Скільки коштує перший iPhone та iPod 1-ого покоління

Скільки коштує перший iPhone та iPod 1-ого покоління - icoola.ua - фото

Зміст

Два пристрої, що змінили світ звичних нам гаджетів. Завдяки ним ми користуємося смартфонами в тому вигляді, в якому нам їх презентували ще далекого 2001 року.

Так скільки ж коштують пристрої Apple, що змінили світ? Розберемося в цій статті та наведемо приклади оголошень, де вказано вартість кожного пристрою.

Перший iPhone (10 тисяч доларів)

Щодо інших моделей iPhone, то iPhone 2G продається досить дорого. Також на вартість впливає стан пристрою. Якщо смартфон у досить поганому стані, на ньому є подряпини, потертості, його можна спокійно придбати за 100$. У хорошому стані iPhone 2G продається за 300 $.

Скільки коштує перший iPhone та iPod 1-ого покоління - icoola.ua - фото2

Якщо пристрій у заводській плівці, в оригінальній коробці, його вартість може досягти 10.000$, а то й вище. Наприклад, на eBay висить оголошення про продаж iPhone 2G в оригінальній коробці за 25.000 $. З роками вартість першого iPhone буде тільки зростати, тому що Apple випускає нові пристрої щороку і можна припустити, що років через 5 вартість першого iPhone зросте в 2-3 рази, а то й вище.

iPod 1 покоління (3 тисячі доларів)

 Скільки коштує перший iPhone та iPod 1-ого покоління - icoola.ua - фото3
Перше покоління iPod вийшло далекого 2001 року. Саме завдяки йому Apple Computer перейменувалися в Apple, оскільки Apple почала випускати, крім комп'ютерів, ще й портативні пристрої.

У хорошому стані перший iPod продається на eBay від 1.500 $ до 3.000 $. Примірники в заводській коробці та плівці продаються за 25.000 $ - 30.000 $.

Ознайомтесь із сучасною продукцією Apple - відновленими iPhone 12 Mini