Смартфон від компанії Tesla: правда чи вигадка?

Смартфон від компанії Tesla: правда чи вигадка?

Зміст

15 березня з'явилася інформація про те, що компанія TESLA збирається випустити свій перший смартфон. Такі чутки не мають офіційного підтвердження, але водночас разом з ним з'явився і невеликий рекламний ролик, в якому можна побачити над чим працює компанія і чого варто очікувати від такого смартфона.

Відомо про те, що в мережі регулярно з'являється інформація, що компанія займається розробкою чогось нового, а в цей раз в TESLA вирішили здійснити щось незвичайне і для себе.

Новинки від компанії вже давно не викликають здивувань, оскільки разом зі своїм керівником співробітники часто люблять експериментувати. Але, ось появу смартфона все ж варто поставити під сумнів, невідомо правдиві дані чутки чи ні.

Читайте також: Нова інформація про Айфон 13, який представить компанія у 2021 році.

Телефон від Ілона Маска

Передбачувано, що новенький смартфон буде називатися Tesla Model Pi. Один з українських блогерів першим вирішив розповісти своїм підписникам про новинку, яку варто очікувати вже в найближчому майбутньому. У своєму пості в одній із соціальних мереж, він стверджує, що смартфон отримає унікальну можливість і абсолютно не буде схожим на інші гаджети. Передбачувано, що задня панель у Tesla Model Pi може змінювати колір, а також він зможе підключатися до супутникового інтернету і швидкість такого підключення становитиме близько 210 Мбіт / с.

Новий смартфон від Тесла

Якщо подивитися більш детально на зображення, яке абсолютно недавно з'явилося в мережі, то Tesla Model Pi виглядає якимось прибульцем, несхожим на інші сучасні портативні пристрої. Але, його характеристики є ще більше неймовірними.

Якщо подивитися на майбутню новинку, то зовні вона чимось схожа на Айфон 12. А саме тут можна побачити квадрокамеру, фронтальну камеру зі спеціальним покриттям, що дозволяє корпусу мати абсолютно унікальний колір.

Ходять чутки, що новинка буде мати Neuralink, який створений для людей з травмами голови. Все це схоже на раніше відомі розробки Ілона Маска, але все ж створення телефону з таким функціоналом все ще здається фантастикою.

Що насправді являє собою Tesla Model Pi

Варто врахувати, що інформація про появу нового смартфона з'явилася на неофіційних джерелах, що ставить її під сумнів. Водночас на сайті компанії, так і немає ніякої інформації про Tesla Model Pi.

Tesla Model Pi особливості

Можливо, в Tesla не займаються розробкою нового смартфона, а такий хід ні що інше, як звичайний інсайд.

Подібні ситуації дуже часто відбуваються і з компанії Apple. В мережі з'являється звістка про нібито «витік інформації», що насправді не є правдою. Іноді все це відбувається з ініціативи самої компанії, але набагато частіше чутки розпускають інші люди.

Так на неофіційному сайті Ілона Маска, який як стало пізніше відомо був використаний для поширення неправдивої інформації з'явилася звістка про фейковий відеоролик. В першу чергу була викладена заставка, в якій повідомили, що творці сайту не мають ніякого відношення до Ілона Маска. І як виявилося, відео з'явилося не на офіційному сайті компанії Tesla, але і не в березні, а ще в лютому.

Яким може бути смартфон від Ілона Маска

Не можна однозначно стверджувати, що даний слух неправдивий. Але і доказів того, що це правда, все ще немає.

Ілон Маск відомий світові, як досить цікава особистість з унікальними ідеями. Він постійно працює над створенням нових проектів, на реалізацію яких може знадобитися ціла вічність. Малоймовірно, що винахіднику цікавий такий проєкт як виробництво власної лінійки смартфонів. Якщо Ілона Маска цікавить даний ринок, чому ж він раніше не зайняв його.

Навіть незважаючи на те, що така новина може виявитися фейком, експерти вирішили пофантазувати й поділилися своїми думками, яким міг би бути Tesla Model Pi.

Смартфон Ілона Маска

З точки зору одного з дизайнерів, новий смартфон однозначно буде виділятися серед інших. У нього може виявитися металевий корпус з рубаними гранями в стилі Cybertruck і незвичайне оформлення квадрокамери з оптикою Zeiss. Ну і, як і в багатьох інших виробників, Маск подбає, щоб новий смартфон був повністю без рамковим. Цікавим може стати те, що одна з камер буде призначена для фотографування зоряного неба.

Ймовірно, що саме цей смартфон міг би стати першим, який буде підтримувати підключення до супутникового інтернету самого винахідника Ілона Маска. Так само він міг би керувати мозковим імплантам Neuralink і допомагав би розвиватися кожного дня. І можливо саме цей гаджет ідеально підійшов би для Майнер і допоміг би добути першу криптовалюта на Марсі.

Смартфон зміг би допомогти після важкого дня зв'язатися зі своїм автомобілем Tesla, а ось сидячи біля багаття можна було б управляти через телефон вогнеметом і тим самим розігріти маршмелоу.

Окреме місце експерти приділяють камері, яка цілком ймовірно в Tesla Model Pi буде знаходитися під дисплеєм.

Крім цього, вже є складені приблизні характеристики нового смартфона:

  • 7 дюймовий дисплей.
  • Tesla PU1 - процесор.
  • 8 Мп - фронтальна камера.
  • 4 основних камери і наявність сканера LiDAR.
  • Наявність бездротового типу підзарядки.
  • Ультразвуковий сканер відбитків пальців.
  • Захист від води на рівні IP68.

Варто зазначити, що це всього лише фантазія одного з дизайнерів. Насправді все ще не відомо, яким може бути смартфон від Ілона Маска і чи варто його чекати.

Прочитайте також: Коли бездротова зарядка на відстані від компанії Xiaomi з’явиться у продажі.

Чи працює Ілон Маск над створенням телефону?

У мережі вже з'явилося багато припущень, яким повинен бути смартфон від компанії TESLA, але все ще залишається невідомим, чи працює насправді винахідник над таким гаджетом.

Чи варто чекати смартфон Тесла

Дана американська компанія, і правда могла б зайнятися виробництвом власного смартфона. Ілон Маск зміг здивувати сучасних користувачів новими технологіями, які значно змогли б спростити життя. Але, ймовірно якщо такий телефон і з'явитися в продажу, то буде коштувати чимало.

Зараз же, поки немає точно інформації щодо розробок TESLA, є дані, що всі сили фахівців кинуті на розв'язання проблеми з масовим виробництвом, яке гальмує створення фірмових автомобілів.