icoola
Ремонт iPhone
Купити iPhone
Продати iPhone
Trade-in
Реферальна програма
Магазин Apple / новини Apple / Чи випустить Apple складний iPhone до 2023 року? Доступна інформація про нього?
16 Травень 2021

Чи випустить Apple складний iPhone до 2023 року? Доступна інформація про нього?

Apple постійно радує новинками, а що на рахунок складного iPhone до 2023 року, який буде мати мінімум недоліків і максимальну прочність?

Валентина Крупська

Складний iPhone до 2023 року така ідея вже не здається чимось нездійсненним і надто дивовижним. В інтернеті наявна величезна кількість новин і чуток про цей девайс, інформацію про який надають аналітики, які користуються авторитетом серед інших. Фірма-розроблювач, назва якої в перекладі означає «яблуко», є однією з найвідоміших у світі та перша в Америці здобула оцінку вартості більше 1 трлн. І хоча багато хто вважає, що вона є новатором у світі технологій, насправді ж компанія не являється такою, принаймні не повністю.

Apple ‒ інноваційна корпорація чи ні?

Хоча в більшості існуючих рейтингів за передовими технологіями фірма займає перші місця, вона такою не є. А все тому, що сама вона дуже мало придумала нововведень самостійно, а переважно удосконалювала вже існуючі гаджети і їх особливості.

Деякі технології, які не придумані даним підприємством:

  • водонепроникність ‒ першовідкривачами такої функції була SonyXperia;
  • бездротова зарядка ‒ ще в 2011 році була в LG;
  • OLED-дисплеї ‒ присутні у Android ще задовго;
  • Face ID ‒ вперше помічено в SamsungGalaxyNote 7.

«Це робиться для того, щоб надати виробленому продукту якомога вищої якості. Ми не поспішаємо бути попереду конкурентів. Наші розробки в першу чергу повинні змінювати життя клієнтів у кращий бік. iPod не є першим MP3-плеєром у світі, так само як і iPad — планшетом» — так представляє позицію компанії її глава Тім Кук. Така схема дозволяє витрачати на виробництво меншу кількість грошей.

У більшості випадків Епл впроваджує нововведення з боку екологічних відкриттів:

  • сплав з алюмінію без будь-яких добавок;
  • коробки створюються з перероблених матеріалів;
  • у складі відсутня сировина, що викликає алергію;
  • девайси стають швидше, та енергоспоживання все одно знижується.

Перший айфон з гнучким дисплеєм також далеко не новинка, але все-таки багато людей по всій землі чекають його презентації з нетерпінням.Skladnyy iPhone

Що відомо про складний iPhone?

Чутки про таку інтригуючу новинку ходять кілька років, і чим більше часу проходить, тим більше інформації стає відомо. Наразі про розглянутий смартфон можна дізнатися не дуже-то й багато. Деякі джерела надають відомості про те, що зараз робота над гаджетом знаходиться на початкових стадіях, але більшість повідомляє, що він вже пройшов усі необхідні тестування і незабаром побачить світ.

Часто можна почути, що гнучкі екрани для фірми поставляти протягом року буде Самсунг, тому що він вже давно випустив у продаж подібні моделі телефонів. Нерідко можна зустріти опис, де нововведений пристрій позиціонується не як проста розкладачка, а як смартфон, що володіє «унікальним шарніром» — який поєднує 2 дисплея. Він оберігатиме обладнання від пилу та іншого бруду, що дозволить усьому механізму жити довше нинішніх приладів. Також відзначають, що він буде згинатися не так, як вже існуючі прилади, а більше буде походити на якийсь бутерброд. Але багато людей скаже, що це теж далеко не дивовижно і щось схоже давно існує на ринку. Корпорація планує випустити механізм, який при відкритті має один цілісний екран.

Також дані більшості аналітиків сходяться в розмірах майбутнього девайса: в розкладному стані матиме 8-дюймовий екран з QHD + розширенням. До його складу має увійти срібна нанопроволка, що зміцнює всю конструкцію і подовжує їй життя. Однак остаточний зовнішній вигляд і точні характеристики досі залишаються загадкою.

Патент на складний iPhone

В інтернеті містяться вже підтверджені дані про отримання Apple патенту на дизайн смартфона, заявка на нього була подана ще в січні 2018 року. Швидше за все більшість виконуваних дій на мобільному будуть приходити в роботу завдяки сенсорній системі. Передбачається, що так буде регулюватися гучність звуків і проводиться взаємодія з інтерфейсом. Є навіть надія, що повернуть Touch ID з біометричним датчиком.

Skladnyy iPhone

Набутий документ також передбачає форму майбутнього гаджета. Бічні стінки продумані так, щоб була можливість нормально функціонувати і в плоскому, і в зігнутому положенні. Ще судячи з усього буде доступна підтримка стилуса, що дозволяє робити нотатки, написані від руки, або виконувати інші необхідні налаштування. Усі впровадження залежать від рішення компанії, на що вона вважатиме вірним звернути увагу, а з чим робота буде марною.

Передбачення аналітиків

Мін-ЧіКуо вже зарекомендував себе як якогось пророка з точними прогнозами, також чимало ресурсів відштовхуються від його висловлювань у своїх статтях. Він вважає, що випуск складного iPhone 13 підштовхне й інших виробників до вивчення і створення подібних моделей. Такі зразки стануть обов'язковим атрибутом для великих постачальників телефонів на ринок. Крім того, саме ця людина і прогнозує вихід пристрою в 2023 році. Очікується, що на склади магазинів буде поставлено 15-20 мільйонів зразків.

Джон Проссер – доволі авторитетний інформатор, теж надав деякі відомості з витоків, що відносяться до Apple. За його словами, пристрій буде схожий на Samsung Z Flip. Багато уваги розраховують приділити кольоровій гамі, хочуть зробити кольори якомога різноманітнішими. Незважаючи на те, що зазвичай техніка від Епл коштує в декілька разів дорожче від інших виробників, нова лінія скоріш за все коштуватиме дешевше своїх подібних попередників. Можливо це завдяки тому, що дизайн зовсім неновий і таким вже нікого не здивуєш. Ще швидше за все зникне знаменитий чубчик, де знаходилися динамік для розмов і фронтальна камера.

Випуск складного iPhone до 2023 року досить складне завдання, так як область згину є слабким місцем таких винаходів, воно схильне до подряпин та інших пошкоджень. Також її не можна захистити досить міцним склом. Тому доведеться почекати, перш ніж ці недоліки будуть усунуті або будуть зроблені спроби зробити це. Навряд-чи компанія з бездоганною репутацією захоче випускати недороблений або неякісний продукт. Нам залишається тільки чекати і сподіватися, що така новинка з'явиться незабаром на ринку і зможе змінити правила гри.

 

Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи —

Як суспільство споживання створює екологічну катастрофу?
13 Вересень 2021

Як ми з вами робимо екологічну катастрофу незворотною, і що з цим можна зробити?

Розумні міста: утопічні концепції, які врятують екологію
13 Вересень 2021

Як розумні міста дозволять врятувати людство від екологічної катастрофи?

Якими будуть чохли для iPhone 13, і що ми можемо зрозуміти з їх допомогою?
13 Вересень 2021

Що нам стало відомо за інсайдерською інформацією про чохли та скла для iPhone 13?