реалізувати сценаріїв стосовно застосування Teams. Наприклад, це буде актуальним під час того як виступають декількох спікерів за допомогою API. Стане можливим створення різних фонів, а також доступ до аудіо і відео потокам в режимі реального часу для таких процесів як розшифровка, переклад, ведення заміток і так далі.
  • Visual Studio. Це нове розширення за допомогою якого розробники зможуть використовувати вже знайомі для всіх інструменти платформи Power Platform. Подібна можливість дозволить здійснювати спільну роботу з розробниками.
  • Інтерфейс Linux на базі Windows. Це дасть можливість користувачам запускати будь-які утиліти з Linux. Тепер також включено підтримку програм GUI. Нова технологія дозволяє запускати всі інструменти, розробляти програми на Linux з Windows. При цьому не потрібно налаштування традиційної машини віртуального типу.
  • Запуск Azure Applied AI. Нові технології дозволять прискорити розробникам всі процеси створення рішень бази для популярних бізнес-сценаріїв.

Інші можливості, які обговорювалися на конференції 2021 для розробників від Microsoft

Генеральний директор компанії Сатья Наделла на Microsoft Build яка відбулася в цьому році повідомив про велике оновлення для Віндовс. Можливо, він мав на увазі Sun Valley для операційної системи Windows 10.

Під час конференції директор повідомив, що вже досить скоро компанія поділилася одним з найзначніших оновлень для операційної системи за останнє десятиліття. Так само він розповів, що у нього самого була можливість вже познайомитися з усіма можливостями цього оновлення. При цьому було повідомлено про абсолютно нове покоління Windows, можливо навіть свідомо не згадали Windows 10, щоб зробити ще більше враження.

Важливі новини які було повідомлено на Microsoft Build 2021

Також на конференції показали реліз Windows Package Manager. Це відмінний інструмент, яким необхідно управляти декількома комп'ютерами. Даний інструмент зможе допомогти користувачеві налаштувати комп'ютер після установки Windows 10. Раніше подібний інструмент був доступний тільки учасникам групи Windows Insider, а зараз їм може скористатися будь-який охочий.

На конференції підіймалася тема і стосовно найшвидшого браузера на Віндовс - Edge. За останні роки він зазнав значних змін. І тільки після торішньої конференції був представлений новий компонент - WebView2.

Читайте також: Samsung почала виробництво дисплеїв 120 Гц для iPhone 13 Pro.

Цього року особливу увагу приділили продуктивності браузера. Було оголошено, що Edge 91 - найпростіший і швидкий на операційній системі Windows 10. Всього цього вдалося досягти завдяки функції «Прискорення вкладок» і «Збереження ресурсів». Саме завдяки їм браузер може запускатися швидко і не споживати зайвих системних ресурсів.

Ваша оцінка: