Я шукаю...

iPhone 11 Pro Max vs iPhone 13 Pro Max: чи варто у 2024 році оновити свій смартфон на новішу версію?

iPhone 11 Pro Max vs iPhone 13 Pro Max: чи варто у 2024 році оновити свій смартфон на новішу версію? - icoola.ua - фото 1

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Камера iPhone 13 Pro Max: стало краще? 

У 2019 році iPhone 11 Pro Max отримав камеру з новими функціями, в тому числі з можливістю фотографувати при поганому освітленні. Однак камера iPhone 13 Pro Max стала ще кращою, адже всі нові можливості які стали доступними у 2019 році отримали оновлення.  

На задній панелі камера iPhone 11 Pro Max виглядає так само як і у новій версії. Це все ще три модулі: основний, ультраширокий та зум-об’єктив. Щодо апаратного забезпечення, то за 2 роки відбулися наступні зміни:  

  • Ширококутна камера. У Айфон 13 Про Макс діафрагма f/1,5 у той час, як на Айфон 11 Про Макс f/1,8.  
  • Надширококутна камера. Діафрагма f/1,8 проти f/2,4.  
  • Телефотокамера. У Айфон 13 Про Макс 3-кратне збільшення, тоді як в Айфон 11 Про Макс 2-кратне. А діафрагма f/2,8 проти f/2,0 відповідно.  

Подібні оновлення дали можливість iPhone 13 Pro Max вловлювати значно більше світла. І якщо порівнювати фотографії зроблені на два даних смартфони, то різницю можна помітити. Річ у тому, що за допомогою пристрою тринадцятого покоління фотографії є темнішими, з наявністю так званого «нічного» відчуття. Крім цього якщо придивитися уважніше, то на Айфон 13 все ж помітно значно більше деталей.  

Значні зміни відбулися у модулі надширококутної камери, особливо в умовах поганого освітлення. А все тому, що Айфон 11 Про Макс просто не підтримує нічний режим, тоді як новіша версія має дану функцію. Тому якщо вам потрібні фотографії відмінної якості, то на iPhone 13 Pro Max ви зможете отримати чудовий результат, чого не можна сказати про пристрій одинадцятого покоління.  

І те ж саме стосується й ряду інших нових функцій камери. До прикладу, у 13 лінійці з’являється функція під назвою «Стилі фотографії». Завдяки чому користувач може обирати стриманий, або ж значно яскравіший режим. При цьому смартфон буде запам’ятовувати ваш вибір й потім використовуватиме це все при наступному фотографуванні.  

У 2021 році з’явилася можливість робити фотографії у макрорежимі. І це також стосується й відео. До того ж у новому смартфоні доступний і новий кінематографічний режим. Він дає можливість розмивати фон, відстежувати фокус, в автоматичному режимі змінювати його. Додатково новий пристрій отримав сканер LiDAR, якого ще не було на Айфон 11 Про Макс. Звичайно цю функцію неможливо  назвати популярною, але все ж користувачі які мають гаджет одинадцятого покоління не зможуть нею скористатися.  

Проте камери обох смартфонів показують гідний результат. Тому в незалежності від того який смартфон буде обрано ви однозначно зможете отримувати фотографії відмінної якості.  

Акумулятор iPhone 11 Pro Max: чи впливає великий екран на автономність? 

Якщо ви є власником iPhone 11 Pro Max, то взявши у руки новий смартфон ви помітите що він є більшим та важчим. Адже пристрій 2021 року має 6,7 дюйма у порівнянні з 6,5 дюймів. Крім цього варто зазначити, що дисплей iPhone 13 Pro Max має дизайн з плоскими краями, особливо якщо порівнювати загнуті краї одинадцятого покоління. Такі плоскі сторони мають гармонічніший вигляд. Проте через них значно складніше втримати Айфон в одній руці. І якщо ви полюбляєте здійснювати управління однією рукою, то все ж iPhone 11 Pro Max стане кращим варіантом.  

Хоча в iPhone 13 Pro Max більший дисплей ніж в одинадцятого покоління, та все ж у двох гаджетах використовується та ж сама технологія OLED. А це означає що обидва екрани мають однаково яскраві кольори та однакову роздільну здатність. Відмінність нового покоління – на 20% менша виїмка у верхній частині екрана.  

Дисплей iPhone 11 Pro Max має меншу роздільну здатність (800 ніт проти 1000 ніт). А це свідчить по те, що використовувати Айфон 13 Про Макс на вулиці буде зручніше. Нова модель також може похизуватися частотою оновлень 120 Гц.  

Що стосується акумулятора, то і тут також можна спостерігати суттєві зміни. Що змінилося за 2 роки? У новому пристрої акумулятор становить 4373 mAh. А от батарея Айфон 11 Про Макс 3969 mAh.  

Звичайно у 2019 році акумулятор iPhone 11 Pro Max вражав своєю автономною роботою. Однак цей показник у 2021 році став ще кращим. І новий пристрій здатен працювати на 10% довше в автономному режимі. Однак компанія Apple розповідає про дивовижні зміни. І акумулятор iPhone 13 Pro Max зможе працювати в автономному режимі цілих 25 годин при транслюванні відео, у той час, як гаджет з одинадцятої лінійки всього лиш 12 годин. І подібний показник дійсно вражає. Адже це свідчить, що збільшена частота оновлень та екран ніяк не впливають на автономну роботу нового смартфона. На додаток, при неінтенсивному використанні він зможе витримати до 2 днів автономної роботи. А це дійсно суттєві зміни.  

Обидва смартфони підтримують функцію швидкої зарядки, а також можуть заряджатися бездротовим способом.  

iPhone 11 Pro Max vs iPhone 13 Pro Max: характеристики 

У 2019 році після початку продажів iPhone 11 Pro Max – вважався найкращим смартфоном за своєю продуктивністю. Однак кожен рік в Apple удосконалювали даний показник. Тому не дивно, що процесор iPhone 13 Pro Max є кращим. Новий смартфон отримав чипсет Apple A15 Bionic, який відрізняється покращеною продуктивністю особливо якщо порівнювати з Apple A13 Bionic.  

Сьогодні Apple A15 – один з найпотужніших процесорів у світі. Телефон витримує практично всі навантаження, завдяки чому може підтримувати найважчі ігри та застосунки й при цьому не підвисати. Однак, процесор iPhone 11 Pro Max також не варто вважати поганим. Адже його недолік полягає лише у тому, що за два 2 роки відбулося багато оновлень. У свій час він також вважався найкращим. Та все ж сьогодні він все ще залишається актуальним. Адже також здатен витримати практично всі навантаження щодо ігор та застосунків.  

iPhone 13 Pro Max має 6 ГБ оперативної пам’яті. А от Айфон 11 Про Макс 4 ГБ. Що стосується внутрішньої пам’яті, то у базовій версії новий смартфон отримав вже 128 ГБ, а от у смартфона 2019 року все ще 64 ГБ. Додатковою перевагою тринадцятого покоління є можливість придбати пристрій з пам’яттю 1 ТБ.  

Характеристики iPhone 13 Pro Max звичайно мають кращий вигляд. Та все ж одинадцяте покоління все ще залишається актуальним і у 2024 році.  

Ціна iPhone 13 Pro Max: варто доплатити? 

Беручи до уваги те, що характеристики iPhone 11 Pro Max у порівнянні з Айфон 13 Про Макс виглядають дещо гірше, то очевидно що перший смартфон вдасться придбати за значно вигіднішою ціною. Оскільки тринадцята лінійка є новішою, то відповідно всі її смартфони відрізняються вищою ціною.  

Ціна iPhone 13 Pro Max за базову версію на 128 ГБ становить від 40500 грн. У той час як пристрій з пам’яттю 1 ТБ можна купити від 54 тис. грн. А от ціна iPhone 11 Pro Max є дещо нижчою, й базову версію на 64 ГБ можна придбати від 19400 грн, тоді як на смартфон на 512 ГБ буде коштувати 24600 грн.  

Варто зазначити, що якщо ви вирішите купити iPhone 11 Pro Max, то за досить вигідною вартістю зможете отримати флагманський смартфон з топовими характеристиками. Й він однозначно зможе справитися з будь-якими завданнями, адже все ще залишається одним з найкращих гаджетів за своєю продуктивністю.  

Купити iPhone 13 Pro Max чи взяти 11 версію? 

Якщо ви є власником iPhone 11 Pro Max і повністю задоволені своїм смартфоном, то зовсім не обов’язкового його оновлювати у 2024 році. І якщо ви все ще не бачите причин це зробити – це цілком нормально. Ваш телефон все ще отримує оновлення і так буде продовжуватися й надалі, тому за це не варто хвилюватися.  

Якщо ви хочете оновити свій смартфон, то однозначно рішення купити iPhone 13 Pro Max стане правильним. Адже даний смартфон зможе довше працювати в автономному режимі, здатен краще фотографувати та має більший дисплей. Якщо ви хочете купити гаджети від компанії Apple, рекомендуємо ознайомитися з каталогом компанії «ICOOLA». 

У будь-якому випадку, який би ви смартфон не обрали: iPhone 13 Pro Max або ж iPhone 11 Pro Max ви однозначно залишитеся задоволені покупкою.  

Ваша оцінка: