icoola
Ремонт iPhone
Купити iPhone
Продати iPhone
Trade-in
Реферальна програма
Магазин Apple / новини Apple / Використання маячків AirTag з пристроями на ОС Android і старими моделями iPhone
10 Травень 2021

Використання маячків AirTag з пристроями на ОС Android і старими моделями iPhone

Після того, як Samsung представив свій складаний смартфон, їх розробка стала справою честі для більшості компаній, які займаються випуском мобільних телефонів

Перекупко Анастасія

Складані телефони з'явилися кілька років тому. І поки на ринку існує лише кілька варіантів від декількох виробників. Так, наприклад, Galaxy Z Flip врахував недоліки свого попередника, але з'явилися і нові. Багато виробників, серед яких Xiomi, вирішили взятися за розробку подібних гаджетів. Нещодавно про цей новий напрямок заговорив і Гугл.

Складаний смартфон

До речі, радимо почитати про Apple TV.

Переваги складних телефонів

Говорячи про переваги таких пристроїв, перше, що хочеться відзначити - це можливість працювати з одним екраном, при цьому роблячи його різного розміру. У складеному стані - телефон, в розкритому - планшет. Фактично два пристрої в одному. Легко і зручно дивитися фільм, працювати з декількома додатками відразу. Другий момент, деякі моделі зручно поставити та проводити знімання без додаткових аксесуарів.

Зручність у відношенні розміру. Всі хочуть зручний екран, але це тягне за собою відповідно збільшення в габаритах. Тут такого ефекту немає. Але такий смартфон буде трохи більшим по товщині, ніж стандартні. Але це менша проблема.

Частково вирішена проблема якості селфі. Його можна робити на основну камеру, при цьому повністю контролювати процес. Нащо використовувати урізану фронтальну, якщо є відмінна якість декількох модулів відразу.

Складаний смартфон

Новий складний пристрій може стати реальністю

Не так давно з'явилася інформація про те, компанія Google звернулася в американське патентне бюро з проханням зареєструвати патент з назвою «Шарнірний механізм зі панеллю для складаного пристрою відбивання». Конструкція може бути використана при виробництві:

  • смартфона;
  • планшета;
  • нетбука.

У документі детально описані всі проблеми, які з'являються при розробці складаних пристроїв. Компанія знайшла для цього своє рішення. Фактично патент складається з двох частин. Спочатку детально описуються всі недоліки, які мають наявні шарнірні механізми. Потім іде пропозиція від розробників Google. Виглядає вона так. У пристрій вбудовується вузол, де є петля, повзун та шестерні. Останні два елементи відповідають за перетворення обертання в поступальний рух, яке переходить з одного корпусу в інший. Що це дає? Даний гнучкий пристрій дозволяє виконувати згинання, не викликаючи тріщин або ламання. Єдине, що все це описано тільки на папері. На цей час розробки ведуть в лабораторії. Показати дослідний зразок на сьогодні компанія не готова.

Складаний смартфон

Особливості складних телефонів

Журналісти стверджують, що Гугл розглядає два варіанти складаних гаджетів. Екран буде складатися екраном назовні або всередину. В обох випадках буде використано унікальний шарнірний пристрій.

Весь механізм буде складатися з декількох сегментів, які розміщені в одному ряду. Конструкція буде застосована в смартфонах, які відкидаються екраном назовні.

Безсумнівний плюс складаного телефону в тому, що в такому вигляді у нього невеликі розміри. А якщо його розгорнути, то ми отримуємо сенсорний екран з великою діагоналлю. Важлива особливість полягає в тому, що в смартфоні поєднуються зручність в розмірах і функціональність. Дуже часто користувачі хочуть мати невеликий за розмірами гаджет та при цьому, щоб вся інформація зображалася на одній площині.

Серія Pixel від Google

Починаючи з літа 2020 року компанія Google випустила одну за другою моделі Pixel:

  • 4;
  • 4 а;
  • 5.

З вірогідних джерел стало відомо про наступні серії. Ними повинні стати бюджетний варіант Pixel 5-а. У документах його називають Barbette. Далі мають з’явитися смартфони 6-ої серії. Будуть вони складаними, чи ні, покаже час. Судячи з попередньої назви Passport, мова йде про саме про такі моделі.

Назва говорить про те, що цей телефон, швидше за все, буде нагадувати розкриту книжку. Це натяк на те, що схожу назву матиме і складаний смартфон з великою літерою G на задній панелі. Поки документи говорять, що подібна модель буде.

Перший і найважливіший плюс - це здатність компанії легко адаптувати операційні системи. З іншого боку, можливі такі варіанти, як:

  • технічні проблеми;
  • невдала концепція;
  • невдачі подібних моделей від інших виробників на ринку;
  • занадто висока ціна.

Складаний смартфон

До речі, радимо почитати про Cardlax EarBuds Washer.

Все це може сильно пригальмувати, а то і взагалі скасувати випуск нового флагмана. Але поки мова йде тільки про розробки.

Мобільні телефони складного типу є у Самсунг, Huawei та Мотороли. Напевно, цим пояснюється інтерес Google до таких моделей. Нові версії Android 10 та 11 передбачають використання цієї операційної системи на складних дисплеях. Це означає, що при розкритті екрану, додатки автоматично змінюються та підлаштовуються під нові параметри. Підтримка екранів нестандартного типу одна з основних особливостей нових версій Андроїда.

Попередньою датою випуску нових розкладачок повинен був стати кінець минулого року. Але загальна світова криза та епідемія коронавірусу відсунули появу Pixel на невизначений час.

Про попередню вартість нових смартфонів поки не йдеться. Якщо порівнювати ціни з іншими виробниками, то Samsung за свій Galaxy Z просить близько 2 тис. доларів. Це тримає його в статусі нішевого сегмента, який доступний обраних споживачам. Така ж доля чекає швидше за все і Pixel 6. Навіть якщо Google використає дешевий чіп, технологія розробок з OLED-дисплеєм коштує дуже дорого.

Сьогодні складно говорити наскільки популярною та прогресивною стане технологія складеного екрана. Зараз на ринку існує лише кілька виробників. Можливо, коли з'являться такі метри, як Google та Apple популярність зросте. Але вартість все одно буде залишатися значною, через складність технологічного процесу.

Залишається чекати випуску нової моделі та сподіватися на те, що попри ціну, він зможе знайти свою популярність.

Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи —

Компанія Apple вирішила видалити з MacBook функцію Touch Bar, але перенести її в iPhone
14 Червень 2021

Компанія Apple вирішила прибрати Touch Bar та перенести панель на айфон. Дана опція є сенсорною, завдяки чого випадковий дотик може відправити недописаний лист або повідомлення. Причина видалення полягає в тому, що більша частина людей просто не хоче нею користуватися.

Головні новинки від Apple з презентації WWDC 2021
14 Червень 2021

У статті повідомляється інформація про те, що нового анонсувала компанія Apple в презентації, яка відбувалася в рамках WWDC 2021

Використання цифрового ключа CarKey від компанії Apple
14 Червень 2021

У статті повідомляється інформація про те, як почати користуватися «CarKey» у своєму iPhone, що для цього необхідно мати та які дії потрібно зробити.